Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
202 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
203 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
204 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg 10 km opłacono on-line
205 Begej Anita Elbląg 10 km opłacono on-line
206 Kozłowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
207 Stankiewicz Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
208 Kobus Dariusz Elbląg 10 km opłacono on-line
209 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
210 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
211 Stankiewicz Maria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
212 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
213 Ostrowska Karolina Elbląga 1963 m opłacono on-line
214 Ostrowska Kinga Girgajny k. Zalewa 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
215 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie 10 km opłacono on-line
216 Polkowski Mieszko Gronowo Górne BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
217 kapteina robert gronowo górne 1963 m opłacono on-line
218 Bakun Wiktoria Kępniewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
219 Frątczak Katarzyna Krzewsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
220 Uciechowski Sławomir Malbork 10 km opłacono on-line
221 Budka Tomasz Marzewo 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
222 Zięba Agnieszka Milejewo 10 km opłacono on-line
223 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
224 Stokłosiński Mateusz Nadbrzeże 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
225 Kuchnicki Andrzej Nowakowo 1963 m opłacono on-line
226 Dybiec Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
227 Dybiec Agnieszka Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
228 Dybiec Julia Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
229 Dybiec Igor Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
230 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
231 Jastrzębska Laura Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
232 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
233 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
234 Stanik Piotr Orońsko 10 km Labosport Team opłacono on-line
235 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m opłacono on-line
236 Wojnicz Grzegorz Pasłęk 1963 m opłacono on-line
237 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
238 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
239 Malewicz Małgorzata Przezmark 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
240 Malewicz Aleksandra Przezmark 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
241 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km opłacono on-line
242 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
243 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
244 Kroll Damian Stare Pole 10 km opłacono on-line
245 Jankowska Beata Stare Pole 10 km opłacono on-line
246 Tworek Anna Tujsk 1963 m opłacono on-line
247 Tworek Zuzanna Tujsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
248 Tworek Antoni Tujsk BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
249 Mazur Kajtek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
250 Mazur Tymek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line


Wyświetleń: 9872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ