Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. ELITE TEAM | |||||||||
1 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 7,7 km | . ELITE TEAM | |||||
Błękitne Morsy Łebskie | |||||||||
2 | Sikorra Janina | Lędziechowo | 7,7 km | Błękitne Morsy Łebskie | |||||
ELITE TEAM | |||||||||
3 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 7,7 km | ELITE TEAM | |||||
ESJA Team | |||||||||
4 | JANOCHA Anna | Borkowo | 7,7 km | ESJA Team | |||||
5 | Klimczak-Piesik Magdalena | Borkowo | 7,7 km | ESJA Team | |||||
6 | Raciborska Ewa | warszawa | 7,7 km | ESJA Team | |||||
7 | Rudowska Dominika | Sopot | 7,7 km | ESJA Team | |||||
8 | Grzenia Agnieszka | Gdańsk | 7,7 km | ESJA Team | |||||
9 | Zarach Beata | Gdańsk | 7,7 km | ESJA Team | |||||
10 | Olejko Radosław | Gdańsk | 7,7 km | ESJA Team | |||||
11 | Reseman Sylwia | Żukowo | 7,7 km | ESJA Team | |||||
Elite Team | |||||||||
12 | Niedziela Małgorzata | Gdynia | 7,7 km | Elite Team | |||||
13 | Kopczyńska Irena | Borkowo | 7,7 km | Elite Team | |||||
14 | Brygała Agata | Gdańsk | 7,7 km | Elite Team | |||||
15 | Zientkiewicz Witold | Banino | 7,7 km | Elite Team | |||||
16 | Zientkiewicz Aga | Banino | 7,7 km | Elite Team | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
17 | Kutniewska Maria | Żukowo | 7,7 km | Face Nordic Walking Team | |||||
Farm Frites Poland SA | |||||||||
18 | Małszycka Barbara | Lębork | 7,7 km | Farm Frites Poland SA | |||||
19 | Małszycka Barbara | Lębork | 7,7 km | Farm Frites Poland SA | |||||
20 | Górska Iwona | Lębork | 7,7 km | Farm Frites Poland SA | |||||
KP PTTK "Kotwica" | |||||||||
21 | Bednarska Stanisława | Gdynia | 7,7 km | KP PTTK "Kotwica" | |||||
22 | Chojnacka Jadwiga | Gdynia | 7,7 km | KP PTTK "Kotwica" | |||||
23 | Rabas Wiesława | Góra | 7,7 km | KP PTTK "Kotwica" | |||||
24 | Kurgan Paweł | Gdynia | 7,7 km | KP PTTK "Kotwica" | |||||
25 | Kurgan Anna | Gdynia | 7,7 km | KP PTTK "Kotwica" | |||||
KSE Dulka | |||||||||
26 | Formela Sebastian | ŻUKOWO | 7,7 km | KSE Dulka | |||||
Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |||||||||
27 | Himmel Grażyna | Gdynia | 7,7 km | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |||||
28 | Himmel Mirosław | Gdynia | 7,7 km | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
29 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | 7,7 km | Kijkowe Trzemeszno | |||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
30 | Ostrówka Waldemar | Lębork | 7,7 km | LKB im BRACI PETK | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
31 | Sawa Helena | Lębork | 7,7 km | Lęborskie Lwy | |||||
32 | Bikowska Gabriela | Lębork | 7,7 km | Lęborskie Lwy | |||||
33 | Szymanowska Anna | Lębork | 7,7 km | Lęborskie Lwy | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
34 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | 7,7 km | Lęborskie Lwy | |||||
35 | Sibik Beata | Lębork | 7,7 km | Lęborskie Lwy | |||||
Lędziechowo | |||||||||
36 | Nowatkowska Krystyna | Lędziechowo | 7,7 km | Lędziechowo | |||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
37 | Marczak Andrzej | Żelkowo | 7,7 km | Night Runners Słupsk | |||||
38 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | 7,7 km | Night Runners Słupsk | |||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
39 | Kuźmicz Adam | Maszewko | 7,7 km | POLIPACK TEAM GWE | |||||
40 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | 7,7 km | POLIPACK TEAM GWE | |||||
41 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | 7,7 km | POLIPACK TEAM GWE | |||||
42 | Jankowski Mateusz | Gościcino | 7,7 km | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
43 | Madajczyk Sylwia | Gościcino | 7,7 km | Polipack Team Gwe | |||||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
44 | Kramp Beata | Żukowo | 7,7 km | Przodkowskie Morsy | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
45 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 7,7 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
46 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | 7,7 km | Step by Step Trójmiasto | |||||
Struś Nowa Wieś Lęborska | |||||||||
47 | Pruszak Krzysztof | Obliwice | 7,7 km | Struś Nowa Wieś Lęborska | |||||
48 | Maruszak Ewa | Nowa Wieś Lęborska | 7,7 km | Struś Nowa Wieś Lęborska | |||||
Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej | |||||||||
49 | LAWRENC Nadia | Nowa Wieś Lęborska | 7,7 km | Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej | |||||
Wydry Galicja | |||||||||
50 | Bać Wiesław | Racławówka | 7,7 km | Wydry Galicja | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
51 | Wiercigroch Karolina Wiercigroch | Lębork | 7,7 km | ||||||
52 | Wiercigroch Ewa | Lębork | 7,7 km | ||||||
53 | Iwen Aleksandra | Gdynia | 7,7 km | ||||||
54 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | 7,7 km | ||||||
55 | Hrycyk Izabela | Lębork | 7,7 km | ||||||
56 | Żygenda Anna | Gdynia | 7,7 km | ||||||
57 | LAWRENC JOANNA | CZARNÓWKO | 7,7 km | ||||||
58 | Gryniuk Wiktoria | Starogard Gdański | 7,7 km | ||||||
59 | Suchomska Paulina | Starogard Gdański | 7,7 km | ||||||
60 | Kwidzyńska Anna | Lędziechowo | 7,7 km | ||||||
61 | Kusiak MARIA | GDAŃSK | 7,7 km | ||||||
62 | Orliński Ryszard | Lędziechowo | 7,7 km | ||||||
63 | Pankiewicz Bartosz | Gowino | 7,7 km | ||||||
64 | Pankiewicz Anna | Gowino | 7,7 km | ||||||
65 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | 7,7 km | ||||||
66 | Sznajder Alan | Chełmica duża | 7,7 km | ||||||
67 | Wiercigroch Katarzyna | Gdańsk | 7,7 km | ||||||
68 | maciejewska karolina | konin | 7,7 km | ||||||
69 | Wiercigroch Stanislaw | Lębork | 7,7 km | ||||||
70 | Sałabon Łukasz | Lębork | 7,7 km | ||||||
71 | Pieper Urszula | Lębork | 7,7 km | ||||||
elite team | |||||||||
72 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | 7,7 km | elite team | |||||
wolny człowiek | |||||||||
73 | Jońska Justyna | Warszawa | 7,7 km | wolny człowiek | |||||
74 | Treppner Jan | Gdynia | 7,7 km | wolny człowiek |
Wyświetleń: 5925