Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur
1 Kapelański Dominik Jeglin Bieg 1963 m lub 5 km 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur
8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec
2 Kiernozek Waldemar Szczytno Bieg 1963 m lub 5 km 8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec
15 Giżycka brygada zmechanizowana
3 Janczewska Aneta Orzysz Bieg 1963 m lub 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana
18 bdow
4 Stankiewicz Oskar Siedlce Bieg 1963 m lub 5 km 18 bdow
41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
5 Szutowski Grzegorz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
6 Polewaczyk Tomasz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
41 Batalion Lekkiej Piechoty
7 Filipkowski Michał Pisz Bieg 1963 m lub 5 km 41 Batalion Lekkiej Piechoty
Cisza i Spokój
8 Sekścińska Zuzanna Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
9 Sekściński Kacper Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
10 Sekścińska Magdalena Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
11 Sekściński Michał Nowa Ukta Bieg 1963 m lub 5 km Cisza i Spokój
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
12 Darda Miłosz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
13 Turek Daniel Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu.
14 Chyliński Piotr Pisz Bieg 1963 m lub 5 km I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu.
Klub morsow
15 Szwarc Patrycja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km Klub morsow
OPP Olsztyn
16 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg 1963 m lub 5 km OPP Olsztyn
SP 1 Pisz
17 Szwarc Nikodem Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
18 Szwarc Dominik Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
19 Nosek Maja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
20 Jaszczur Amelia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SP 1 Pisz
SZKOŁA TRZONKI
21 Wysocki Szymon Pisz Bieg 1963 m lub 5 km SZKOŁA TRZONKI
22 Uscio MAGDALENA PISZ Bieg 1963 m lub 5 km SZKOŁA TRZONKI
_BRAK NAZWY_
23 Jurkow Artur Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
24 Zadroga Szymon Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
25 Olszewski Dawid Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
26 ŁAGODZIŃSKA Anna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
27 ŁAGODZIŃSKA Lena Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
28 Łagodziński Przemek Jaśkowo Bieg 1963 m lub 5 km
29 Kołakowska Oliwia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
30 Górska Ewelina Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
31 Górski Mariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
32 Drężek Andrzej Białystok Bieg 1963 m lub 5 km
33 Lachowicz Monika Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
34 Woźniak Kacper Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
35 Woźniak Monika Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
36 Woźniak Mariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
37 Żbikowski Wiktor Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
38 Żbikowska Marietta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
39 Żbikowska Justyna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
40 GWIAZDA TOMASZ GWIAZDA ZALAS Bieg 1963 m lub 5 km
41 Marchlińska Klaudia Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
42 Zaranko Michał Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
43 Olech Aleksander Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
44 Olech Adrian Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
45 Wysocki Łukasz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
46 Cimoch Sebastian Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
47 Cimoch Gabrysia Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
48 Kurzatkowski Amelia Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
49 Kurzatkowski Paweł Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
50 Paprota Karolina Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
51 Jaskuła Dariusz Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
52 Dąbrowska Danuta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
53 Filipkowska Aneta Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
54 Grzyb Radosław Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
55 Kozłowski Kornel Jeglin 15 Bieg 1963 m lub 5 km
56 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie Bieg 1963 m lub 5 km
57 Dobrońska Emilia Ruciane-Nida Bieg 1963 m lub 5 km
58 Cieśluk Łukasz Ruciane-Nida Bieg 1963 m lub 5 km
59 Łępicki Igor Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
60 Łaskowska Marzena Olecko Bieg 1963 m lub 5 km
61 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg 1963 m lub 5 km
62 Romejko Maksym Kwik 1 Bieg 1963 m lub 5 km
63 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg 1963 m lub 5 km
64 Konopczyński Marcin Ełk Bieg 1963 m lub 5 km
65 Podbielska Katarzyna Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
66 Stefańska Małgorzata Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
67 Bikowski Mateusz Szeroki Bór Piski Bieg 1963 m lub 5 km
68 Bikowska Anna Szeroki Bór Piski Bieg 1963 m lub 5 km
69 Banach Andrzej Radysy Bieg 1963 m lub 5 km
70 Darmetko Paweł Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
71 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Bieg 1963 m lub 5 km
72 Kaczyński Jakub Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
73 Kaczyńska Alicja Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
74 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
75 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
76 ŁAZARCZYK KATARZYNA PISZ Bieg 1963 m lub 5 km
77 ŁAZARCZYK ADAM PISZ Bieg 1963 m lub 5 km
78 Świerszcz Adam Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
79 Supinski Robert Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
80 Chojnowska Lena Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
81 Chojnowska Ewa Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
82 Rudź Izabela Pisz Bieg 1963 m lub 5 km
83 Banachowska Paulina Biała Piska Bieg 1963 m lub 5 km
84 Polewaczyk Tomasz Łyse Bieg 1963 m lub 5 km


Wyświetleń: 2915

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ