Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zyra Agata | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
2 | Zięba Agnieszka | Milejewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Zaborowski Tomasz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
4 | Zaborowski Borys | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
5 | Wrzosek Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Wróblewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
7 | Wójcik Jakub | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
8 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Wojnicz Grzegorz | Pasłęk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
10 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
11 | Witka Robert | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line |
13 | Wiktoruk Michał | Elbląg | Polska | 10 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line |
14 | Wiktoruk Bartek | Elbląg | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 14 Elbląg | opłacono on-line |
15 | Wieczorek Patrycja | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line |
16 | WESOŁOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 21 | opłacono on-line |
17 | WESOŁOWSKA ŁUCJA | ELBLĄG | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 21 | opłacono on-line |
18 | Weredycki Jakub | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
19 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
20 | Weredycka Aleksandra | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
21 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Wasko Lukas | Elbląg | Polska | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
23 | Wasko Julia | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | MND-NE | opłacono on-line |
24 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Tworek Zuzanna | Tujsk | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
26 | Tworek Antoni | Tujsk | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
27 | Tworek Anna | Tujsk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
28 | Trębacz Kinga | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Trębacz IGOR | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
30 | Tramita Gusztav | Elblag | Węgry | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
31 | Tomaszewski Leszek | Elbląg | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Elbląska Grupa Rowerowa STOP | opłacono on-line |
32 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
33 | Śniecikowski Wiktor | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
34 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
35 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
36 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
37 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
38 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | 10 km | PS nr 8 | opłacono on-line |
39 | Szot-Czetowicz Marzena | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
40 | Sznajder Krystyna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Szczęśniak Adrian | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | SULA PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 1963 m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line |
43 | SULA ADAM | ELBLĄG | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line |
44 | Strawińska Wiktoria | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Szkoła podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
45 | Strawińska Michalina | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 23 elblag | opłacono on-line |
46 | Stokłosiński Mateusz | Nadbrzeże | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
47 | Stępkowska Katarzyna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
48 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | #BKKSE | opłacono on-line |
49 | Stankiewicz Maria | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
50 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | U"ŁASUCHA" | opłacono on-line |
52 | Stanik Piotr | Orońsko | Polska | 10 km | Labosport Team | opłacono on-line |
53 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Songin Małgorzata | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line |
55 | SONEWEND NATASZA | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 8 w Elblągu | opłacono on-line |
56 | SONEWEND ALEKSANDER | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 8 w Elblągu | opłacono on-line |
57 | Sobotka Igor | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
58 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
59 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
60 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
61 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
62 | Sęk Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line |
63 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Schibowska Natalia | ELBLĄG | Polska | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line |
65 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Sawicka Olivia | Stare Pole | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
67 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
68 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
69 | Sarnowski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Sadowski Tymoteusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
71 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
72 | Rzepecka Aleksandra | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
73 | Rutkowski Dawid | Elbląg | Polska | 10 km | "Są Gorsi" | opłacono on-line |
74 | Rucińska Anita | Nowy Dwór Gdański | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
75 | Rohde Sara | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
76 | Rogińska Kinga | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
77 | Rębisz Oliwier | Elbląg | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp12 | opłacono on-line |
78 | Raulin Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | GE Power Team | opłacono on-line |
79 | Raulin Rafał | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Przesław Adam | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Pólkowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
82 | Pólkowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Porzycka Maja | ELBLĄG | Polska | 1963 m | Zsg | opłacono on-line |
84 | Popiołek Karolina | Milejewo | Polska | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line |
85 | Polkowski Mieszko | Gronowo Górne | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
86 | Pocałujko Adrian | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
87 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
88 | piatek adam | elblag | Polska | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |
89 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line |
90 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 1963 m | PPHU SILVER Elbląg | opłacono on-line |
91 | Perszke Arkadiusz | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
92 | Pernach Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
93 | Perdian Paweł | Elbląg | Polska | 1963 m | ZSG | opłacono on-line |
94 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | 1963 m | MKS truso | opłacono on-line |
95 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Pawluczuk Joanna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Pałucki Gabriel | Nowotna | Polska | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |
98 | Pałucka Katarzyna | Nowotna | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
99 | Pajewska Julia | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line | |
100 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | 1963 m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14480