Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Formela Łukasz Tczew 5km opłacono on-line
2 Jaroński Janusz Tczew 5km opłacono on-line
3 Kosecka Ewelina Boręty 5km 25.00 PLN
4 Ebertowski Artur Dąbrówka Tczewska 5km opłacono on-line
5 Kucharska Natalia Tczew 5km opłacono on-line
6 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 5km 25.00 PLN
7 Arosłanow Adam Tczew 5km opłacono on-line
8 Serafin Dariusz Rokitki 5km opłacono on-line
9 Belecki SŁAWOMIR Tczew 5km opłacono on-line
10 Ćwikliński Stanisław Rokitki 5km opłacono on-line
11 Belecka Katarzyna Tczew 5km opłacono on-line
12 Ćwiklińska Iwona Rokitki 5km opłacono on-line
13 BAŁDOWSKI ŁUKASZ Tczew 5km opłacono on-line
14 Bładzikowski Rafał Tczew 5km opłacono on-line
15 Paluchowski Robert Tczew 5km opłacono on-line
16 Stelmach Radosław Tczew 5km opłacono on-line
17 Daszkiewicz Artur Tczew 5km opłacono on-line
18 Neumann Sebastian MALBORK 5km opłacono on-line
19 Rogocki Jarosław Tczew 5km opłacono on-line
20 Dąbrowski Paweł Toruń 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
21 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
22 Pepliński Marek Elbląg 5km Biegacze Wolności opłacono on-line
23 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
24 Adamczyk Karol Brzuśce 5km Biegający Tczew 25.00 PLN
25 Janas Anna Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
26 Chabowski Tomasz Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
27 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
28 Dubiela Halina Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
29 Mrozek Marcin Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
30 Szulc Anna Tczew 5km Biegający Tczew / II LO Tczew opłacono on-line
31 Serafin Dorota Rokitki 5km Biegający Tczew/ Thales opłacono on-line
32 Abryszyńska Karolina Tczew 5km CrossElite opłacono on-line
33 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono on-line
34 Czernia Jerzy Straszyn 5km CZERNIA TEAM opłacono on-line
35 Bieńkowski Dawid Malbork 5km First Malbork Team 25.00 PLN
36 Mroczkowski Tomasz Malbork 5km GRUPA MALBORK opłacono on-line
37 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Grupa Malbork 25.00 PLN
38 Stopa Krzysztof Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
39 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
40 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono on-line
41 Wróblewski Krzysztof Tczew 5km PRESS GLASS Biegam i Wspieram opłacono on-line
42 Szychowski Michał Elbląg 5km PS nr 8 opłacono on-line
43 Frukacz Kamil Tczew 5km SportLevel Tczew opłacono on-line
44 Ambroziak Adam Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
45 Ambroziak Sylwia Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
46 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
47 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
48 Dąbrowski Maciej Giedajty 5km Team Kopeć 25.00 PLN
49 Kędzierska Paulina Tczew 5km Team Tapflo opłacono on-line
50 Kida Krzysztof Elbląg 5km Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono on-line


Wyświetleń: 776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ