Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur | |||||||||
1 | Kapelański Dominik | Jeglin | Bieg 1963 m lub 5 km | 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur | |||||
8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec | |||||||||
2 | Kiernozek Waldemar | Szczytno | Bieg 1963 m lub 5 km | 8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec | |||||
15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||||||
3 | Janczewska Aneta | Orzysz | Bieg 1963 m lub 5 km | 15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||
18 bdow | |||||||||
4 | Stankiewicz Oskar | Siedlce | Bieg 1963 m lub 5 km | 18 bdow | |||||
41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |||||||||
5 | Szutowski Grzegorz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |||||
41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |||||||||
6 | Polewaczyk Tomasz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |||||
41 Batalion Lekkiej Piechoty | |||||||||
7 | Filipkowski Michał | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 Batalion Lekkiej Piechoty | |||||
Cisza i Spokój | |||||||||
8 | Sekścińska Zuzanna | Nowa Ukta | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |||||
9 | Sekściński Kacper | Nowa Ukta | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |||||
10 | Sekścińska Magdalena | Nowa Ukta | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |||||
11 | Sekściński Michał | Nowa Ukta | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |||||
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |||||||||
12 | Darda Miłosz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |||||
I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |||||||||
13 | Turek Daniel | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |||||
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu. | |||||||||
14 | Chyliński Piotr | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu. | |||||
Klub morsow | |||||||||
15 | Szwarc Patrycja | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | Klub morsow | |||||
OPP Olsztyn | |||||||||
16 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Bieg 1963 m lub 5 km | OPP Olsztyn | |||||
SP 1 Pisz | |||||||||
17 | Szwarc Nikodem | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |||||
18 | Szwarc Dominik | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |||||
19 | Nosek Maja | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |||||
20 | Jaszczur Amelia | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |||||
SZKOŁA TRZONKI | |||||||||
21 | Wysocki Szymon | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | SZKOŁA TRZONKI | |||||
22 | Uscio MAGDALENA | PISZ | Bieg 1963 m lub 5 km | SZKOŁA TRZONKI | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Jurkow Artur | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
24 | Zadroga Szymon | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
25 | Olszewski Dawid | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
26 | ŁAGODZIŃSKA Anna | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
27 | ŁAGODZIŃSKA Lena | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
28 | Łagodziński Przemek | Jaśkowo | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
29 | Kołakowska Oliwia | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
30 | Górska Ewelina | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
31 | Górski Mariusz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
32 | Drężek Andrzej | Białystok | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
33 | Lachowicz Monika | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
34 | Woźniak Kacper | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
35 | Woźniak Monika | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
36 | Woźniak Mariusz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
37 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
38 | Żbikowska Marietta | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
39 | Żbikowska Justyna | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
40 | GWIAZDA TOMASZ GWIAZDA | ZALAS | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
41 | Marchlińska Klaudia | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
42 | Zaranko Michał | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
43 | Olech Aleksander | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
44 | Olech Adrian | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
45 | Wysocki Łukasz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
46 | Cimoch Sebastian | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
47 | Cimoch Gabrysia | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
48 | Kurzatkowski Amelia | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
49 | Kurzatkowski Paweł | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
50 | Paprota Karolina | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
51 | Jaskuła Dariusz | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
52 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
53 | Filipkowska Aneta | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
54 | Grzyb Radosław | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
55 | Kozłowski Kornel | Jeglin 15 | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
56 | Buszyniewicz Jerzy | Pogobie Średnie | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
57 | Dobrońska Emilia | Ruciane-Nida | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
58 | Cieśluk Łukasz | Ruciane-Nida | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
59 | Łępicki Igor | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
60 | Łaskowska Marzena | Olecko | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
61 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
62 | Romejko Maksym | Kwik 1 | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
63 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
64 | Konopczyński Marcin | Ełk | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
65 | Podbielska Katarzyna | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
66 | Stefańska Małgorzata | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
67 | Bikowski Mateusz | Szeroki Bór Piski | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
68 | Bikowska Anna | Szeroki Bór Piski | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
69 | Banach Andrzej | Radysy | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
70 | Darmetko Paweł | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
71 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
72 | Kaczyński Jakub | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
73 | Kaczyńska Alicja | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
74 | Kaczyńska Barbara Kaczyńska | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
75 | Banach Andrzej | Olsztyn-Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
76 | ŁAZARCZYK KATARZYNA | PISZ | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
77 | ŁAZARCZYK ADAM | PISZ | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
78 | Świerszcz Adam | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
79 | Supinski Robert | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
80 | Chojnowska Lena | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
81 | Chojnowska Ewa | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
82 | Rudź Izabela | Pisz | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
83 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||||||
84 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Bieg 1963 m lub 5 km |
Wyświetleń: 4390