Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zyra Agata Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
2 Zięba Agnieszka Milejewo 10 km opłacono on-line
3 Zaborowski Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
4 Zaborowski Borys Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
5 Wrzosek Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
6 Wróblewska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
7 Wójcik Jakub Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
8 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
9 Wojnicz Grzegorz Pasłęk 1963 m opłacono on-line
10 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
11 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
12 Wiśniewska Maja Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 opłacono on-line
13 Wiktoruk Michał Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
14 Wiktoruk Bartek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 14 Elbląg opłacono on-line
15 Wieczorek Patrycja Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line
16 WESOŁOWSKA ZUZANNA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
17 WESOŁOWSKA ŁUCJA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
18 Weredycki Jakub Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
19 Weredycka Monika Elbląg 1963 m opłacono on-line
20 Weredycka Aleksandra Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
21 Weber Magdalena Elbląg 10 km opłacono on-line
22 Wasko Lukas Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
23 Wasko Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
24 Uciechowski Sławomir Malbork 10 km opłacono on-line
25 Tworek Zuzanna Tujsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
26 Tworek Antoni Tujsk BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
27 Tworek Anna Tujsk 1963 m opłacono on-line
28 Trębacz Kinga Elbląg 10 km opłacono on-line
29 Trębacz IGOR Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
30 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE opłacono on-line
31 Tomaszewski Leszek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Elbląska Grupa Rowerowa STOP opłacono on-line
32 Tołoczko Paulina Elbląg 1963 m opłacono on-line
33 Śniecikowski Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
34 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
35 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
36 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
37 Szymanowski Jarosław Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
38 Szychowski Michał Elbląg 10 km PS nr 8 opłacono on-line
39 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg 1963 m opłacono on-line
40 Sznajder Krystyna Elbląg 10 km opłacono on-line
41 Szczęśniak Adrian Elbląg 10 km opłacono on-line
42 SULA PAWEŁ ELBLĄG 1963 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
43 SULA ADAM ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
44 Strawińska Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Szkoła podstawowa nr 19 opłacono on-line
45 Strawińska Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 23 elblag opłacono on-line
46 Stokłosiński Mateusz Nadbrzeże 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
47 Stępkowska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
48 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
49 Stankiewicz Maria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
50 Stankiewicz Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
51 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG 10 km U"ŁASUCHA" opłacono on-line
52 Stanik Piotr Orońsko 10 km Labosport Team opłacono on-line
53 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
54 Songin Małgorzata Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
55 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
56 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
57 Sobotka Igor Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
58 Smolarek Robert Elbląg 1963 m opłacono on-line
59 Sikorski Arkadiusz Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
60 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
61 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
62 Sęk Kacper Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
63 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
64 Schibowska Natalia ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
65 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km opłacono on-line
66 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
67 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
68 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m opłacono on-line
69 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
70 Sadowski Tymoteusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
71 Sadowski Bartłomiej Elbląg 1963 m opłacono on-line
72 Rzepecka Aleksandra Elbląg 1963 m opłacono on-line
73 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
74 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
75 Rohde Sara Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
76 Rogińska Kinga Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
77 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 opłacono on-line
78 Raulin Tomasz Elbląg 10 km GE Power Team opłacono on-line
79 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
80 Przesław Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
81 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
82 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
83 Porzycka Maja ELBLĄG 1963 m Zsg opłacono on-line
84 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
85 Polkowski Mieszko Gronowo Górne BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
86 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
87 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
88 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
89 Piasecki Kamil Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
90 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
91 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
92 Pernach Piotr Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
93 Perdian Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
94 Pawłoski Kacper Elbląg 1963 m MKS truso opłacono on-line
95 pawłoska karolina Elbląg 10 km opłacono on-line
96 Pawluczuk Joanna Elbląg 10 km opłacono on-line
97 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
98 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
99 Pajewska Julia Elbląg 1963 m opłacono on-line
100 Pajewska Anna Elbląg 1963 m opłacono on-line


Wyświetleń: 10360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ