Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kuchnicki Andrzej Nowakowo 1963 m opłacono on-line
102 Kuciński Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
103 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
104 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
105 Kłoczewiak Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
106 Kłos Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
107 Laszuk Ewelina Elbląg 1963 m opłacono on-line
108 Laszuk Karol Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
109 Leśniak Daniel Elbląg 10 km opłacono on-line
110 Leśniak Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 25 opłacono on-line
111 Leśniewska Julia Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
112 Leśniewski Antoni Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
113 Lipiak Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
114 Lisiecki Paweł Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP 14 opłacono on-line
115 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
116 Litwinowicz Kornelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
117 MACHLEWSKI Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 12 opłacono on-line
118 Makowska Anna Elbląg 10 km opłacono on-line
119 Makowska Maria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
120 Makowski Marcin Elbląg 10 km opłacono on-line
121 Malewicz Aleksandra Przezmark 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
122 Malewicz Małgorzata Przezmark 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
123 Mamczyński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
124 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
125 Matkiewicz Piotr Elbląg 10 km LABOSPORT TEAM opłacono on-line
126 Mazur Kajtek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
127 Mazur Tymek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
128 Mechliński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
129 Mechliński Przemysław Elbląg 1963 m opłacono on-line
130 Miecznikowska Anna Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
131 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
132 Montewka Paulina Montewka Elbląg 1963 m MND-NE opłacono on-line
133 Niewdzięczny Stefan Elbląg 1963 m opłacono on-line
134 Nowak Adam Elbląg 10 km EasyRun Racibórz opłacono on-line
135 Nowak Aneta Elbląg 1963 m opłacono on-line
136 Nowoświat Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
137 Orzechowska Magdalena Elbląg 1963 m opłacono on-line
138 Orzechowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
139 Orzechowska Zuzanna Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
140 Orzechowski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
141 Orzeł Michalina Orzeł Elbląg 1963 m opłacono on-line
142 orzoł katarzyna elbląg 10 km opłacono on-line
143 Ossowski Jakub Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
144 Ostrowska Karolina Elbląga 1963 m opłacono on-line
145 Ostrowska Kinga Girgajny k. Zalewa 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
146 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg 1963 m opłacono on-line
147 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag opłacono on-line
148 Otłowski Grzegorz Elbląg 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
149 Pajewska Anna Elbląg 1963 m opłacono on-line
150 Pajewska Julia Elbląg 1963 m opłacono on-line
151 Pawluczuk Joanna Elbląg 10 km opłacono on-line
152 pawłoska karolina Elbląg 10 km opłacono on-line
153 Pawłoski Kacper Elbląg 1963 m MKS truso opłacono on-line
154 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
155 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
156 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
157 Perdian Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
158 Pernach Piotr Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
159 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
160 Piasecki Kamil Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
161 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
162 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
163 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
164 Polkowski Mieszko Gronowo Górne BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
165 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
166 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
167 Porzycka Maja ELBLĄG 1963 m Zsg opłacono on-line
168 Przesław Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
169 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
170 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
171 Raulin Tomasz Elbląg 10 km GE Power Team opłacono on-line
172 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 opłacono on-line
173 Rogińska Kinga Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
174 Rohde Sara Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
175 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
176 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
177 Rzepecka Aleksandra Elbląg 1963 m opłacono on-line
178 Sadowski Bartłomiej Elbląg 1963 m opłacono on-line
179 Sadowski Tymoteusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
180 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
181 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m opłacono on-line
182 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
183 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
184 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km opłacono on-line
185 Schibowska Natalia ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
186 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
187 Sęk Kacper Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
188 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
189 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
190 Sikorski Arkadiusz Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
191 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
192 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
193 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
194 Smolarek Robert Elbląg 1963 m opłacono on-line
195 Śniecikowski Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
196 Sobotka Igor Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
197 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
198 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
199 Songin Małgorzata Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
200 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 9870

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ