Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Mechliński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
202 Nowoświat Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
203 Makowska Anna Elbląg 10 km opłacono on-line
204 Janczuk Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Bridge 4 opłacono on-line
205 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
206 Jankowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
207 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
208 Cichoń Tomasz Elbląg 10 km 2dplot opłacono on-line
209 Mechliński Przemysław Elbląg 1963 m opłacono on-line
210 Kmita Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
211 Cholibski Bartosz Elbląg 10 km PWD opłacono on-line
212 Guzowski Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
213 Janczuk Karol Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
214 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
215 Bałdyga Radosław Elbląg 10 km JBB opłacono on-line
216 Guzowski Bartosz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
217 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
218 Lisiecki Paweł Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP 14 opłacono on-line
219 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
220 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
221 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
222 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
223 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg 10 km opłacono on-line
224 Begej Anita Elbląg 10 km opłacono on-line
225 Kozłowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
226 Stankiewicz Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
227 Kobus Dariusz Elbląg 10 km opłacono on-line
228 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
229 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
230 Stankiewicz Maria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
231 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
232 Koch Marcin Elblag 1963 m opłacono on-line
233 Fudal Oliwka Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
234 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag opłacono on-line
235 Jabłoński Przemysław Elblag 10 km opłacono on-line
236 Dzik Ksawery Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
237 GRONIKOWSKA JOANNA ELBLAG 1963 m opłacono on-line
238 Łaba Jerzy Elblag 10 km Przewozy Autokarowe "Maciuś" opłacono on-line
239 Biedrzycki Łukasz elblag 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
240 Biedrzycka Kamila Elblag 1963 m opłacono on-line
241 Chwieckowicz Karolina Elblag 10 km opłacono on-line
242 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE opłacono on-line
243 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
244 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
245 Auguścik Monika Chojnik 10 km opłacono on-line
246 Auguścik Marcin Chojnik 10 km opłacono on-line
247 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
248 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
249 Jarmakowska Barbara Braniewo 10 km opłacono on-line
250 Damps Michał Braniewo 1963 m 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line


Wyświetleń: 10363

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ