Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
2 | Małka Marian | Gliwice | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
3 | 38 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono |
4 | 309 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 5 km bieg | Chabowski Training System | opłacono on-line |
5 | 17 | Grzywacz Filip | Bolesławice | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
6 | 62 | Szczypek -Bogdanowicz Justyna | Bolesławice | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
7 | 3 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica | SP 3 Slupsk | |
8 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Poland | ||
9 | 39 | Niedziela Małgorzata | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ELITE TEAM | opłacono on-line |
10 | 34 | Licau Agnieszka | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
11 | 26 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
12 | 41 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
13 | 219 | Ludwiczak Andżelika | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team | opłacono |
14 | 222 | Nakonieczny Grzegorz | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
15 | 71 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
16 | 4 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
17 | 221 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
18 | 236 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 10 km Nordic Walking | NWPL/NW BEŁCHATÓW | |
19 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km bieg | Atlas Running Team | ||
20 | 313 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | 5 km bieg | KB Bryza Postomino | opłacono on-line |
21 | 314 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | 5 km bieg | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line |
22 | 311 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | 5 km bieg | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line |
23 | 1 | Adamus Marian | Bytom | Polska | 5 km Nordic Walking | Silesia Nordic Team | opłacono |
24 | 42 | Piątkowski Józef | Polkowice | Polska | 5 km Nordic Walking | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
25 | 336 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
26 | 31 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5 km Nordic Walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
27 | 220 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 10 km Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
28 | 30 | Krajewska Hanna | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | NWPL | opłacono |
29 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
30 | Bułak Anna | Olsztyn | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
31 | 5 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
32 | 204 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
33 | 19 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
34 | Szulc Hanna | Poznan | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | ||
35 | 209 | JUREK ADAM | Lubin | Polska | 10 km Nordic Walking | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
36 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
37 | 310 | Rumińska Marlena | Słupsk | Polska | 5 km bieg | LKS Fenix Słupsk | opłacono on-line |
38 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5 km Nordic Walking | XV Koło PZERiI Dywity | ||
39 | 229 | Romanowicz Piotr | Resko | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
40 | 67 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
41 | 218 | Latos Małgorzata | Koszalin | Polska | 10 km Nordic Walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
42 | 140 | Staszewska Teresa | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
43 | 135 | Przybylski Waldemar | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
44 | 134 | Przybylska Halina | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
45 | 230 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
46 | 231 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
47 | 125 | Kasprzak Zygmunt | Modrzewie10C k/Goleniowa | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
48 | 124 | Kasprzak Ewa | Modrzewie10C k/Goleniowa | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
49 | 128 | Krukar Roman | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
50 | 203 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10 km Nordic Walking | Green Team | opłacono |
51 | 208 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
52 | 29 | Kowalski Mirek | Szczecinek | Polska | 5 km Nordic Walking | Gryf Szczecinek | opłacono on-line |
53 | 69 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | 5 km Nordic Walking | Potęga Nordica | opłacono on-line |
54 | 332 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | 10 km bieg | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
55 | 131 | Macul Ryszard | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
56 | 133 | Mielianiec Irena | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
57 | 126 | Kindur Regimont | Goleniów | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
58 | 127 | Kindur Zofia | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
59 | 136 | Rzymczyk Konrad | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
60 | 137 | Rzymczyk Wiesława | Goleniów | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono | |
61 | 132 | Markowska Władysława | Miękowo k/goleniowa | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
62 | 123 | Bruska Agnieszka | Goleniów | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
63 | 130 | Lewandowski Zenon | Goleniow | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
64 | 129 | Lewandowska Helena | Goleniow | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
65 | 139 | Sipowicz Lech | Goleniow | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
66 | 138 | Sipowicz Jerzunia | Goleniów | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
67 | 121 | Baszkiewicz Barbara | Goleniow | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
68 | 122 | Baszkiewicz Janusz | Goleniow | Polska | 5 km Nordic Walking rekreacyjnie | UTW Goleniów | opłacono |
69 | 202 | Balon Marek | Szczecinek | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
70 | 7 | Czarnowska Jolanta | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
71 | 57 | Stefaniec Beata Stefaniec | Kobylnica | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
72 | Połubiak Paweł | Siecino | Polska | 10 km Nordic Walking | |||
73 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | Polska | 5 km Nordic Walking | GBY 1943 | ||
74 | Szymańska Lucyna | Kieźliny | Polska | 5 km Nordic Walking | XV Koło PZERiI Dywity | ||
75 | 308 | Nowicki Mateusz | Sokołowo Budzyńskie | Polska | 5 km bieg | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | opłacono on-line |
76 | 303 | Kos Krystian | Kobylnica | Polska | 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Centralny Poligon Sił Powietrznych | |
77 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | ASPW/ SP.3 REDA | ||
78 | PARUSZEWSKA AGNIESZKA | REDA | Polska | 10 km Nordic Walking | |||
79 | 227 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 10 km Nordic Walking | Morsy z Zawiatu | opłacono on-line |
80 | 207 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | 338 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
82 | 304 | Nizioł Patryk | Kobylnica | Polska | 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Best Beasts | |
83 | 301 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | 5 km bieg | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line |
84 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | niezrzeszony | ||
85 | 331 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Vacu Activ Gym | |
86 | 232 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
87 | 72 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | MIASTO GORZÓW WLKP. | |
88 | 15 | Góral Andrzej Góral | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Argus Włocławek | opłacono on-line |
89 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | 10 km bieg | WENCIK TEAM | ||
90 | 330 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | 10 km bieg | 3 Fale Team | opłacono on-line |
91 | 36 | Marcjan Małgorzata | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
92 | 23 | Kaziów Ryszard | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
93 | 61 | Szczypek Ela | Slupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
94 | 2 | Bernatowicz Arleta | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
95 | 16 | Grygorowicz Bogdan | Lubin | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego Lubin | opłacono on-line |
96 | 68 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | 5 km Nordic Walking | Potęga Nordica | opłacono on-line |
97 | 6 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line |
98 | 28 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line |
99 | 18 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
100 | 214 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34261