Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damps Michał | Braniewo | Polska | 1963 m | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono on-line |
2 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Pólkowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Pólkowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
5 | Auguścik Monika | Chojnik | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Auguścik Marcin | Chojnik | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
8 | Koch Marcin | Elblag | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
9 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
10 | Fudal Oliwka | Elblag | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
11 | GRONIKOWSKA JOANNA | ELBLAG | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
12 | Tramita Gusztav | Elblag | Węgry | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
13 | Ostrowski Nathan | Elblag | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła ssp3 elblag | opłacono on-line |
14 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Chwieckowicz Karolina | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | piatek adam | elblag | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
17 | Biedrzycki Łukasz | elblag | Polska | 1963 m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
18 | Biedrzycka Kamila | Elblag | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
19 | Łaba Jerzy | Elblag | Polska | 10 km | Przewozy Autokarowe "Maciuś" | opłacono on-line |
20 | Pawluczuk Joanna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Hryniszyn Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line |
22 | Wieczorek Patrycja | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line |
23 | Laszuk Ewelina | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
24 | Laszuk Karol | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
25 | Nowoświat Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Bachorski Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Szot-Czetowicz Marzena | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
28 | Sęk Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line |
29 | Demska Kamila | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
30 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
31 | MACHLEWSKI Hubert | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 12 | opłacono on-line |
32 | Bednarczuk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Raulin Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | GE Power Team | opłacono on-line |
34 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | 10 km | Autos | opłacono on-line |
35 | Sznajder Krystyna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Ciszak Dominik | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line |
39 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
40 | Perszke Arkadiusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
41 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
42 | Tomaszewski Leszek | Elbląg | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Elbląska Grupa Rowerowa STOP | opłacono on-line |
43 | Trębacz Kinga | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | SP16 | opłacono on-line |
45 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Zaborowski Tomasz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
47 | Zaborowski Borys | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
48 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Sobotka Igor | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
50 | Perdian Paweł | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
51 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
52 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
53 | Pajewska Julia | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
54 | Guz Marta | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
55 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
56 | Rzepecka Aleksandra | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
57 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
58 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
59 | Makowski Marcin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
60 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
61 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
62 | Stępkowska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
63 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
64 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m | MKS truso | opłacono on-line |
65 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Broczkowska Dorota | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
67 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line |
69 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | U"ŁASUCHA" | opłacono on-line |
70 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
71 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
72 | Broczkowski Antoni | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
73 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | JBB | opłacono on-line |
74 | Begej Anita | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Stankiewicz Maria | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
77 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 26 Elbląg | opłacono on-line |
78 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | 1963 m | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line |
80 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
81 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line |
82 | Łabaj Karol Łabaj | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | opłacono on-line |
83 | Nowak Aneta | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
84 | KOT AMELIA | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG | opłacono on-line |
85 | Wróblewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
86 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | 10 km | PS nr 8 | opłacono on-line |
88 | Makowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 17 Elbląg | opłacono on-line |
90 | Wójcik Jakub | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
91 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
92 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
93 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
94 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono on-line |
95 | Pocałujko Adrian | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
96 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
97 | Fudal monika | ELBLĄG | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
98 | Kłos Michalina | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
99 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
100 | Niewdzięczny Stefan | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14200