Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaroński Janusz Tczew 5km opłacono on-line
2 Adamczyk Karol Brzuśce 5km Biegający Tczew 25.00 PLN
3 Arosłanow Adam Tczew 5km opłacono on-line
4 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 5km 25.00 PLN
5 Rogocki Jarosław Tczew 5km opłacono on-line
6 Czernia Jerzy Straszyn 5km CZERNIA TEAM opłacono on-line
7 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
8 Kida Krzysztof Elbląg 5km Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
9 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Grupa Malbork 25.00 PLN
10 Wróblewski Krzysztof Tczew 5km PRESS GLASS Biegam i Wspieram opłacono on-line
11 Dubiela Halina Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
12 Serafin Dariusz Rokitki 5km opłacono on-line
13 Bładzikowski Rafał Tczew 5km opłacono on-line
14 Neumann Sebastian MALBORK 5km opłacono on-line
15 Daszkiewicz Artur Tczew 5km opłacono on-line
16 Ebertowski Artur Dąbrówka Tczewska 5km opłacono on-line
17 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
18 Stopa Krzysztof Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
19 Serafin Dorota Rokitki 5km Biegający Tczew/ Thales opłacono on-line
20 Formela Łukasz Tczew 5km opłacono on-line
21 Kosecka Ewelina Boręty 5km 25.00 PLN
22 Dąbrowski Maciej Giedajty 5km Team Kopeć 25.00 PLN
23 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
24 Chabowski Tomasz Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Ambroziak Sylwia Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
26 Ambroziak Adam Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
27 Kędzierska Paulina Tczew 5km Team Tapflo opłacono on-line
28 Abryszyńska Karolina Tczew 5km CrossElite opłacono on-line
29 Belecka Katarzyna Tczew 5km opłacono on-line
30 Belecki SŁAWOMIR Tczew 5km opłacono on-line
31 Paluchowski Robert Tczew 5km opłacono on-line
32 Stelmach Radosław Tczew 5km opłacono on-line
33 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
34 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
35 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono on-line
36 Pepliński Marek Elbląg 5km Biegacze Wolności opłacono on-line
37 Ćwiklińska Iwona Rokitki 5km opłacono on-line
38 Ćwikliński Stanisław Rokitki 5km opłacono on-line
39 Szychowski Michał Elbląg 5km PS nr 8 opłacono on-line
40 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
41 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono on-line
42 Szulc Anna Tczew 5km Biegający Tczew / II LO Tczew opłacono on-line
43 BAŁDOWSKI ŁUKASZ Tczew 5km opłacono on-line
44 Frukacz Kamil Tczew 5km SportLevel Tczew opłacono on-line
45 Mrozek Marcin Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
46 Mroczkowski Tomasz Malbork 5km GRUPA MALBORK opłacono on-line
47 Dąbrowski Paweł Toruń 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
48 Kucharska Natalia Tczew 5km opłacono on-line
49 Bieńkowski Dawid Malbork 5km First Malbork Team 25.00 PLN
50 Janas Anna Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 800

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ