Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szot-Czetowicz Marzena | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
2 | Sznajder Krystyna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | 10 km | Autos | opłacono on-line |
4 | Raulin Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | GE Power Team | opłacono on-line |
5 | Bednarczuk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | MACHLEWSKI Hubert | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 12 | opłacono on-line |
7 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
8 | Demska Kamila | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
9 | Sęk Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line |
10 | Pawluczuk Joanna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Łaba Jerzy | Elblag | Polska | 10 km | Przewozy Autokarowe "Maciuś" | opłacono on-line |
12 | Bachorski Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Nowoświat Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Laszuk Karol | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
15 | Laszuk Ewelina | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
16 | Wieczorek Patrycja | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line |
17 | Hryniszyn Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line |
18 | Biedrzycka Kamila | Elblag | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
19 | Biedrzycki Łukasz | elblag | Polska | 1963 m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
20 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | SP16 | opłacono on-line |
21 | Perdian Paweł | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
22 | Sobotka Igor | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
23 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Polkowski Mieszko | Gronowo Górne | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
25 | Zaborowski Borys | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
26 | Zaborowski Tomasz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
27 | Stokłosiński Mateusz | Nadbrzeże | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
28 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Trębacz Kinga | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Tomaszewski Leszek | Elbląg | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Elbląska Grupa Rowerowa STOP | opłacono on-line |
32 | Bakun Wiktoria | Kępniewo | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line |
33 | Frątczak Katarzyna | Krzewsk | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
34 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
35 | Perszke Arkadiusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
36 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
37 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Ciszak Dominik | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
42 | Rutkowski Dawid | Elbląg | Polska | 10 km | "Są Gorsi" | opłacono on-line |
43 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
44 | Jankowski Mikołaj | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
45 | Janczuk Wiktor | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Bridge 4 | opłacono on-line |
46 | Szczęśniak Adrian | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Guzowski Tomasz | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line |
49 | Zięba Agnieszka | Milejewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Matkiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | LABOSPORT TEAM | opłacono on-line |
51 | Malewicz Aleksandra | Przezmark | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
52 | Chechłowska Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
53 | Malewicz Małgorzata | Przezmark | Polska | 1963 m | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line |
54 | Kozłowski Alan | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
55 | Kozłowska Oliwia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
56 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
58 | Janczuk Karol | Elbląg | Polska | 10 km | Bridge 4 | opłacono on-line |
59 | Mechliński Przemysław | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
60 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line |
61 | Mechliński Mariusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
62 | Janczuk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Bridge 4 | opłacono on-line |
63 | Stanik Piotr | Orońsko | Polska | 10 km | Labosport Team | opłacono on-line |
64 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Nowak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | EasyRun Racibórz | opłacono on-line |
66 | Schibowska Natalia | ELBLĄG | Polska | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line |
67 | Boduszek Michał | Elbląg | Polska | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line |
68 | Boduszek Sebastian | Elbląg | Polska | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line |
69 | Boduszek Mateusz | ELBLĄG | Polska | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line |
70 | Brajtenbach Marta | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
71 | Popiołek Karolina | Milejewo | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
72 | Ostrowska Kinga | Girgajny k. Zalewa | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
73 | Kowalewska Wiktoria | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
74 | Rogińska Kinga | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
75 | Godzińska Karolina | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
76 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
77 | Kłoczewiak Paweł | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
78 | Zyra Agata | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
79 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
80 | Sarnowski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Witka Robert | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Kuchnicki Andrzej | Nowakowo | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
83 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
84 | Tworek Antoni | Tujsk | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
85 | Tworek Zuzanna | Tujsk | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
86 | Tworek Anna | Tujsk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
87 | LISIECKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
88 | Lisiecki Paweł | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | SP 14 | opłacono on-line |
89 | Mazur Tymek | Wrocław | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
90 | Mazur Kajtek | Wrocław | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
91 | piatek adam | elblag | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
92 | Trębacz IGOR | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
93 | Cichoń Michał | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
94 | Cichoń Aleksander | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | SPSK | opłacono on-line |
95 | Chwieckowicz Karolina | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 1963 m | PPHU SILVER Elbląg | opłacono on-line |
97 | Litwinowicz Kornelia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
98 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | #BKKSE | opłacono on-line |
99 | Cichoń Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | 2dplot | opłacono on-line |
100 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14220