Nordic walking 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Puszkiel Leszek Zielona Góra Nordic walking 10 km GREEN TEAM Zielona Góra opłacono on-line
2 Szycko Radek Słupsk Nordic walking 10 km opłacono on-line
3 Mroziński Paweł Poznań Nordic walking 10 km MarszPoZdrowie opłacono on-line
4 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
5 Stankowska Marzena Trzemeszno Nordic walking 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
6 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
7 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
8 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra Nordic walking 10 km GREEN TEAM Zielona Góra opłacono on-line
9 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Nordic walking 10 km opłacono on-line
10 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
11 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Nordic walking 10 km opłacono on-line
12 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
13 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
14 KRAWIEC JACEK ELBLĄG Nordic walking 10 km opłacono on-line
15 Posim Bogumila Kwidzyn Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
16 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
17 Szczypior Kinga Gościcino Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
18 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
19 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
20 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
21 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking 10 km Polipack Team Gwe opłacono on-line
22 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
23 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
24 Kolmetz Katarzyna SASINO Nordic walking 10 km Polipack Team GWE opłacono on-line
25 Wendt Jarek SASINO Nordic walking 10 km Polipack Team GWE opłacono on-line
26 Skowrońska Dominika Strzelce Krajeńskie Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
27 Kępa ANDRZEJ Koszalin Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
28 Marek Chłodnicki Poznań Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
29 Kolberg Kamila Zieleń Nordic walking 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono
30 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp Nordic walking 10 km Marsz po Zdrowie opłacono on-line
31 Radomyska-Stelmach Aleksandra Warszawa Nordic walking 10 km opłacono on-line
32 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 10 km opłacono on-line
33 Ślusarczyk Magdalena Warszawa Nordic walking 10 km opłacono on-line
34 Drewnowska Barbara Trzcianka Nordic walking 10 km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
35 Boczar Beata Zielona Góra Nordic walking 10 km green team opłacono on-line
36 Kruszka Arleta Poznań Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
37 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic walking 10 km NWPL/Luki Team opłacono on-line
38 Olbrich Barbara Świętochłowice Nordic walking 10 km Miraz Race Team opłacono on-line


Wyświetleń: 5742

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ