II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bałdyga Radosław Elbląg Start Ind. JBB
2 Bieńkowski Dawid Malbork Start Ind. First Malbork Team opłacono on-line
3 Bochon Agata Malbork Start Ind. BBKTS opłacono on-line
4 Brandt Grzegorz Sopot Start Ind. BigYellowFoot Adventure Team
5 Brzeska Sylwia Wejherowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
6 Brzeski Patryk Robakowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
7 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono on-line
8 Dąbkowski Kacper Grudziądz Start Ind. Zsbip Grudziądz opłacono on-line
9 Damps Michał Braniewo Start Ind. 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono on-line
10 Dusowski Piotr Borkowo Start Ind. Individual Drinker opłacono on-line
11 Dysarz Romuald Góra Start Ind. Koscierzyna Logistics opłacono on-line
12 Dziedzic Marcin malbork Start Ind. opłacono on-line
13 Dziwosz Paweł Malbork Start Ind. Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono on-line
14 godlewski łukasz malbork Start Ind. Godlewski Runners opłacono on-line
15 Groszkowski Marcin Malbork Start Ind. opłacono on-line
16 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Start Ind. opłacono on-line
17 Hinc Grzegorz Małe Stawiska Start Ind. Kościerzyna Logistics opłacono on-line
18 Jankowicz Artur Malbork Start Ind. opłacono on-line
19 Jarocki Bartosz Szczecin Start Ind. opłacono on-line
20 Karniwska Agnieszka Kwidzyn Start Ind. Gmina Gardeja Biega
21 Kędra Sebastian Malbork Start Ind. opłacono on-line
22 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Start Ind. MORSY SKARSZEWY opłacono on-line
23 Kmera Rafał Gdańsk Start Ind. PH BYSEWO GDAŃSK opłacono on-line
24 Kogut Piotr Kwidzyn Start Ind. Gmina Gardeja Biega
25 Kolaś Aleksandra Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
26 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
27 Kowalska Anna Kwidzyn Start Ind. Kwidzyn Biega opłacono on-line
28 Krzemieniewski Kamil Poznań Start Ind.
29 Kuziel Wojciech Bolszewo Start Ind. BKR Cyklista
30 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono on-line
31 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Start Ind. KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
32 Mionskowski Krzysztof Gowino Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
33 Miłkowska Jolanta Gdynia Start Ind. opłacono on-line
34 Mokłowicz Piotr Wejherowo Start Ind. Znikające punkty
35 Mroczek Przemysław Gdynia Start Ind. opłacono on-line
36 mroczek zenek Dubiel Start Ind. opłacono on-line
37 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Ind. GRUPA MALBORK opłacono
38 Myszk Mateusz Wejherowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
39 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line
40 Okulska Joanna Dzierzgoń Start Ind. DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
41 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Ind. Elite Team opłacono on-line
42 Pławski Marcin Dzierzgoń Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń Dzierzgoń Team opłacono on-line
43 Reszke Jarosław Robakowo Start Ind. Transit Robakowo opłacono on-line
44 Rybski Cezary Kwidzyn Start Ind. Kwidzyn Biega opłacono on-line
45 Skwara Maciej Poznań Start Ind. KS Polidupa opłacono on-line
46 Sowa Renata Elbląg Start Ind. IKS ATAK ELBLĄG
47 Sowa Sylwester Elbląg Start Ind. opłacono
48 Szewczyk Adam Malbork Start Ind. First Malbork Team opłacono on-line
49 Szreder Kamil Liniewo Start Ind. Koscierzyna Logistic opłacono on-line
50 Szulc Kacper Kulice Start Ind. opłacono on-line
51 Szulcek Patryk Linia Start Ind. BigYellowFoot Adventure Team
52 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Ind. Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
53 Trafalski Krzysztof Gdynia Start Ind. Biegowa Dąbrowa opłacono on-line
54 Warachewicz Anna MALBORK Start Ind. opłacono on-line
55 Wargiela Justyna Gardeja Start Ind. Gmina Gardeja Biega
56 Wojtanis Magdalena Toruń Start Ind.
57 Zakrzewski Andrzej Subkowy Start Ind. Biegający Tczew opłacono on-line
58 Zalewski Paweł Dębina Start Ind.
59 Zima Jan Minięta Start Ind. Gmina Dzierzgoń i Stary Dzierzgoń opłacono on-line
60 Łastowski Wojtek Grudziądz Start Ind. Zsbip Grudziądz opłacono on-line
61 Łazuga Roman Malbork Start Ind. opłacono on-line
62 Łazuga Zbigniew Malbork Start Ind. opłacono on-line
63 Łęgowska Ania Kwidzyn Start Ind. opłacono on-line


Wyświetleń: 4178

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ