Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Raulin Rafał Elbląg 10 km opłacono on-line
"Są Gorsi"
2 Rutkowski Dawid Elbląg 10 km "Są Gorsi" opłacono on-line
#BKKSE
3 Stankiewicz Piotr Elbląg 10 km #BKKSE opłacono on-line
2dplot
4 Cichoń Tomasz Elbląg 10 km 2dplot opłacono on-line
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś"
5 Damps Michał Braniewo 1963 m 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line
Akademia Krasnoludków
6 Grynis Piotr Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Akademia Krasnoludków opłacono on-line
Akademia Marynarki Wojennej
7 Arendt Mateusz Elbląg 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
Autos
8 Jeziorski Robert Elbląg 10 km Autos opłacono on-line
BODUSZEK Team
9 Boduszek Mateusz ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
10 Boduszek Sebastian Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
11 Boduszek Michał Elbląg 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
12 Schibowska Natalia ELBLĄG 1963 m BODUSZEK Team opłacono on-line
Bridge 4
13 Janczuk Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Bridge 4 opłacono on-line
14 Janczuk Piotr Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
15 Janczuk Karol Elbląg 10 km Bridge 4 opłacono on-line
DYDZIO & PULTYNKI
16 SULA ADAM ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
17 SULA PAWEŁ ELBLĄG 1963 m DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
Dzierzgoń Team
18 Pławski Marcin Dzierzgoń 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team
19 Otłowski Grzegorz Elbląg 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
EasyRun Racibórz
20 Nowak Adam Elbląg 10 km EasyRun Racibórz opłacono on-line
Elbląska Grupa Rowerowa STOP
21 Tomaszewski Leszek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Elbląska Grupa Rowerowa STOP opłacono on-line
GE Power Team
22 Raulin Tomasz Elbląg 10 km GE Power Team opłacono on-line
III LO
23 Bakun Wiktoria Kępniewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
24 Sęk Kacper Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) III LO opłacono on-line
JBB
25 Bałdyga Radosław Elbląg 10 km JBB opłacono on-line
KSW Tygrys Elbląg
26 Adamiec Patryk Elbląg 10 km KSW Tygrys Elbląg opłacono on-line
Klub Długiej Rzęsy
27 Malewicz Aleksandra Przezmark 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
28 Malewicz Małgorzata Przezmark 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
29 Chechłowska Anna Elbląg 1963 m Klub Długiej Rzęsy opłacono on-line
LABOSPORT TEAM
30 Matkiewicz Piotr Elbląg 10 km LABOSPORT TEAM opłacono on-line
Labosport Team
31 Stanik Piotr Orońsko 10 km Labosport Team opłacono on-line
MKS truso
32 Pawłoski Kacper Elbląg 1963 m MKS truso opłacono on-line
MND-NE
33 Wasko Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
34 Kotwis Róża Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
35 Kotwis Celina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE opłacono on-line
36 Montewka Paulina Montewka Elbląg 1963 m MND-NE opłacono on-line
37 Wasko Lukas Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
38 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE opłacono on-line
39 Gotlibowski Radosław Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
40 Pernach Piotr Elbląg 10 km MND-NE opłacono on-line
Olimpia Judo Elbląg
41 Demski Daniel Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Olimpia Judo Elbląg opłacono on-line
PPHU SILVER Elbląg
42 Pękalska Monika Elbląg 1963 m PPHU SILVER Elbląg opłacono on-line
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
43 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
44 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG
45 KOT AMELIA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG opłacono on-line
PS nr 8
46 Szychowski Michał Elbląg 10 km PS nr 8 opłacono on-line
PWD
47 Cholibski Bartosz Elbląg 10 km PWD opłacono on-line
Przedszkole 17 Elbląg
48 Wójcik Jakub Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 3 Elbląg
49 Songin Małgorzata Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
50 Begej Jessica Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 4
51 Jabłonka Wojciech Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 4 opłacono on-line
Przedszkole nr 8 w Elblągu
52 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
53 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu opłacono on-line
Przedszkole nr 10 w Elblągu
54 Orzechowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
55 Guzowski Bartosz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
56 Leśniewski Antoni Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
Przedszkole nr 17 Elbląg
57 Jasiulewicz Franciszek Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 17 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 18
58 Broczkowski Jan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 18 opłacono on-line
Przedszkole nr 23 elblag
59 Strawińska Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 23 elblag opłacono on-line
Przedszkole nr 26 Elbląg
60 Czerniak Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 26 Elbląg opłacono on-line
Przedszkole nr 31
61 Fudal Lenka ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
62 Polkowski Mieszko Gronowo Górne BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 opłacono on-line
Przewozy Autokarowe "Maciuś"
63 Łaba Jerzy Elblag 10 km Przewozy Autokarowe "Maciuś" opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW
64 Ossowski Jakub Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
65 Włoszczyński Maciej Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód
66 Piasecki Kamil Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
67 Orzechowski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
68 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
69 Szymanowski Jarosław Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
70 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
71 Sikorski Arkadiusz Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
72 Karwaszewski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
73 Budka Tomasz Marzewo 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
74 Biedrzycki Łukasz elblag 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono on-line
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
75 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono on-line
SP 14
76 Lisiecki Paweł Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP 14 opłacono on-line
SP 14 Elbląg
77 Wiktoruk Bartek Elbląg 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 14 Elbląg opłacono on-line
78 Grynis Paweł Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
79 Wiktoruk Michał Elbląg 10 km SP 14 Elbląg opłacono on-line
SP16
80 Biedrzycki Remigiusz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SP16 opłacono on-line
SP 21 Elbląg
81 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
82 Guzowski Tomasz Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) SP 21 Elbląg opłacono on-line
SPSK
83 Cichoń Aleksander Elbląg BIEG Malucha 196,3 m SPSK opłacono on-line
Sp12
84 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 opłacono on-line
Sp 12
85 MACHLEWSKI Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 12 opłacono on-line
Sp 21
86 Broczkowski Lucjan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 opłacono on-line
87 Wiśniewska Maja Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 opłacono on-line
88 WESOŁOWSKA ŁUCJA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
89 WESOŁOWSKA ZUZANNA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 opłacono on-line
Sp 25
90 Leśniak Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 25 opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu
91 Orzechowska Zuzanna Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
Szkoła podstawowa nr 19
92 Strawińska Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Szkoła podstawowa nr 19 opłacono on-line
Szkoła podstawowa nr 21
93 Broczkowski Antoni Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
94 Leśniewska Julia Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
Szkoła ssp3 elblag
95 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag opłacono on-line
U"ŁASUCHA"
96 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG 10 km U"ŁASUCHA" opłacono on-line
UKP Jedynka Elbląg
97 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
98 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg opłacono on-line
ZSG
99 Kowalewska Wiktoria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
100 Ostrowska Kinga Girgajny k. Zalewa 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
101 Popiołek Karolina Milejewo 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
102 Brajtenbach Marta Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
103 Frątczak Katarzyna Krzewsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
104 Stokłosiński Mateusz Nadbrzeże 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) ZSG opłacono on-line
105 Miecznikowska Anna Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
106 Zyra Agata Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
107 Kłoczewiak Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
108 Godzińska Karolina Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
109 Rogińska Kinga Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
110 Sobotka Igor Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
111 Perdian Paweł Elbląg 1963 m ZSG opłacono on-line
ZSIŚiU
112 Hryniszyn Anna Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line
113 Wieczorek Patrycja Elbląg 1963 m ZSIŚiU opłacono on-line
Zaczynam Truchtać
114 Caban Krzysztof Elbląg 1963 m Zaczynam Truchtać opłacono on-line
Zaczynam Truchtać z Tatą
115 Caban Cezary Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Zaczynam Truchtać z Tatą opłacono on-line
Zsg
116 Porzycka Maja ELBLĄG 1963 m Zsg opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
117 Guz Marta Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
118 Stankiewicz Maria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
119 Kłos Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
120 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
121 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
122 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
123 Śniecikowski Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
124 Giżka Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
125 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
126 Dybiec Julia Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
127 Dybiec Igor Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
128 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
129 Grzybowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
130 Litwinowicz Kornelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
131 Cichoń Michał Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
132 Mazur Kajtek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
133 Mazur Tymek Wrocław BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
134 Tworek Antoni Tujsk BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
135 Kozłowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
136 Kozłowski Alan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
137 Jankowski Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m opłacono on-line
138 Dzik Ksawery Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
139 Makowska Maria Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
140 Fudal Oliwka Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
141 Weredycki Jakub Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
142 Weredycka Aleksandra Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
143 Rohde Sara Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
144 Dybiec Agnieszka Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
145 Jastrzębska Laura Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
146 Trębacz IGOR Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
147 Tworek Zuzanna Tujsk 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
148 Zaborowski Borys Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
149 Laszuk Karol Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
150 Adamowski Andrzej Elbląg 1963 m opłacono on-line
151 Pajewska Anna Elbląg 1963 m opłacono on-line
152 Pajewska Julia Elbląg 1963 m opłacono on-line
153 Koch Marcin Elblag 1963 m opłacono on-line
154 Guz Angelika Elbląg 1963 m opłacono on-line
155 Rzepecka Aleksandra Elbląg 1963 m opłacono on-line
156 Mamczyński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
157 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg 1963 m opłacono on-line
158 Stępkowska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
159 Sadowski Bartłomiej Elbląg 1963 m opłacono on-line
160 Broczkowska Dorota Elbląg 1963 m opłacono on-line
161 Ostrowska Karolina Elbląga 1963 m opłacono on-line
162 Tołoczko Paulina Elbląg 1963 m opłacono on-line
163 Nowak Aneta Elbląg 1963 m opłacono on-line
164 Wróblewska Katarzyna Elbląg 1963 m opłacono on-line
165 Orzechowska Magdalena Elbląg 1963 m opłacono on-line
166 Fudal monika ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
167 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m opłacono on-line
168 Smolarek Robert Elbląg 1963 m opłacono on-line
169 Niewdzięczny Stefan Elbląg 1963 m opłacono on-line
170 GRONIKOWSKA JOANNA ELBLAG 1963 m opłacono on-line
171 Adamowska Marta Elbląg 1963 m opłacono on-line
172 Weredycka Monika Elbląg 1963 m opłacono on-line
173 Adamowska Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
174 Juszczyszyn Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
175 Guzowski Grzegorz Elbląg 1963 m opłacono on-line
176 Orzeł Michalina Orzeł Elbląg 1963 m opłacono on-line
177 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
178 Kmita Sylwia Elbląg 1963 m opłacono on-line
179 Sadowski Tymoteusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
180 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg 1963 m opłacono on-line
181 Kot Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
182 Kollmann Natalia Elbląg 1963 m opłacono on-line
183 Dybiec Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
184 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m opłacono on-line
185 Wojnicz Grzegorz Pasłęk 1963 m opłacono on-line
186 Giżka Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
187 Rucińska Anita Nowy Dwór Gdański 1963 m opłacono on-line
188 Jurago Karolina Elbląg 1963 m opłacono on-line
189 Jurago Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
190 Gołębiewski Piotr Elbląg 1963 m opłacono on-line
191 kapteina robert gronowo górne 1963 m opłacono on-line
192 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1963 m opłacono on-line
193 Tworek Anna Tujsk 1963 m opłacono on-line
194 Kuchnicki Andrzej Nowakowo 1963 m opłacono on-line
195 Mechliński Mariusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
196 Mechliński Przemysław Elbląg 1963 m opłacono on-line
197 Perszke Arkadiusz Elbląg 1963 m opłacono on-line
198 Zaborowski Tomasz Elbląg 1963 m opłacono on-line
199 Biedrzycka Kamila Elblag 1963 m opłacono on-line
200 Laszuk Ewelina Elbląg 1963 m opłacono on-line
201 Demska Kamila Elbląg 1963 m opłacono on-line
202 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg 1963 m opłacono on-line
203 piatek adam elblag 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) opłacono on-line
204 Makowski Marcin Elbląg 10 km opłacono on-line
205 pawłoska karolina Elbląg 10 km opłacono on-line
206 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
207 Begej Anita Elbląg 10 km opłacono on-line
208 Stankiewicz Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
209 Markiewicz Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
210 Kamiński Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
211 Makowska Anna Elbląg 10 km opłacono on-line
212 Kroll Damian Stare Pole 10 km opłacono on-line
213 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
214 Lipiak Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
215 Kuciński Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
216 Jankowska Beata Stare Pole 10 km opłacono on-line
217 Groszyk Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
218 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km opłacono on-line
219 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
220 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie 10 km opłacono on-line
221 Wrzosek Paweł Elbląg 10 km opłacono on-line
222 Leśniak Daniel Elbląg 10 km opłacono on-line
223 Jankowski Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
224 Auguścik Monika Chojnik 10 km opłacono on-line
225 Auguścik Marcin Chojnik 10 km opłacono on-line
226 Przesław Adam Elbląg 10 km opłacono on-line
227 Kobus Dariusz Elbląg 10 km opłacono on-line
228 Jabłoński Przemysław Elblag 10 km opłacono on-line
229 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
230 Chwieckowicz Karolina Elblag 10 km opłacono on-line
231 Witka Robert Elbląg 10 km opłacono on-line
232 Sarnowski Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
233 Jarmakowska Barbara Braniewo 10 km opłacono on-line
234 Uciechowski Sławomir Malbork 10 km opłacono on-line
235 Zięba Agnieszka Milejewo 10 km opłacono on-line
236 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG 10 km opłacono on-line
237 Szczęśniak Adrian Elbląg 10 km opłacono on-line
238 Sparzak Tomasz Elbląg 10 km opłacono on-line
239 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
240 Ciszak Dominik Elbląg 10 km opłacono on-line
241 Trębacz Kinga Elbląg 10 km opłacono on-line
242 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg 10 km opłacono on-line
243 Weber Magdalena Elbląg 10 km opłacono on-line
244 orzoł katarzyna elbląg 10 km opłacono on-line
245 Nowoświat Arkadiusz Elbląg 10 km opłacono on-line
246 Bachorski Łukasz Elbląg 10 km opłacono on-line
247 Pawluczuk Joanna Elbląg 10 km opłacono on-line
248 Bednarczuk Piotr Elbląg 10 km opłacono on-line
249 Sznajder Krystyna Elbląg 10 km opłacono on-line
szkoła podstawowa nr 6
250 Ginter Amelia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m szkoła podstawowa nr 6 opłacono on-line


Wyświetleń: 10354

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ