Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 10km 30.00 PLN
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 10km 30.00 PLN
3 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg 10km 30.00 PLN
4 Clajot Fabian Olsztyn Bieg 10km FC Grabowa 30.00 PLN
5 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg 10km Aktywne Lisewo 30.00 PLN
6 Fabrykiewicz Ryszard Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
7 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg 10km 30.00 PLN
8 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
9 Wisiński Piotr Szabda Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica Biega 20.00 PLN
10 Milewski Benedykt Grążawy Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Samindruk Brodnica 20.00 PLN
11 Zadylak Jakub Golub-Dobrzyń Bieg 10km 30.00 PLN
12 Rybkowski Marcin Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
13 Wiśniewski Andrzej Podgórz Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
14 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg 10km 30.00 PLN
15 Witulski Andrzej Witulski Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
16 Dziesiński Dariusz Grudziądz Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
17 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg 10km 30.00 PLN
18 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg 10km Morsy z Grudziądza 30.00 PLN
19 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 10km Przebiegli Unisław i Okolice 30.00 PLN
20 Witkowski Marcin Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
21 Witkowska Aneta Witkowska Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
22 Dukat Mirosław Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
23 Dukat Bernadeta Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
24 Natański Dawid Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
25 Ostrowski Jan Pokrzydowo Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
26 Zagol Natalia Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
27 Borowska Edyta Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
28 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
29 Modrak Maciej Grudziądz Bieg 10km Parkrun Grudziądz 30.00 PLN
30 Albekier Karolina Grudziądz Bieg 10km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
31 Karpiński Robert Pokrzydowo Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego SieBiega 20.00 PLN
32 Karpińska Milena Grudziądz Bieg 10km Parkrun Grudziądz 30.00 PLN
33 Hernik Marcin Grudziądz Bieg 10km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
34 Lewandowski Krzysztof Linowo Bieg 10km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
35 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg 10km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
36 ŁAPKIEWICZ Wojciech GÓRZNO Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
37 Wisiński Maciej Szabda Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica Biega 20.00 PLN
38 Szymańska Beata Grudziądz Bieg 10km 30.00 PLN
39 Cieszyńska Monika Grudziądz Bieg 10km FITLady 30.00 PLN
40 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica Biega 20.00 PLN
41 Wesiora Mariusz Drzycim Bieg 10km Diabelskie Pioruny 30.00 PLN
42 Sulkowski Jacek Traczyska Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
43 Dworecki Rafał Golub Dobrzyń Bieg 10km KS FUTGOL 30.00 PLN
44 Bejgrowicz Krystian Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
45 Babski Mateusz Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Super Saiyan 20.00 PLN
46 Żulewski Adam Brodnica Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN


Wyświetleń: 1678

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ