Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
"Są Gorsi"
2 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
#BKKSE
3 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
2dplot
4 Cichoń Tomasz Elbląg 10 km 2dplot opłacono on-line
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś"
5 Damps Michał Braniewo 1963 m 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line
Akademia Krasnoludków
6 Grynis Piotr Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Akademia Krasnoludków opłacono on-line
Akademia Marynarki Wojennej
7 Arendt Mateusz Elbląg 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
Autos
8 Jeziorski Robert Elbląg 10 km Autos opłacono on-line
BODUSZEK Team
9 Schibowska Natalia ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
10 Boduszek Michał Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
11 Boduszek Sebastian Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
12 Boduszek Mateusz ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
Bridge 4
13 Janczuk Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Bridge 4 opłacono on-line
14 Janczuk Karol Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
15 Janczuk Piotr Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
DYDZIO & PULTYNKI
16 SULA ADAM ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
17 SULA PAWEŁ ELBLĄG 1963 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
Dzierzgoń Team
18 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team
19 Otłowski Grzegorz Elbląg 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
EasyRun Racibórz
20 Nowak Adam Elbląg 10 km EasyRun Racibórz opłacono on-line
Elbląska Grupa Rowerowa STOP
21 Tomaszewski Leszek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Elbląska Grupa Rowerowa STOP opłacono on-line
GE Power Team
22 Raulin Tomasz Elbląg 10 km GE Power Team opłacono on-line
III LO
23 Sęk Kacper Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
24 Bakun Wiktoria Kępniewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
JBB
25 Bałdyga Radosław Elbląg 10 km JBB opłacono on-line
KSW Tygrys Elbląg
26 Adamiec Patryk Elbląg 10 km KSW Tygrys Elbląg opłacono on-line
Klub Długiej Rzęsy
27 Malewicz Aleksandra Przezmark 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
28 Chechłowska Anna Elbląg 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
29 Malewicz Małgorzata Przezmark 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
LABOSPORT TEAM
30 Matkiewicz Piotr Elbląg 10 km LABOSPORT TEAM opłacono on-line
Labosport Team
31 Stanik Piotr Orońsko 10 km Labosport Team opłacono on-line
MKS truso
32 Pawłoski Kacper Elbląg 1963 m MKS truso opłacono on-line
MND-NE
33 Kotwis Celina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
34 Kotwis Róża Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
35 Pernach Piotr Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
36 Wasko Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
37 Gotlibowski Radosław Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
38 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE opłacono on-line
39 Montewka Paulina Montewka Elbląg 1963 m MND-NE opłacono on-line
40 Wasko Lukas Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
Olimpia Judo Elbląg
41 Demski Daniel Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Olimpia Judo Elbląg opłacono on-line
PPHU SILVER Elbląg
42 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
43 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
44 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG
45 KOT AMELIA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG opłacono on-line
PS nr 8
46 Szychowski Michał Elbląg 10 km PS nr 8 opłacono on-line
PWD
47 Cholibski Bartosz Elbląg 10 km PWD opłacono on-line
Przedszkole 17 Elbląg
48 Wójcik Jakub Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 3 Elbląg
49 Begej Jessica Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
50 Songin Małgorzata Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 4
51 Jabłonka Wojciech Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 4 opłacono on-line
Przedszkole nr 8 w Elblągu
52 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
53 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
Przedszkole nr 10 w Elblągu
54 Leśniewski Antoni Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
55 Guzowski Bartosz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
56 Orzechowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
Przedszkole nr 17 Elbląg
57 Jasiulewicz Franciszek Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 17 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 18
58 Broczkowski Jan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 18 opłacono on-line
Przedszkole nr 23 elblag
59 Strawińska Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 23 elblag opłacono on-line
Przedszkole nr 26 Elbląg
60 Czerniak Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 26 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 31
61 Polkowski Mieszko Gronowo Górne BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
62 Fudal Lenka ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
Przewozy Autokarowe "Maciuś"
63 Łaba Jerzy Elblag 10 km Przewozy Autokarowe "Maciuś" opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW
64 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
65 Ossowski Jakub Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód
66 Szymanowski Jarosław Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
67 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
68 Orzechowski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
69 Piasecki Kamil Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
70 Budka Tomasz Marzewo 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
71 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
72 Karwaszewski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
73 Sikorski Arkadiusz Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
74 Biedrzycki Łukasz elblag 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
75 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono on-line
SP 14
76 Lisiecki Paweł Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP 14 opłacono on-line
SP 14 Elbląg
77 Wiktoruk Bartek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 14 Elbląg opłacono on-line
78 Wiktoruk Michał Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
79 Grynis Paweł Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
SP16
80 Biedrzycki Remigiusz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP16 opłacono on-line
SP 21 Elbląg
81 Guzowski Tomasz Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
82 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
SPSK
83 Cichoń Aleksander Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SPSK opłacono on-line
Sp12
84 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 opłacono on-line
Sp 12
85 MACHLEWSKI Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 12 opłacono on-line
Sp 21
86 WESOŁOWSKA ZUZANNA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
87 WESOŁOWSKA ŁUCJA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
88 Wiśniewska Maja Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 opłacono on-line
89 Broczkowski Lucjan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 opłacono on-line
Sp 25
90 Leśniak Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 25 opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu
91 Orzechowska Zuzanna Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
Szkoła podstawowa nr 19
92 Strawińska Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Szkoła podstawowa nr 19 opłacono on-line
Szkoła podstawowa nr 21
93 Leśniewska Julia Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
94 Broczkowski Antoni Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
Szkoła ssp3 elblag
95 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag opłacono on-line
U"ŁASUCHA"
96 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG 10 km U"ŁASUCHA" opłacono on-line
UKP Jedynka Elbląg
97 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
98 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
ZSG
99 Perdian Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
100 Sobotka Igor Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
101 Stokłosiński Mateusz Nadbrzeże 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
102 Frątczak Katarzyna Krzewsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
103 Brajtenbach Marta Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
104 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
105 Ostrowska Kinga Girgajny k. Zalewa 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
106 Kowalewska Wiktoria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
107 Rogińska Kinga Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
108 Godzińska Karolina Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
109 Kłoczewiak Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
110 Zyra Agata Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
111 Miecznikowska Anna Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
ZSIŚiU
112 Wieczorek Patrycja Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line
113 Hryniszyn Anna Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line
Zaczynam Truchtać
114 Caban Krzysztof Elbląg 1963 m Zaczynam Truchtać opłacono on-line
Zaczynam Truchtać z Tatą
115 Caban Cezary Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Zaczynam Truchtać z Tatą opłacono on-line
Zsg
116 Porzycka Maja ELBLĄG 1963 m Zsg opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
117 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg 1963 m opłacono on-line
118 Sznajder Krystyna Elbląg 10 km opłacono on-line
119 Bednarczuk Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
120 Demska Kamila Elbląg 1963 m opłacono on-line
121 Pawluczuk Joanna Elbląg 10 km opłacono on-line
122 Bachorski Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
123 Nowoświat Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
124 Laszuk Karol Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
125 Laszuk Ewelina Elbląg 1963 m opłacono on-line
126 Biedrzycka Kamila Elblag 1963 m opłacono on-line
127 orzoł katarzyna elbląg 10 km opłacono on-line
128 Zaborowski Borys Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
129 Zaborowski Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
130 Weber Magdalena Elbląg 10 km opłacono on-line
131 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg 10 km opłacono on-line
132 Trębacz Kinga Elbląg 10 km opłacono on-line
133 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
134 Ciszak Dominik Elbląg 10 km opłacono on-line
135 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
136 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
137 Jankowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
138 Szczęśniak Adrian Elbląg 10 km opłacono on-line
139 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
140 Zięba Agnieszka Milejewo 10 km opłacono on-line
141 Kozłowski Alan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
142 Kozłowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
143 Uciechowski Sławomir Malbork 10 km opłacono on-line
144 Mechliński Przemysław Elbląg 1963 m opłacono on-line
145 Mechliński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
146 Jarmakowska Barbara Braniewo 10 km opłacono on-line
147 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
148 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
149 Kuchnicki Andrzej Nowakowo 1963 m opłacono on-line
150 Tworek Antoni Tujsk BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
151 Tworek Zuzanna Tujsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
152 Tworek Anna Tujsk 1963 m opłacono on-line
153 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
154 Mazur Tymek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
155 Mazur Kajtek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
156 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
157 Trębacz IGOR Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
158 Cichoń Michał Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
159 Chwieckowicz Karolina Elblag 10 km opłacono on-line
160 Litwinowicz Kornelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
161 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
162 Grzybowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
163 Jabłoński Przemysław Elblag 10 km opłacono on-line
164 Kobus Dariusz Elbląg 10 km opłacono on-line
165 kapteina robert gronowo górne 1963 m opłacono on-line
166 Przesław Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
167 Gołębiewski Piotr Elbląg 1963 m opłacono on-line
168 Jurago Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
169 Jurago Karolina Elbląg 1963 m opłacono on-line
170 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
171 Auguścik Marcin Chojnik 10 km opłacono on-line
172 Auguścik Monika Chojnik 10 km opłacono on-line
173 Jankowski Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
174 Giżka Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
175 Leśniak Daniel Elbląg 10 km opłacono on-line
176 Wrzosek Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
177 Wojnicz Grzegorz Pasłęk 1963 m opłacono on-line
178 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
179 Jastrzębska Laura Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
180 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
181 Dybiec Igor Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
182 Dybiec Julia Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
183 Dybiec Agnieszka Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
184 Dybiec Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
185 Kollmann Natalia Elbląg 1963 m opłacono on-line
186 Rohde Sara Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
187 Kot Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
188 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg 1963 m opłacono on-line
189 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie 10 km opłacono on-line
190 Sadowski Tymoteusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
191 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
192 Kmita Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
193 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
194 Giżka Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
195 Śniecikowski Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
196 Orzeł Michalina Orzeł Elbląg 1963 m opłacono on-line
197 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
198 Guzowski Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
199 Juszczyszyn Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
200 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
201 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
202 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km opłacono on-line
203 Groszyk Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
204 Jankowska Beata Stare Pole 10 km opłacono on-line
205 Adamowska Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
206 Kuciński Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
207 Lipiak Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
208 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
209 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
210 Kroll Damian Stare Pole 10 km opłacono on-line
211 Weredycka Monika Elbląg 1963 m opłacono on-line
212 Weredycka Aleksandra Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
213 Weredycki Jakub Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
214 Adamowska Marta Elbląg 1963 m opłacono on-line
215 GRONIKOWSKA JOANNA ELBLAG 1963 m opłacono on-line
216 Niewdzięczny Stefan Elbląg 1963 m opłacono on-line
217 Smolarek Robert Elbląg 1963 m opłacono on-line
218 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m opłacono on-line
219 Kłos Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
220 Fudal Oliwka Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
221 Fudal monika ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
222 Orzechowska Magdalena Elbląg 1963 m opłacono on-line
223 Makowska Anna Elbląg 10 km opłacono on-line
224 Kamiński Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
225 Wróblewska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
226 Nowak Aneta Elbląg 1963 m opłacono on-line
227 Tołoczko Paulina Elbląg 1963 m opłacono on-line
228 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
229 Ostrowska Karolina Elbląga 1963 m opłacono on-line
230 Stankiewicz Maria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
231 Stankiewicz Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
232 Begej Anita Elbląg 10 km opłacono on-line
233 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
234 Broczkowska Dorota Elbląg 1963 m opłacono on-line
235 pawłoska karolina Elbląg 10 km opłacono on-line
236 Sadowski Bartłomiej Elbląg 1963 m opłacono on-line
237 Stępkowska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
238 Makowska Maria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
239 Makowski Marcin Elbląg 10 km opłacono on-line
240 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg 1963 m opłacono on-line
241 Mamczyński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
242 Rzepecka Aleksandra Elbląg 1963 m opłacono on-line
243 Dzik Ksawery Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
244 Guz Angelika Elbląg 1963 m opłacono on-line
245 Guz Marta Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
246 Koch Marcin Elblag 1963 m opłacono on-line
247 Pajewska Julia Elbląg 1963 m opłacono on-line
248 Pajewska Anna Elbląg 1963 m opłacono on-line
249 Adamowski Andrzej Elbląg 1963 m opłacono on-line
szkoła podstawowa nr 6
250 Ginter Amelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m szkoła podstawowa nr 6 opłacono on-line


Wyświetleń: 10328

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ