Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 312 | Treder Marian | Łosino | Polska | 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Team Treder | |
102 | 333 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Vacu Activ Gym | |
103 | 53 | Samojłowicz Arkadiusz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono |
104 | 54 | Samojłowicz Dorota | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono |
105 | 56 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
106 | 55 | Samojłowicz Gabriela | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
107 | 49 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
108 | 48 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
109 | 47 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Family Pasłęk | opłacono |
110 | 50 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono |
111 | 46 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Active Family Pasłęk | opłacono |
112 | 24 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Polska | 5 km Nordic Walking | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
113 | 64 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
114 | 337 | Soboń Wojciech | Słupsk | Polska | 10 km bieg | :) | opłacono on-line |
115 | 215 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
116 | 226 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
117 | 10 | Dargas Marta | Dziemiany | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
118 | 11 | Dargas Sandra | Dziemiany | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
119 | 9 | Dargas Małgorzata | Dziemiany | Polska | 5 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
120 | 217 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
121 | 58 | Stoltmann Helena | Dziemiany | Polska | 5 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
122 | 25 | Knitter Michał | Dziemiany | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
123 | 211 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
124 | 235 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
125 | 216 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
126 | 60 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
127 | 210 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
128 | 234 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 10 km Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
129 | 44 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
130 | 228 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
131 | 339 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
132 | 20 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
133 | 212 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
134 | 233 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line |
135 | 37 | Marzec Andrzej | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
136 | 224 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
137 | 43 | Podleś Danuta | Slupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
138 | 223 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
139 | 334 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 10 km bieg | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
140 | 8 | Czernichowska Teresa | Reblino | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne - mieszkańcy Gminy Kobylnica | Dwa Kije Słupsk | |
141 | 14 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | NWPL/ Google PAE Team | opłacono on-line |
142 | 70 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
143 | 63 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
144 | 59 | Stranc Jacek | Toruń | Polska | 5 km Nordic Walking | ALUTEK | opłacono on-line |
145 | 35 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line |
146 | 305 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
147 | 306 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
148 | 51 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
149 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | 10 km Nordic Walking | |||
150 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | Elite Team | ||
151 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | Elite Team | ||
152 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Polska | 5 km bieg | |||
153 | Knitter Monika | Polanów | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
154 | 225 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
155 | 206 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
156 | 21 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
157 | 22 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
158 | Knitter Tomasz | Jastrzębie Dziemiańskie | Polska | 5 km Nordic Walking | Błekitni NW Dziemiany | ||
159 | 307 | Nowicki Maciej | Słupsk | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | |
160 | 52 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | Polska | 5 km Nordic Walking | SP8 Słupsk | opłacono on-line |
161 | 33 | Kwapisz Izabela | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
162 | 32 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
163 | 27 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
164 | 205 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
165 | Anolik Robert | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | |||
166 | 213 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
167 | 66 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
168 | 65 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
169 | 302 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | 5 km bieg | MTS HAMER | opłacono on-line |
170 | 45 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
171 | 335 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica | ||
172 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | 10 km bieg | |||
173 | 12 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
174 | 13 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
175 | 40 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34251