Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
10 km Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking opłacono BM
2 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów 50.00 PLN
3 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW 50.00 PLN
4 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km Nordic Walking opłacono BM
5 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
6 Kuśmierek Jan Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
7 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
8 Knitter Tomasz Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
9 Kuśmierek Patryk Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
10 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
11 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono BM
12 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono
13 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono BM
14 Niemiec Mariola Gdynia 10 km Nordic Walking opłacono BM
15 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
16 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km Nordic Walking opłacono BM
17 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami opłacono BM
18 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
19 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
20 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony 50.00 PLN
21 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
22 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu opłacono BM
23 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono BM
24 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
25 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
26 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
27 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking opłacono BM
28 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
29 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
30 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking opłacono BM
31 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
32 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
33 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
34 Szymański Jacek Skórka 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
35 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK 10 km Nordic Walking opłacono BM
36 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
37 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team 50.00 PLN
38 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland 50.00 PLN
39 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking opłacono BM
40 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
41 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
42 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
43 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team opłacono


Wyświetleń: 9063

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ