Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raulin Rafał | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
"Są Gorsi" | |||||||||
2 | Rutkowski Dawid | Elbląg | 10 km | "Są Gorsi" | opłacono on-line | ||||
#BKKSE | |||||||||
3 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | 10 km | #BKKSE | opłacono on-line | ||||
2dplot | |||||||||
4 | Cichoń Tomasz | Elbląg | 10 km | 2dplot | opłacono on-line | ||||
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
5 | Damps Michał | Braniewo | 1963 m | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono on-line | ||||
Akademia Krasnoludków | |||||||||
6 | Grynis Piotr | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
7 | Arendt Mateusz | Elbląg | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Autos | |||||||||
8 | Jeziorski Robert | Elbląg | 10 km | Autos | opłacono on-line | ||||
BODUSZEK Team | |||||||||
9 | Boduszek Mateusz | ELBLĄG | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line | ||||
10 | Boduszek Sebastian | Elbląg | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line | ||||
11 | Boduszek Michał | Elbląg | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line | ||||
12 | Schibowska Natalia | ELBLĄG | 1963 m | BODUSZEK Team | opłacono on-line | ||||
Bridge 4 | |||||||||
13 | Janczuk Piotr | Elbląg | 10 km | Bridge 4 | opłacono on-line | ||||
14 | Janczuk Karol | Elbląg | 10 km | Bridge 4 | opłacono on-line | ||||
15 | Janczuk Wiktor | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Bridge 4 | opłacono on-line | ||||
DYDZIO & PULTYNKI | |||||||||
16 | SULA PAWEŁ | ELBLĄG | 1963 m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line | ||||
17 | SULA ADAM | ELBLĄG | BIEG Malucha 196,3 m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
18 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
19 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
EasyRun Racibórz | |||||||||
20 | Nowak Adam | Elbląg | 10 km | EasyRun Racibórz | opłacono on-line | ||||
Elbląska Grupa Rowerowa STOP | |||||||||
21 | Tomaszewski Leszek | Elbląg | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Elbląska Grupa Rowerowa STOP | opłacono on-line | ||||
GE Power Team | |||||||||
22 | Raulin Tomasz | Elbląg | 10 km | GE Power Team | opłacono on-line | ||||
III LO | |||||||||
23 | Bakun Wiktoria | Kępniewo | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line | ||||
24 | Sęk Kacper | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | III LO | opłacono on-line | ||||
JBB | |||||||||
25 | Bałdyga Radosław | Elbląg | 10 km | JBB | opłacono on-line | ||||
KSW Tygrys Elbląg | |||||||||
26 | Adamiec Patryk | Elbląg | 10 km | KSW Tygrys Elbląg | opłacono on-line | ||||
Klub Długiej Rzęsy | |||||||||
27 | Malewicz Małgorzata | Przezmark | 1963 m | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line | ||||
28 | Chechłowska Anna | Elbląg | 1963 m | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line | ||||
29 | Malewicz Aleksandra | Przezmark | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Klub Długiej Rzęsy | opłacono on-line | ||||
LABOSPORT TEAM | |||||||||
30 | Matkiewicz Piotr | Elbląg | 10 km | LABOSPORT TEAM | opłacono on-line | ||||
Labosport Team | |||||||||
31 | Stanik Piotr | Orońsko | 10 km | Labosport Team | opłacono on-line | ||||
MKS truso | |||||||||
32 | Pawłoski Kacper | Elbląg | 1963 m | MKS truso | opłacono on-line | ||||
MND-NE | |||||||||
33 | Wasko Lukas | Elbląg | 10 km | MND-NE | opłacono on-line | ||||
34 | Montewka Paulina Montewka | Elbląg | 1963 m | MND-NE | opłacono on-line | ||||
35 | Tramita Gusztav | Elblag | 10 km | MND-NE | opłacono on-line | ||||
36 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | 10 km | MND-NE | opłacono on-line | ||||
37 | Wasko Julia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | MND-NE | opłacono on-line | ||||
38 | Pernach Piotr | Elbląg | 10 km | MND-NE | opłacono on-line | ||||
39 | Kotwis Róża | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | MND-NE | opłacono on-line | ||||
40 | Kotwis Celina | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | MND-NE | opłacono on-line | ||||
Olimpia Judo Elbląg | |||||||||
41 | Demski Daniel | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line | ||||
PPHU SILVER Elbląg | |||||||||
42 | Pękalska Monika | Elbląg | 1963 m | PPHU SILVER Elbląg | opłacono on-line | ||||
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
43 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | ||||
44 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | 10 km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | ||||
PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG | |||||||||
45 | KOT AMELIA | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
PS nr 8 | |||||||||
46 | Szychowski Michał | Elbląg | 10 km | PS nr 8 | opłacono on-line | ||||
PWD | |||||||||
47 | Cholibski Bartosz | Elbląg | 10 km | PWD | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 17 Elbląg | |||||||||
48 | Wójcik Jakub | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 3 Elbląg | |||||||||
49 | Begej Jessica | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line | ||||
50 | Songin Małgorzata | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 4 | |||||||||
51 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 8 w Elblągu | |||||||||
52 | SONEWEND NATASZA | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 8 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
53 | SONEWEND ALEKSANDER | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 8 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 10 w Elblągu | |||||||||
54 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
55 | Guzowski Bartosz | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
56 | Leśniewski Antoni | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 17 Elbląg | |||||||||
57 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 17 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 18 | |||||||||
58 | Broczkowski Jan | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 18 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 23 elblag | |||||||||
59 | Strawińska Michalina | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 23 elblag | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 26 Elbląg | |||||||||
60 | Czerniak Julia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 26 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 31 | |||||||||
61 | Fudal Lenka | ELBLĄG | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line | ||||
62 | Polkowski Mieszko | Gronowo Górne | BIEG Malucha 196,3 m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line | ||||
Przewozy Autokarowe "Maciuś" | |||||||||
63 | Łaba Jerzy | Elblag | 10 km | Przewozy Autokarowe "Maciuś" | opłacono on-line | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |||||||||
64 | Ossowski Jakub | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line | ||||
65 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | |||||||||
66 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line | ||||
67 | Karwaszewski Piotr | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line | ||||
68 | Kulwicki Michał | Elbląg | 1963 m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line | ||||
69 | Budka Tomasz | Marzewo | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | |||||||||
70 | Piasecki Kamil | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line | ||||
71 | Orzechowski Piotr | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line | ||||
72 | Pocałujko Adrian | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line | ||||
73 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód | opłacono on-line | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | |||||||||
74 | Biedrzycki Łukasz | elblag | 1963 m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | |||||||||
75 | Łabaj Karol Łabaj | Elbląg | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 14 | |||||||||
76 | Lisiecki Paweł | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | SP 14 | opłacono on-line | ||||
SP 14 Elbląg | |||||||||
77 | Grynis Paweł | Elbląg | 10 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line | ||||
78 | Wiktoruk Michał | Elbląg | 10 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line | ||||
79 | Wiktoruk Bartek | Elbląg | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 14 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP16 | |||||||||
80 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | SP16 | opłacono on-line | ||||
SP 21 Elbląg | |||||||||
81 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
82 | Guzowski Tomasz | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SPSK | |||||||||
83 | Cichoń Aleksander | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | SPSK | opłacono on-line | ||||
Sp12 | |||||||||
84 | Rębisz Oliwier | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp12 | opłacono on-line | ||||
Sp 12 | |||||||||
85 | MACHLEWSKI Hubert | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 12 | opłacono on-line | ||||
Sp 21 | |||||||||
86 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
87 | Wiśniewska Maja | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
88 | WESOŁOWSKA ŁUCJA | ELBLĄG | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
89 | WESOŁOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
Sp 25 | |||||||||
90 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Sp 25 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | |||||||||
91 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 19 | |||||||||
92 | Strawińska Wiktoria | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Szkoła podstawowa nr 19 | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 21 | |||||||||
93 | Broczkowski Antoni | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
94 | Leśniewska Julia | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
Szkoła ssp3 elblag | |||||||||
95 | Ostrowski Nathan | Elblag | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | Szkoła ssp3 elblag | opłacono on-line | ||||
U"ŁASUCHA" | |||||||||
96 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | 10 km | U"ŁASUCHA" | opłacono on-line | ||||
UKP Jedynka Elbląg | |||||||||
97 | Sielicki Hubert | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line | ||||
98 | Sielicka Pola | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line | ||||
ZSG | |||||||||
99 | Frątczak Katarzyna | Krzewsk | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
100 | Perdian Paweł | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
101 | Sobotka Igor | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
102 | Stokłosiński Mateusz | Nadbrzeże | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
103 | Miecznikowska Anna | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
104 | Zyra Agata | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
105 | Kłoczewiak Paweł | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
106 | Godzińska Karolina | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
107 | Rogińska Kinga | Elbląg | 1963 m | ZSG | opłacono on-line | ||||
108 | Kowalewska Wiktoria | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
109 | Ostrowska Kinga | Girgajny k. Zalewa | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
110 | Popiołek Karolina | Milejewo | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
111 | Brajtenbach Marta | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | ZSG | opłacono on-line | ||||
ZSIŚiU | |||||||||
112 | Wieczorek Patrycja | Elbląg | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line | ||||
113 | Hryniszyn Anna | Elbląg | 1963 m | ZSIŚiU | opłacono on-line | ||||
Zaczynam Truchtać | |||||||||
114 | Caban Krzysztof | Elbląg | 1963 m | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line | ||||
Zaczynam Truchtać z Tatą | |||||||||
115 | Caban Cezary | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | Zaczynam Truchtać z Tatą | opłacono on-line | ||||
Zsg | |||||||||
116 | Porzycka Maja | ELBLĄG | 1963 m | Zsg | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
117 | Adamowski Andrzej | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
118 | Pajewska Anna | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
119 | Pajewska Julia | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
120 | Koch Marcin | Elblag | 1963 m | opłacono on-line | |||||
121 | Guz Marta | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
122 | Guz Angelika | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
123 | Dzik Ksawery | Elblag | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
124 | Rzepecka Aleksandra | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
125 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
126 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
127 | Makowski Marcin | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
128 | Makowska Maria | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
129 | Stępkowska Katarzyna | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
130 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
131 | pawłoska karolina | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
132 | Broczkowska Dorota | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
133 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | 10 km | opłacono on-line | |||||
134 | Begej Anita | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
135 | Stankiewicz Adam | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
136 | Stankiewicz Maria | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
137 | Ostrowska Karolina | Elbląga | 1963 m | opłacono on-line | |||||
138 | Markiewicz Paweł | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
139 | Tołoczko Paulina | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
140 | Nowak Aneta | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
141 | Wróblewska Katarzyna | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
142 | Kamiński Paweł | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
143 | Makowska Anna | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
144 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
145 | Fudal monika | ELBLĄG | 1963 m | opłacono on-line | |||||
146 | Fudal Oliwka | Elblag | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
147 | Kłos Michalina | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
148 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
149 | Smolarek Robert | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
150 | Niewdzięczny Stefan | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
151 | GRONIKOWSKA JOANNA | ELBLAG | 1963 m | opłacono on-line | |||||
152 | Adamowska Marta | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
153 | Weredycki Jakub | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
154 | Weredycka Aleksandra | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
155 | Weredycka Monika | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
156 | Kroll Damian | Stare Pole | 10 km | opłacono on-line | |||||
157 | Pólkowski Bartosz | Bydgoszcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
158 | Pólkowski Wojciech | Bydgoszcz | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
159 | Lipiak Arkadiusz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
160 | Kuciński Łukasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
161 | Adamowska Sylwia | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
162 | Jankowska Beata | Stare Pole | 10 km | opłacono on-line | |||||
163 | Groszyk Łukasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
164 | Sawicki Radosław | Stare Pole | 10 km | opłacono on-line | |||||
165 | Sawicka Kinga | Stare Pole | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
166 | Sawicka Olivia | Stare Pole | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
167 | Juszczyszyn Grzegorz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
168 | Guzowski Grzegorz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
169 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | 10 km | opłacono on-line | |||||
170 | Orzeł Michalina Orzeł | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
171 | Śniecikowski Wiktor | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
172 | Giżka Mikołaj | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
173 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
174 | Kmita Sylwia | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
175 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
176 | Sadowski Tymoteusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
177 | Koszykowski Mirek | Gronowo Elbląskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
178 | Ostrowski Grzegorz Ostrowski | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
179 | Kot Mariusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
180 | Rohde Sara | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
181 | Kollmann Natalia | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
182 | Dybiec Katarzyna | Nowotna | 1963 m | opłacono on-line | |||||
183 | Dybiec Agnieszka | Nowotna | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
184 | Dybiec Julia | Nowotna | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
185 | Dybiec Igor | Nowotna | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
186 | Pałucka Katarzyna | Nowotna | 1963 m | opłacono on-line | |||||
187 | Jastrzębska Laura | Nowotna | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
188 | Pałucki Gabriel | Nowotna | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
189 | Wojnicz Grzegorz | Pasłęk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
190 | Wrzosek Paweł | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
191 | Leśniak Daniel | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
192 | Giżka Tomasz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
193 | Jankowski Tomasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
194 | Auguścik Monika | Chojnik | 10 km | opłacono on-line | |||||
195 | Auguścik Marcin | Chojnik | 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Rucińska Anita | Nowy Dwór Gdański | 1963 m | opłacono on-line | |||||
197 | Jurago Karolina | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
198 | Jurago Tomasz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
199 | Gołębiewski Piotr | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
200 | Przesław Adam | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
201 | kapteina robert | gronowo górne | 1963 m | opłacono on-line | |||||
202 | Kobus Dariusz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Jabłoński Przemysław | Elblag | 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Grzybowski Mikołaj | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
205 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | 10 km | opłacono on-line | |||||
206 | Litwinowicz Kornelia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
207 | Chwieckowicz Karolina | Elblag | 10 km | opłacono on-line | |||||
208 | Cichoń Michał | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
209 | Trębacz IGOR | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
210 | piatek adam | elblag | 10 km (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
211 | Mazur Kajtek | Wrocław | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
212 | Mazur Tymek | Wrocław | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
213 | LISIECKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | 1963 m | opłacono on-line | |||||
214 | Tworek Anna | Tujsk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
215 | Tworek Zuzanna | Tujsk | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
216 | Tworek Antoni | Tujsk | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
217 | Kuchnicki Andrzej | Nowakowo | 1963 m | opłacono on-line | |||||
218 | Witka Robert | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Sarnowski Piotr | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
220 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
221 | Mechliński Mariusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
222 | Mechliński Przemysław | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
223 | Uciechowski Sławomir | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
224 | Kozłowska Oliwia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
225 | Kozłowski Alan | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
226 | Zięba Agnieszka | Milejewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
227 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Szczęśniak Adrian | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Jankowski Mikołaj | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | opłacono on-line | |||||
230 | Sparzak Tomasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
232 | Nowoświat Arkadiusz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Szot-Czetowicz Marzena | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
234 | Sznajder Krystyna | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
235 | Bednarczuk Piotr | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
236 | Ciszak Dominik | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Demska Kamila | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
238 | Pawluczuk Joanna | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Bachorski Łukasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Zaborowski Borys | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
241 | Laszuk Karol | Elbląg | 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) | opłacono on-line | |||||
242 | Laszuk Ewelina | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
243 | Perszke Arkadiusz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
244 | Biedrzycka Kamila | Elblag | 1963 m | opłacono on-line | |||||
245 | Trębacz Kinga | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
246 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Weber Magdalena | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | orzoł katarzyna | elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
249 | Zaborowski Tomasz | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
szkoła podstawowa nr 6 | |||||||||
250 | Ginter Amelia | Elbląg | BIEG Malucha 196,3 m | szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14475