III Bieg Polaka Małego im. Cichociemnych

Impreza została odwołana

PANDEMIA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Kuryłowicz Krzysztof Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
2 Kucza Tymon Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
3 Piszczatowski Jakub Racibórz 1000 m Sp 15 10(146cm) odwołano
4 Kuzar Seweryn Racibórz 1000 m 10(146cm) odwołano
5 Miczek Mateusz Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
6 Miczek Karolina Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
7 Wiktorowicz Aleksander Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
8 Gucik Oliwia Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
9 Gucik Jakub Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
10 Zbroszczyk Lena Rybnik 1000 m 6 (122cm) odwołano
11 Mielnik Adam Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
12 Kosorz Maciej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
13 Kaletka Oskar Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
14 Holesz Bartosz Raciborz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
15 Rajczyk Michał Samborowice 1000 m Raciborki OCR 6 (122cm) odwołano
16 Koenig Paweł Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
17 Paluch Paulina Milice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
18 Klohsek Marcel RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
19 Klohsek Bartosz RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
20 Sobczak Błażej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
21 Kaletka Marcel Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
22 Kuśnierski Jakub Kietrz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
23 Koczy Łukasz Samborowice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
24 Stronczek Maciej Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
25 Stronczek Filip Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
26 Winnicki Miłosz Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
27 Menżyk Krystian Racibórz 1000 m 8 (134cm) odwołano
28 Janiec Antosia Raciborz 1000 m 8 (134cm) odwołano
29 Chmura ZosiA Raciborz 1000 m 8 (134cm) odwołano
30 Trzebski Michał Ruda Śląska 1000 m 12(158cm) odwołano
31 Wziontek Jakub RACIBÓRZ 1000 m Szkoła Podstawowa nr 15 12(158cm) odwołano
32 Olszyna Lena Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
33 Olszyna Filip Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
34 Solich Maja Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 12(158cm) odwołano
35 Stopa Ewelina Racibórz 1000 m ZHR DH.52 12(158cm) odwołano
36 Chmielewska Lena Krzanowice 1000 m 10(146cm) odwołano
37 Przysiężniuk Tymoteusz Racibórz 1000 m 12(158cm) odwołano
38 Smok Marcin Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
39 RONGIERS Amelia Racibórz 1000 m 8 (134cm) odwołano
40 Kucharczyk Maja Racibórz 1000 m Sp13 10(146cm) odwołano
41 Kucharczyk Zofia Racibórz 1000 m Sp13 12(158cm) odwołano
42 Szweda Szymon Racibórz 1000 m Sp 8 12(158cm) odwołano
43 Klekotka Franciszek Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
44 Pusz Jakub Racibórz 1000 m Szkoła Podstawowa nr 15 10(146cm) odwołano
45 Pytel Łucja Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz , LDK 12(158cm) odwołano
46 Kucza Ewa Racibórz 1000 m 12(158cm) odwołano
47 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie 1000 m Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich 10(146cm) odwołano
48 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie 1000 m Przedszkole w Pietrowicach Wielkich 6 (122cm) odwołano
49 Skowronek Franciszek RACIBORZ 1000 m SP 1 Racibórz 8 (134cm) odwołano
50 Wróblewska Aleksandra RACIBORZ 1000 m SP 1 Racibórz 10(146cm) odwołano
51 Wróblewska Marta Racibórz 1000 m SP 1 Racibórz 10(146cm) odwołano
52 Bogusz Maja Racibórz 1000 m Minibasketball 12(158cm) odwołano
53 KACHEL DAWID RACIBÓRZ 1000 m SP15 10(146cm) odwołano
54 Klejny Marta Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz 12(158cm) odwołano
55 Klejny Filip Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz 10(146cm) odwołano
56 Weiser Hanna Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
57 Weiser Bartosz Racibórz 1000 m Raciborki OCR 6 (122cm) odwołano
58 Siemiątkowski Dominik Racibórz 1000 m 10(146cm) odwołano
59 Marciniak Radosław Racibórz 1000 m SP1 10(146cm) odwołano
60 Jelocha Franciszek żytna 1000 m Szkoła Podstawowa Raszczyce 10(146cm) odwołano
61 Jelocha Aleksandra Żytna 1000 m Szkoła Podstawowa Raszczyce 12(158cm) odwołano
62 Pluta Jakub Racibórz 1000 m SP nr 13 w Raciborzu 12(158cm) odwołano
63 Łabędzki Tymoteusz Racibórz 1000 m Zespół Szkolno Przedszkolny nr2 8 (134cm) odwołano
64 Król Bartosz Zawada Książęcą 1000 m Szkola podstawowa nr 13 10(146cm) odwołano
65 Matuszczak Igor Racibórz 1000 m Szkoła Podstawowa nr 4 12(158cm) odwołano
66 JAROSZ WOJCIECH RACIBÓRZ 1000 m SP15 RACIBÓRZ 8 (134cm) odwołano
67 Chudecki Bartłomiej Tworków 1000 m 10(146cm) odwołano
68 Kopel Lilianna Racibórz 1000 m Minibasketball 10(146cm) odwołano
69 Lorek Szymon Racibórz 1000 m SP 1 Racibórz 12(158cm) odwołano
70 Tomczyk Julia Racibórz 500 m SP nr 1 8 (134cm) odwołano
71 Pawłowicz Barbara Nędza 500 m 8 (134cm) odwołano
72 Kuryłowicz Jakub Racibórz 500 m Sp 8 10(146cm) odwołano
73 Kucza Borys Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) odwołano
74 Kucza Blanka Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) odwołano
75 Pajkiert Weronika Rudnik 500 m SP nr 1 12(158cm) odwołano
76 Pajkiert Patrycja Rudnik 500 m przedszkole nr 11 10(146cm) odwołano
77 Yilmaz Adam Racibórz 500 m Zespół Szkolno Przedszkolny nr2 6 (122cm) odwołano
78 Marek Marcelina Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano
79 Mika Jagoda Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano
80 Kanclerz Nadia Racibórz 500 m Sp13 8 (134cm) odwołano
81 Kanclerz Leon Racibórz 500 m 4 (110cm) odwołano
82 Świerczek Alicja Racibórz 500 m Sp13 10(146cm) odwołano
83 Sobiech Wiktoria Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) odwołano
84 Mikiewicz Manuela Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) odwołano
85 Małys Mateusz Racibórz 500 m Spektrum 12(158cm) odwołano
86 Stronczek Kacper Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
87 Tochwin Kamil Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
88 Tochwin Kuba Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
89 Jasion Dawid Baborów 500 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
90 Berger Filip Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
91 Gołecki Przemysław Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
92 Marchwińska Julia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
93 Trzebska Hanna Ruda Śląska 500 m 10(146cm) odwołano
94 Gawlik Paulina Raciborz 500 m 6 (122cm) odwołano
95 Gawlik Zuzanna Raciborz 500 m SP1 10(146cm) odwołano
96 Siudy Natalia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
97 Przybysz Rafał Racibórz 500 m 12(158cm) odwołano
98 KOWALCZYK POLA Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
99 Kokott Paulina Racibórz 500 m 12(158cm) odwołano
100 Kokott Karolina Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano


Wyświetleń: 2456

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ