III Bieg Polaka Małego im. Cichociemnych

Impreza została odwołana

PANDEMIA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Berger Filip Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
2 Bogusz Maja Racibórz 1000 m Minibasketball 12(158cm) odwołano
3 Chmielewska Lena Krzanowice 1000 m 10(146cm) odwołano
4 Chmura ZosiA Raciborz 1000 m 8 (134cm) odwołano
5 Chudecki Bartłomiej Tworków 1000 m 10(146cm) odwołano
6 CZEKAJŁO Aleksandra RACIBÓRZ 500 m SP 1 Racibórz 8 (134cm) odwołano
7 Gawlik Paulina Raciborz 500 m 6 (122cm) odwołano
8 Gawlik Zuzanna Raciborz 500 m SP1 10(146cm) odwołano
9 Gołecki Przemysław Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
10 Gucik Jakub Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
11 Gucik Oliwia Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
12 Holesz Bartosz Raciborz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
13 Janiec Antosia Raciborz 1000 m 8 (134cm) odwołano
14 JAROSZ KATARZYNA RACIBÓRZ 500 m SP15 RACIBÓRZ 6 (122cm) odwołano
15 JAROSZ WOJCIECH RACIBÓRZ 1000 m SP15 RACIBÓRZ 8 (134cm) odwołano
16 Jasion Dawid Baborów 500 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
17 Jelocha Aleksandra Żytna 1000 m Szkoła Podstawowa Raszczyce 12(158cm) odwołano
18 Jelocha Franciszek żytna 1000 m Szkoła Podstawowa Raszczyce 10(146cm) odwołano
19 Jeziorska Tereza Pist 500 m Pist 10(146cm) odwołano
20 KACHEL DAWID RACIBÓRZ 1000 m SP15 10(146cm) odwołano
21 KACHEL MAGDALENA RACIBÓRZ 500 m przedszkole nr 10 4 (110cm) odwołano
22 Kaletka Marcel Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
23 Kaletka Oskar Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
24 Kanclerz Leon Racibórz 500 m 4 (110cm) odwołano
25 Kanclerz Nadia Racibórz 500 m Sp13 8 (134cm) odwołano
26 Katolik Bianka Racibórz 500 m 4 (110cm) odwołano
27 Katolik Kaja Racibórz 500 m 10(146cm) odwołano
28 Katolik Tobiasz Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano
29 Klejny Filip Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz 10(146cm) odwołano
30 Klejny Marta Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz 12(158cm) odwołano
31 Klekotka Franciszek Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
32 Klohsek Bartosz RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
33 Klohsek Marcel RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
34 Koczy Łukasz Samborowice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
35 Koenig Paweł Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
36 Kokott Karolina Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
37 Kokott Paulina Racibórz 500 m 12(158cm) odwołano
38 Kopel Lilianna Racibórz 1000 m Minibasketball 10(146cm) odwołano
39 Kosorz Maciej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
40 KOWALCZYK POLA Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
41 Król Bartosz Zawada Książęcą 1000 m Szkola podstawowa nr 13 10(146cm) odwołano
42 Kucharczyk Maja Racibórz 1000 m Sp13 10(146cm) odwołano
43 Kucharczyk Zofia Racibórz 1000 m Sp13 12(158cm) odwołano
44 Kucza Blanka Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) odwołano
45 Kucza Borys Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) odwołano
46 Kucza Ewa Racibórz 1000 m 12(158cm) odwołano
47 Kucza Tymon Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
48 Kuryłowicz Jakub Racibórz 500 m Sp 8 10(146cm) odwołano
49 Kuryłowicz Krzysztof Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
50 Kuśnierski Jakub Kietrz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
51 Kuzar Seweryn Racibórz 1000 m 10(146cm) odwołano
52 Lech Tymoteusz Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
53 Lech Zuzanna Opole 500 m 8 (134cm) odwołano
54 Lorek Emilia Racibórz 500 m SP 1 Racibórz 10(146cm) odwołano
55 Lorek Szymon Racibórz 1000 m SP 1 Racibórz 12(158cm) odwołano
56 Marchwińska Julia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
57 Marciniak Radosław Racibórz 1000 m SP1 10(146cm) odwołano
58 Marek Marcelina Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano
59 Matuszczak Igor Racibórz 1000 m Szkoła Podstawowa nr 4 12(158cm) odwołano
60 Matuszczak Olaf Racibórz 500 m Szkoła Podstawowa nr 4 8 (134cm) odwołano
61 Małys Mateusz Racibórz 500 m Spektrum 12(158cm) odwołano
62 Menżyk Krystian Racibórz 1000 m 8 (134cm) odwołano
63 Miczek Karolina Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) odwołano
64 Miczek Mateusz Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
65 Mielnik Adam Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
66 Mika Jagoda Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano
67 Mikiewicz Manuela Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) odwołano
68 MÓRAWSKI MARCIN RACIBÓRZ 500 m przedszkole nr 10 6 (122cm) odwołano
69 Mudrik Julia Zabełków 500 m Przedszkole Stokrotka Racibórz 6 (122cm) odwołano
70 Nowak Aleksander Racibórz 500 m SP nr 1 8 (134cm) odwołano
71 NOWAK Joanna Racibórz 500 m SP nr 15 Racibórz 12(158cm) odwołano
72 Olszyna Filip Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
73 Olszyna Lena Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
74 Pajkiert Patrycja Rudnik 500 m przedszkole nr 11 10(146cm) odwołano
75 Pajkiert Weronika Rudnik 500 m SP nr 1 12(158cm) odwołano
76 Paluch Paulina Milice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) odwołano
77 Pawłowicz Barbara Nędza 500 m 8 (134cm) odwołano
78 Piszczatowski Jakub Racibórz 1000 m Sp 15 10(146cm) odwołano
79 Pluta Jakub Racibórz 1000 m SP nr 13 w Raciborzu 12(158cm) odwołano
80 Potaczek Wiktor Racibórz 500 m SP1 10(146cm) odwołano
81 Przybysz Rafał Racibórz 500 m 12(158cm) odwołano
82 Przysiężniuk Tymoteusz Racibórz 1000 m 12(158cm) odwołano
83 Puhacz Hania Racibórz 500 m SP 18 Racibórz 10(146cm) odwołano
84 Pusz Jakub Racibórz 1000 m Szkoła Podstawowa nr 15 10(146cm) odwołano
85 Pytel Karol Racibórz 500 m P 10 Racibórz 6 (122cm) odwołano
86 Pytel Łucja Racibórz 1000 m Sp 15 Racibórz , LDK 12(158cm) odwołano
87 Rajczyk Michał Samborowice 1000 m Raciborki OCR 6 (122cm) odwołano
88 RONGIERS Amelia Racibórz 1000 m 8 (134cm) odwołano
89 Sacharczuk Adam Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
90 Sacharczuk Michał Racibórz 500 m 8 (134cm) odwołano
91 Siemiątkowski Dominik Racibórz 1000 m 10(146cm) odwołano
92 Siudy Natalia Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) odwołano
93 Skowronek Franciszek RACIBORZ 1000 m SP 1 Racibórz 8 (134cm) odwołano
94 Smok Marcin Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) odwołano
95 Sobczak Błażej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) odwołano
96 Sobiech Wiktoria Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) odwołano
97 Solich Maja Racibórz 1000 m SP 18 Racibórz 12(158cm) odwołano
98 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie 1000 m Przedszkole w Pietrowicach Wielkich 6 (122cm) odwołano
99 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie 1000 m Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich 10(146cm) odwołano
100 Stein Iga Racibórz 500 m 6 (122cm) odwołano


Wyświetleń: 2454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ