III Bieg Polaka Małego im. Cichociemnych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wziontek Jakub RACIBÓRZ 1000 m Szkoła Podstawowa nr 15 12(158cm) darmowy udział
2 Siudy Natalia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
3 Gawlik Zuzanna Raciborz 500 m SP1 10(146cm) darmowy udział
4 Gawlik Paulina Raciborz 500 m 6 (122cm) darmowy udział
5 Trzebska Hanna Ruda Śląska 500 m 10(146cm) darmowy udział
6 Trzebski Michał Ruda Śląska 1000 m 12(158cm) darmowy udział
7 Marchwińska Julia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
8 Gołecki Przemysław Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
9 Berger Filip Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
10 Jasion Dawid Baborów 500 m SP 18 Racibórz 10(146cm) darmowy udział
11 Chmura ZosiA Raciborz 1000 m 8 (134cm) darmowy udział
12 Janiec Antosia Raciborz 1000 m 8 (134cm) darmowy udział
13 Menżyk Krystian Racibórz 1000 m 8 (134cm) darmowy udział
14 Tochwin Kuba Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
15 Tochwin Kamil Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
16 Winnicki Miłosz Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
17 Stronczek Filip Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
18 Stronczek Kacper Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
19 Stronczek Maciej Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) darmowy udział
20 Koczy Łukasz Samborowice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
21 Małys Mateusz Racibórz 500 m Spektrum 12(158cm) darmowy udział
22 Mikiewicz Manuela Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) darmowy udział
23 Sobiech Wiktoria Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) darmowy udział
24 Kuśnierski Jakub Kietrz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
25 Kaletka Marcel Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) darmowy udział
26 Sobczak Błażej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) darmowy udział
27 Klohsek Bartosz RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) darmowy udział
28 Klohsek Marcel RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
29 Paluch Paulina Milice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
30 Koenig Paweł Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
31 Rajczyk Michał Samborowice 1000 m Raciborki OCR 6 (122cm) darmowy udział
32 Holesz Bartosz Raciborz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
33 Kaletka Oskar Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) darmowy udział
34 Świerczek Alicja Racibórz 500 m Sp13 10(146cm) darmowy udział
35 Kanclerz Leon Racibórz 500 m 4 (110cm) darmowy udział
36 Kosorz Maciej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
37 Kanclerz Nadia Racibórz 500 m Sp13 8 (134cm) darmowy udział
38 Mielnik Adam Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) darmowy udział
39 Zbroszczyk Lena Rybnik 1000 m 6 (122cm) darmowy udział
40 Gucik Jakub Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
41 Gucik Oliwia Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) darmowy udział
42 Wiktorowicz Aleksander Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
43 Miczek Karolina Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) darmowy udział
44 Miczek Mateusz Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
45 Kuzar Seweryn Racibórz 1000 m 10(146cm) darmowy udział
46 Mika Jagoda Racibórz 500 m 6 (122cm) darmowy udział
47 Marek Marcelina Racibórz 500 m 6 (122cm) darmowy udział
48 Piszczatowski Jakub Racibórz 1000 m Sp 15 10(146cm) darmowy udział
49 Yilmaz Adam Racibórz 500 m Zespół Szkolno Przedszkolny nr2 6 (122cm) darmowy udział
50 Pajkiert Patrycja Rudnik 500 m przedszkole nr 11 10(146cm) darmowy udział
51 Pajkiert Weronika Rudnik 500 m SP nr 1 12(158cm) darmowy udział
52 Kucza Blanka Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) darmowy udział
53 Kucza Borys Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) darmowy udział
54 Kucza Tymon Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) darmowy udział
55 Kuryłowicz Jakub Racibórz 500 m Sp 8 10(146cm) darmowy udział
56 Kuryłowicz Krzysztof Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) darmowy udział
57 Pawłowicz Barbara Nędza 500 m 8 (134cm) darmowy udział
58 Tomczyk Julia Racibórz 500 m SP nr 1 8 (134cm) darmowy udział


Wyświetleń: 539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ