Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
10 km Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland 50.00 PLN
2 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team 50.00 PLN
3 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
4 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów 50.00 PLN
5 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW 50.00 PLN
6 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
7 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
8 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
9 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking opłacono BM
10 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami opłacono BM
11 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono BM
12 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
13 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team opłacono
14 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
15 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking opłacono BM
16 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
17 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
18 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu opłacono BM
19 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking opłacono BM
20 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony 50.00 PLN
21 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking opłacono BM
22 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono BM
23 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
24 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
25 Kuśmierek Patryk Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
26 Knitter Tomasz Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
27 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
28 Kuśmierek Jan Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
29 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
30 Szymański Jacek Skórka 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
31 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
32 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
33 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
34 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono BM
35 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono
36 Niemiec Mariola Gdynia 10 km Nordic Walking opłacono BM
37 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
38 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
39 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
40 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
41 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK 10 km Nordic Walking opłacono BM
42 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km Nordic Walking opłacono BM
43 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km Nordic Walking opłacono BM


Wyświetleń: 9064

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ