Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
10 km Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono BM
2 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
3 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
4 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km Nordic Walking opłacono BM
5 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km Nordic Walking opłacono BM
6 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
7 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK 10 km Nordic Walking opłacono BM
8 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking opłacono BM
9 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking opłacono BM
10 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking opłacono BM
11 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking opłacono BM
12 Niemiec Mariola Gdynia 10 km Nordic Walking opłacono BM
13 Kuśmierek Jan Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
14 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
15 Knitter Tomasz Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
16 Kuśmierek Patryk Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
17 Szymański Jacek Skórka 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
18 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
19 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team 50.00 PLN
20 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
21 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
22 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
23 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono
24 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono BM
25 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono BM
26 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team opłacono
27 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
28 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu opłacono BM
29 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony 50.00 PLN
30 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
31 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
32 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
33 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland 50.00 PLN
34 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
35 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów 50.00 PLN
36 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW 50.00 PLN
37 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
38 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
39 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
40 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
41 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
42 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
43 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami opłacono BM


Wyświetleń: 9055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ