Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jarmakowska Barbara Braniewo 10 km opłacono on-line
2 Damps Michał Braniewo 1963 m 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line
3 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
4 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
5 Auguścik Monika Chojnik 10 km opłacono on-line
6 Auguścik Marcin Chojnik 10 km opłacono on-line
7 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
8 Koch Marcin Elblag 1963 m opłacono on-line
9 Fudal Oliwka Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
10 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag opłacono on-line
11 Jabłoński Przemysław Elblag 10 km opłacono on-line
12 Dzik Ksawery Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
13 GRONIKOWSKA JOANNA ELBLAG 1963 m opłacono on-line
14 Łaba Jerzy Elblag 10 km Przewozy Autokarowe "Maciuś" opłacono on-line
15 Biedrzycki Łukasz elblag 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
16 Biedrzycka Kamila Elblag 1963 m opłacono on-line
17 Chwieckowicz Karolina Elblag 10 km opłacono on-line
18 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE opłacono on-line
19 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
20 Kozłowski Alan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
21 Szymanowski Jarosław Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
22 Ossowski Jakub Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
23 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
24 Chechłowska Anna Elbląg 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
25 Sobotka Igor Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
26 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
27 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
28 Matkiewicz Piotr Elbląg 10 km LABOSPORT TEAM opłacono on-line
29 Adamowski Andrzej Elbląg 1963 m opłacono on-line
30 Pajewska Anna Elbląg 1963 m opłacono on-line
31 Adamowska Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
32 Pajewska Julia Elbląg 1963 m opłacono on-line
33 Adamiec Patryk Elbląg 10 km KSW Tygrys Elbląg opłacono on-line
34 Grynis Piotr Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Akademia Krasnoludków opłacono on-line
35 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
36 Grynis Paweł Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
37 Wiktoruk Michał Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
38 Wiktoruk Bartek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 14 Elbląg opłacono on-line
39 Zaborowski Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
40 Fudal monika ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
41 Zaborowski Borys Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
42 Jurago Karolina Elbląg 1963 m opłacono on-line
43 Litwinowicz Kornelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
44 Ciszak Dominik Elbląg 10 km opłacono on-line
45 Czerniak Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 26 Elbląg opłacono on-line
46 Jasiulewicz Franciszek Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 17 Elbląg opłacono on-line
47 Jankowski Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
48 Jurago Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
49 Otłowski Grzegorz Elbląg 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
50 Kłos Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
51 Kotwis Róża Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
52 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 opłacono on-line
53 Orzechowska Magdalena Elbląg 1963 m opłacono on-line
54 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg 1963 m opłacono on-line
55 Kotwis Celina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
56 Orzechowska Zuzanna Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
57 Guzowski Tomasz Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
58 Arendt Mateusz Elbląg 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
59 Perdian Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
60 Guz Marta Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
61 Orzechowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
62 Guz Angelika Elbląg 1963 m opłacono on-line
63 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
64 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
65 Leśniewski Antoni Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
66 Bachorski Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
67 Niewdzięczny Stefan Elbląg 1963 m opłacono on-line
68 Leśniewska Julia Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
69 Rzepecka Aleksandra Elbląg 1963 m opłacono on-line
70 Nowak Adam Elbląg 10 km EasyRun Racibórz opłacono on-line
71 Wójcik Jakub Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
72 Juszczyszyn Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
73 Grzybowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
74 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
75 SULA PAWEŁ ELBLĄG 1963 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
76 Pawluczuk Joanna Elbląg 10 km opłacono on-line
77 Wrzosek Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
78 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
79 Gołębiewski Piotr Elbląg 1963 m opłacono on-line
80 Tomaszewski Leszek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Elbląska Grupa Rowerowa STOP opłacono on-line
81 Groszyk Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
82 SULA ADAM ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
83 Biedrzycki Remigiusz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP16 opłacono on-line
84 Weredycki Jakub Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
85 Strawińska Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Szkoła podstawowa nr 19 opłacono on-line
86 Adamowska Marta Elbląg 1963 m opłacono on-line
87 Weredycka Aleksandra Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
88 Sęk Kacper Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
89 Mamczyński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
90 Weredycka Monika Elbląg 1963 m opłacono on-line
91 Demska Kamila Elbląg 1963 m opłacono on-line
92 Fudal Lenka ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
93 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
94 Leśniak Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 25 opłacono on-line
95 Demski Daniel Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Olimpia Judo Elbląg opłacono on-line
96 Trębacz Kinga Elbląg 10 km opłacono on-line
97 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
98 Strawińska Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 23 elblag opłacono on-line
99 Kot Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
100 Hryniszyn Anna Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line


Wyświetleń: 9573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ