II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono on-line
2 Kuziel Wojciech Bolszewo Start Ind. BKR Cyklista
3 Dusowski Piotr Borkowo Start Ind. Individual Drinker opłacono on-line
4 Damps Michał Braniewo Start Ind. 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line
5 Zalewski Paweł Dębina Start Ind.
6 mroczek zenek Dubiel Start Ind. opłacono on-line
7 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono on-line
8 Okulska Joanna Dzierzgoń Start Ind. DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
9 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono on-line
10 Bałdyga Radosław Elbląg Start Ind. JBB
11 Sowa Renata Elbląg Start Ind. IKS ATAK ELBLĄG
12 Sowa Sylwester Elbląg Start Ind. opłacono
13 Wargiela Justyna Gardeja Start Ind. Gmina Gardeja Biega
14 Kmera Rafał Gdańsk Start Ind. PH BYSEWO GDAŃSK opłacono on-line
15 Trafalski Krzysztof Gdynia Start Ind. Biegowa Dąbrowa opłacono on-line
16 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Ind. Elite Team opłacono on-line
17 Miłkowska Jolanta Gdynia Start Ind. opłacono on-line
18 Mroczek Przemysław Gdynia Start Ind. opłacono on-line
19 Mionskowski Krzysztof Gowino Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
20 Dysarz Romuald Góra Start Ind. Koscierzyna Logistics opłacono on-line
21 Łastowski Wojtek Grudziądz Start Ind. Zsbip Grudziądz opłacono on-line
22 Dąbkowski Kacper Grudziądz Start Ind. Zsbip Grudziądz opłacono on-line
23 Szulc Kacper Kulice Start Ind. opłacono on-line
24 Kowalska Anna Kwidzyn Start Ind. Kwidzyn Biega opłacono on-line
25 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
26 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Ind. KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
27 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
28 Kolaś Aleksandra Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
29 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Ind. Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
30 Rybski Cezary Kwidzyn Start Ind. Kwidzyn Biega opłacono on-line
31 Karniwska Agnieszka Kwidzyn Start Ind. Gmina Gardeja Biega
32 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
33 Kogut Piotr Kwidzyn Start Ind. Gmina Gardeja Biega
34 Szulcek Patryk Linia Start Ind. BigYellowFoot Adventure Team
35 Szreder Kamil Liniewo Start Ind. Koscierzyna Logistic opłacono on-line
36 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Ind. GRUPA MALBORK opłacono
37 Bieńkowski Dawid Malbork Start Ind. First Malbork Team opłacono on-line
38 Dziedzic Marcin malbork Start Ind. opłacono on-line
39 Kędra Sebastian Malbork Start Ind. opłacono on-line
40 Bochon Agata Malbork Start Ind. BBKTS opłacono on-line
41 Dziwosz Paweł Malbork Start Ind. Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono on-line
42 Łazuga Roman Malbork Start Ind. opłacono on-line
43 Łazuga Zbigniew Malbork Start Ind. opłacono on-line
44 Warachewicz Anna MALBORK Start Ind. opłacono on-line
45 Szewczyk Adam Malbork Start Ind. First Malbork Team opłacono on-line
46 Groszkowski Marcin Malbork Start Ind. opłacono on-line
47 godlewski łukasz malbork Start Ind. Godlewski Runners opłacono on-line
48 Jankowicz Artur Malbork Start Ind. opłacono on-line
49 Hinc Grzegorz Małe Stawiska Start Ind. Kościerzyna Logistics opłacono on-line
50 Zima Jan Minięta Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono on-line
51 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Start Ind. MORSY SKARSZEWY opłacono on-line
52 Krzemieniewski Kamil Poznań Start Ind.
53 Skwara Maciej Poznań Start Ind. KS Polidupa opłacono on-line
54 Reszke Jarosław Robakowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
55 Brzeski Patryk Robakowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
56 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Start Ind. opłacono on-line
57 Brandt Grzegorz Sopot Start Ind. BigYellowFoot Adventure Team
58 Zakrzewski Andrzej Subkowy Start Ind. Biegający Tczew opłacono on-line
59 Jarocki Bartosz Szczecin Start Ind. opłacono on-line
60 Wojtanis Magdalena Toruń Start Ind.
61 Myszk Mateusz Wejherowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
62 Brzeska Sylwia Wejherowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
63 Mokłowicz Piotr Wejherowo Start Ind. Znikające punkty


Wyświetleń: 4179

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ