Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grzyb Radosław Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
2 Olech Adrian Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
3 Olech Aleksander Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
4 Kurzatkowski Paweł Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
5 Kurzatkowski Amelia Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
6 Cimoch Gabrysia Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
7 Cimoch Sebastian Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
8 Banachowska Paulina Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
9 Drężek Andrzej Białystok Bieg 1963 m lub 5 km
10 Konopczyński Marcin Ełk Bieg 1963 m lub 5 km
11 Łagodziński Przemek Jaśkowo Bieg 1963 m lub 5 km
12 Kapelański Dominik Jeglin Bieg 1963 m lub 5 km 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur
13 Kozłowski Kornel Jeglin 15 Bieg 1963 m lub 5 km
14 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Bieg 1963 m lub 5 km
15 Romejko Maksym Kwik 1 Bieg 1963 m lub 5 km
16 Polewaczyk Tomasz Łyse Bieg 1963 m lub 5 km
17 Sekściński Michał Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
18 Sekścińska Magdalena Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
19 Sekściński Kacper Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
20 Sekścińska Zuzanna Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
21 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg 1963 m lub 5 km
22 Łaskowska Marzena Olecko Bieg 1963 m lub 5 km
23 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
24 Janczewska Aneta Orzysz Bieg 1963 m lub 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana
25 Rudź Izabela Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
26 Jaszczur Amelia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
27 ŁAZARCZYK ADAM PISZ Bieg 1963 m lub 5 km
28 Nosek Maja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
29 ŁAZARCZYK KATARZYNA PISZ Bieg 1963 m lub 5 km
30 Dąbrowska Danuta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
31 Jaskuła Dariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
32 Marchlińska Klaudia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
33 Górski Mariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
34 Górska Ewelina Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
35 Uscio MAGDALENA PISZ Bieg 1963 m lub 5 km SZKOŁA TRZONKI
36 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
37 Kaczyńska Alicja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
38 Kaczyński Jakub Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
39 Stefańska Małgorzata Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
40 Podbielska Katarzyna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
41 Żbikowska Justyna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
42 Kołakowska Oliwia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
43 Żbikowska Marietta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
44 Żbikowski Wiktor Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
45 Chojnowska Ewa Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
46 Zaranko Michał Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
47 Chojnowska Lena Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
48 Zadroga Szymon Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
49 Darda Miłosz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
50 ŁAGODZIŃSKA Lena Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
51 ŁAGODZIŃSKA Anna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
52 Olszewski Dawid Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
53 Jurkow Artur Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
54 Łępicki Igor Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
55 Turek Daniel Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
56 Lachowicz Monika Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
57 Polewaczyk Tomasz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
58 Filipkowski Michał Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 Batalion Lekkiej Piechoty
59 Wysocki Łukasz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
60 Wysocki Szymon Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SZKOŁA TRZONKI
61 Supinski Robert Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
62 Chyliński Piotr Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu.
63 Szwarc Patrycja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km Klub morsow
64 Szwarc Dominik Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
65 Szwarc Nikodem Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
66 Świerszcz Adam Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
67 Paprota Karolina Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
68 Szutowski Grzegorz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
69 Filipkowska Aneta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
70 Darmetko Paweł Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
71 Woźniak Mariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
72 Woźniak Monika Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
73 Woźniak Kacper Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
74 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie Bieg 1963 m lub 5 km
75 Banach Andrzej Radysy Bieg 1963 m lub 5 km
76 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg 1963 m lub 5 km
77 Cieśluk Łukasz Ruciane-Nida Bieg 1963 m lub 5 km
78 Dobrońska Emilia Ruciane-Nida Bieg 1963 m lub 5 km
79 Stankiewicz Oskar Siedlce Bieg 1963 m lub 5 km 18 bdow
80 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg 1963 m lub 5 km OPP Olsztyn
81 Kiernozek Waldemar Szczytno Bieg 1963 m lub 5 km 8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec
82 Bikowska Anna Szeroki Bór Piski Bieg 1963 m lub 5 km
83 Bikowski Mateusz Szeroki Bór Piski Bieg 1963 m lub 5 km
84 GWIAZDA TOMASZ GWIAZDA ZALAS Bieg 1963 m lub 5 km


Wyświetleń: 2912

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ