Kierując się zasadą, że zdrowie jest najważniejsze, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję, że ta edycja odbędzie się wirtualnie. Teraz to jedyne możliwe do zaakceptowania rozwiązaniem.

Mikołajki Oznacza to, że zawodnicy Nordic Walking  mogą przebyć trasę indywidualnie gdziekolwiek, lecz muszą pamiętać, że mają do pokonania 7,7km. Zawodnicy będą mogli skorzystać z wytyczonej trasy START i META w Obliwicach (poniżej zamieszczamy zdjęcie trasy) .  

Zapisy odbywają się na stronie „VIII Wirtualne Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020 ”  https://elektronicznezapisy.pl/event/4683.html do 2020.12.04 do godziny 23:55 brak limitu osób.

Pokonany dystans  zawodnicy rejestrują za pomocą zegarka z GPS lub dostępnych aplikacji na telefon w dniach od 05 grudnia do 12 grudnia 2020.
Swój wynik w postaci screena (zrzutu ekranu) lub zdjęcia zegarka wraz z imieniem i nazwiskiem należy wysłać mailem na adres mailowy: kpruszak.promocja(małpa)gmail.com  do 13 grudnia .

Każdy z uczestników który potwierdzi przebycie trasy w mailu zwrotnym otrzyma elektroniczny certyfikat MIKOŁAJA Nordic Walking  2020 lub ŚNIEŻYNKI Nordic Walking  2020 oraz VOUCHER  Mikołajowy na Kartofel BNA Polska.

Państwa mail zostanie wykorzystany tylko jednorazowo do odesłania certyfikatu.

Certyfikat

Wyświetleń: 2279

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ