Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 5 km Nordic Walking
2 Małka Marian Gliwice 5 km Nordic Walking
3 Naczk Wiktoria Lębork 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
4 Pawełczak Karolina Gdynia 5 km bieg Chabowski Training System opłacono BM
5 Grzywacz Filip Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica
6 Szczypek -Bogdanowicz Justyna Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica
7 Bogdanowicz Sara Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica SP 3 Slupsk
8 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland
9 Niedziela Małgorzata Gdynia 5 km Nordic Walking ELITE TEAM opłacono BM
10 Licau Agnieszka Szczecin 5 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
11 Kocoń Sylwia Siemianice 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
12 Paliwoda Kasia Mierzyn 5 km Nordic Walking EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN opłacono
13 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team opłacono
14 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
15 Zdanuk Artur Przęsocin 5 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
16 Brzozowski Piotr Sławno 5 km Nordic Walking opłacono BM
17 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów opłacono BM
18 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW
19 Malek Andrzej Koscierzyna 10 km bieg Atlas Running Team
20 Wielgat Łukasz Pieńkowo 5 km bieg KB Bryza Postomino opłacono BM
21 Zblewski Tadeusz Bytów 5 km bieg LKB im BRACI PETK opłacono BM
22 Stankiewicz Radosław Lębork 5 km bieg LKB im BRACI PETK opłacono BM
23 Adamus Marian Bytom 5 km Nordic Walking Silesia Nordic Team opłacono
24 Piątkowski Józef Polkowice 5 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
25 Skępiec Adam Kczewo 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica
26 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km Nordic Walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
27 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
28 Krajewska Hanna Piła 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 NWPL opłacono
29 Brotkiewicz Mariusz Poznań 5 km Nordic Walking
30 Bułak Anna Olsztyn 5 km Nordic Walking
31 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
32 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
33 Janiszewski Marek Pasłęk 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Active Family Pasłęk opłacono
34 Szulc Hanna Poznan 5 km Nordic Walking Marsz Po Zdrowie
35 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
36 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km Nordic Walking
37 Rumińska Marlena Słupsk 5 km bieg LKS Fenix Słupsk opłacono BM
38 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5 km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity
39 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking opłacono BM
40 Toporek Rafał Przodkowo 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
41 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami opłacono BM
42 Staszewska Teresa Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
43 Przybylski Waldemar Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
44 Przybylska Halina Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
45 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono BM
46 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
47 Kasprzak Zygmunt Modrzewie10C k/Goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
48 Kasprzak Ewa Modrzewie10C k/Goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
49 Krukar Roman Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
50 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team opłacono
51 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
52 Kowalski Mirek Szczecinek 5 km Nordic Walking Gryf Szczecinek opłacono BM
53 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa 5 km Nordic Walking Potęga Nordica opłacono BM
54 Marczak Małgorzata Żelkowo 10 km bieg Night Runners Słupsk opłacono BM
55 Macul Ryszard Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
56 Mielianiec Irena Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
57 Kindur Regimont Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
58 Kindur Zofia Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
59 Rzymczyk Konrad Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
60 Rzymczyk Wiesława Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
61 Markowska Władysława Miękowo k/goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
62 Bruska Agnieszka Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
63 Lewandowski Zenon Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
64 Lewandowska Helena Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
65 Sipowicz Lech Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
66 Sipowicz Jerzunia Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
67 Baszkiewicz Barbara Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
68 Baszkiewicz Janusz Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów opłacono
69 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking opłacono BM
70 Czarnowska Jolanta Słupsk 5 km Nordic Walking opłacono BM
71 Stefaniec Beata Stefaniec Kobylnica 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica
72 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking
73 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 5 km Nordic Walking GBY 1943
74 Szymańska Lucyna Kieźliny 5 km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity
75 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie 5 km bieg Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono BM
76 Kos Krystian Kobylnica 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Centralny Poligon Sił Powietrznych
77 Pouch Martyna Reda 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 ASPW/ SP.3 REDA
78 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking
79 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu opłacono BM
80 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking opłacono BM
81 Twardowski Mateusz Kobylnica 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica
82 Nizioł Patryk Kobylnica 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Best Beasts
83 Andryskowski Marek Lębork 5 km bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono BM
84 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony
85 Małecki Tomasz Kobylnica 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Vacu Activ Gym
86 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking opłacono BM
87 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. 5 km Nordic Walking MIASTO GORZÓW WLKP.
88 Góral Andrzej Góral Bydgoszcz 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Argus Włocławek opłacono BM
89 Wendt Patryk Kościerzyna 10 km bieg WENCIK TEAM
90 Kwaśniak Zdzisław Słupsk 10 km bieg 3 Fale Team opłacono BM
91 Marcjan Małgorzata Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
92 Kaziów Ryszard Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
93 Szczypek Ela Slupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
94 Bernatowicz Arleta Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
95 Grygorowicz Bogdan Lubin 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego Lubin opłacono BM
96 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 5 km Nordic Walking Potęga Nordica opłacono BM
97 Chudziński Andrzej Elbląg 5 km Nordic Walking K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
98 Kopczyńska Irena Borkowo 5 km Nordic Walking Elite Team opłacono BM
99 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 5 km Nordic Walking Kujawscy Runners opłacono BM
100 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono BM


Wyświetleń: 9393

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ