Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazur Kajtek | Wrocław | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
2 | Mazur Tymek | Wrocław | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
3 | Tworek Anna | Tujsk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
4 | Tworek Zuzanna | Tujsk | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
5 | Tworek Antoni | Tujsk | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
6 | Kroll Damian | Stare Pole | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
10 | Sawicka Olivia | Stare Pole | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
11 | Malewicz Małgorzata | Przezmark | Polska | 1963 m | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
12 | Malewicz Aleksandra | Przezmark | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
13 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
14 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
15 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
16 | Wojnicz Grzegorz | Pasłęk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
17 | Stanik Piotr | Orońsko | Polska | 10 km | Labosport Team | opłacono on-line |
18 | Rucińska Anita | Nowy Dwór Gdański | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
19 | Dybiec Katarzyna | Nowotna | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
20 | Dybiec Agnieszka | Nowotna | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
21 | Dybiec Julia | Nowotna | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
22 | Dybiec Igor | Nowotna | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
23 | Pałucka Katarzyna | Nowotna | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
24 | Jastrzębska Laura | Nowotna | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
25 | Pałucki Gabriel | Nowotna | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
26 | Kuchnicki Andrzej | Nowakowo | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
27 | Stokłosiński Mateusz | Nadbrzeże | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
28 | Popiołek Karolina | Milejewo | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
29 | Zięba Agnieszka | Milejewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
31 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Frątczak Katarzyna | Krzewsk | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
33 | Bakun Wiktoria | Kępniewo | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line |
34 | Polkowski Mieszko | Gronowo Górne | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
35 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
36 | Koszykowski Mirek | Gronowo Elbląskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Ostrowska Kinga | Girgajny k. Zalewa | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
38 | Ostrowska Karolina | Elbląga | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
39 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
40 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
41 | Pajewska Julia | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
42 | Guz Marta | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
43 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
44 | Rzepecka Aleksandra | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
45 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
46 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
47 | Makowski Marcin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
49 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
50 | Stępkowska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
51 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
52 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m | MKS truso | opłacono on-line |
53 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Broczkowska Dorota | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
55 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line |
57 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | U"ŁASUCHA" | opłacono on-line |
58 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
59 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
60 | Broczkowski Antoni | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
61 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | JBB | opłacono on-line |
62 | Begej Anita | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Stankiewicz Maria | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
65 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 26 Elbląg | opłacono on-line |
66 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | 1963 m | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line |
68 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
69 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line |
70 | Łabaj Karol Łabaj | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | opłacono on-line |
71 | Nowak Aneta | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
72 | KOT AMELIA | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG | opłacono on-line |
73 | Wróblewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
74 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | 10 km | PS nr 8 | opłacono on-line |
76 | Makowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 17 Elbląg | opłacono on-line |
78 | Wójcik Jakub | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
79 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
80 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
81 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
82 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono on-line |
83 | Pocałujko Adrian | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
84 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
85 | Fudal monika | ELBLĄG | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
86 | Kłos Michalina | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
87 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
88 | Niewdzięczny Stefan | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
89 | Adamowska Marta | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
90 | Weredycki Jakub | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
91 | Weredycka Aleksandra | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
92 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
93 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
94 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line |
95 | Fudal Lenka | ELBLĄG | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
96 | Cholibski Bartosz | Elbląg | Polska | 10 km | PWD | opłacono on-line |
97 | Rębisz Oliwier | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp12 | opłacono on-line |
98 | Lipiak Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
100 | Raulin Rafał | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14201