Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg 10 km opłacono on-line
2 Trębacz Kinga Elbląg 10 km opłacono on-line
3 Tomaszewski Leszek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Elbląska Grupa Rowerowa STOP opłacono on-line
4 Bakun Wiktoria Kępniewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
5 Frątczak Katarzyna Krzewsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
6 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km 20.00 PLN
7 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
8 Otłowski Grzegorz Elbląg 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
9 Begej Jessica Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
10 Markiewicz Alicja Elbląg BIEG Malucha 196,3 m 10.00 PLN
11 Ciszak Dominik Elbląg 10 km opłacono on-line
12 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
13 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
14 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
15 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
16 Ossowski Jakub Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
17 Jankowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
18 Janczuk Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Bridge 4 opłacono on-line
19 Szczęśniak Adrian Elbląg 10 km opłacono on-line
20 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
21 Guzowski Tomasz Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
22 Zięba Agnieszka Milejewo 10 km opłacono on-line
23 Matkiewicz Piotr Elbląg 10 km LABOSPORT TEAM opłacono on-line
24 Malewicz Aleksandra Przezmark 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
25 Chechłowska Anna Elbląg 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
26 Malewicz Małgorzata Przezmark 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
27 Kozłowski Alan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
28 Kozłowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
29 Uciechowski Sławomir Malbork 10 km opłacono on-line
30 Szymanowski Jarosław Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
31 Janczuk Karol Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
32 Mechliński Przemysław Elbląg 1963 m opłacono on-line
33 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
34 Mechliński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
35 Janczuk Piotr Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
36 Stanik Piotr Orońsko 10 km Labosport Team opłacono on-line
37 Jarmakowska Barbara Braniewo 10 km opłacono on-line
38 Nowak Adam Elbląg 10 km EasyRun Racibórz opłacono on-line
39 Schibowska Natalia ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
40 Boduszek Michał Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
41 Boduszek Sebastian Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
42 Boduszek Mateusz ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
43 Brajtenbach Marta Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
44 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
45 Ostrowska Kinga Girgajny k. Zalewa 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
46 Kowalewska Wiktoria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
47 Rogińska Kinga Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
48 Godzińska Karolina Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
49 Budka Tomasz Marzewo 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
50 Kłoczewiak Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
51 Zyra Agata Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
52 Miecznikowska Anna Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
53 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
54 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
55 Kuchnicki Andrzej Nowakowo 1963 m opłacono on-line
56 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
57 Tworek Antoni Tujsk BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
58 Tworek Zuzanna Tujsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
59 Tworek Anna Tujsk 1963 m opłacono on-line
60 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
61 Lisiecki Paweł Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP 14 opłacono on-line
62 Mazur Tymek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
63 Mazur Kajtek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
64 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
65 Trębacz IGOR Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
66 Cichoń Michał Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
67 Cichoń Aleksander Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SPSK opłacono on-line
68 Chwieckowicz Karolina Elblag 10 km opłacono on-line
69 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
70 Litwinowicz Kornelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
71 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
72 Cichoń Tomasz Elbląg 10 km 2dplot opłacono on-line
73 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
74 SULA ADAM ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
75 SULA PAWEŁ ELBLĄG 1963 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
76 Grzybowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
77 Jabłoński Przemysław Elblag 10 km opłacono on-line
78 Kotwis Celina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
79 Kotwis Róża Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
80 Wiktoruk Bartek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 14 Elbląg opłacono on-line
81 Wiktoruk Michał Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
82 Kobus Dariusz Elbląg 10 km opłacono on-line
83 kapteina robert gronowo górne 1963 m opłacono on-line
84 Caban Cezary Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Zaczynam Truchtać z Tatą opłacono on-line
85 Przesław Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
86 Gołębiewski Piotr Elbląg 1963 m opłacono on-line
87 Jurago Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
88 Jurago Karolina Elbląg 1963 m opłacono on-line
89 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
90 Auguścik Marcin Chojnik 10 km opłacono on-line
91 Auguścik Monika Chojnik 10 km opłacono on-line
92 Pluciński Piotr Elbląg 1963 m IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
93 Prokop Wojciech Elbląg 10 km IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
94 Łabecki Konrad Elbląg 1963 m IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
95 Filipczyk Kacper Elbląg 10 km IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
96 Szpakowski Jakub Elbląg 10 km IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
97 Jędrzejak Jakub Elbląg 10 km IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu 20.00 PLN
98 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
99 Jankowski Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
100 Adamiec Patryk Elbląg 10 km KSW Tygrys Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 2845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ