Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brodnica Biega | |||||||||
1 | Wisiński Piotr | Szabda | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Brodnica Biega | odwołano | ||||
Brodnica Biega | |||||||||
2 | Wisiński Maciej | Szabda | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Brodnica Biega | odwołano | ||||
3 | WOJDYŁO MARIUSZ | BRODNICA | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Brodnica Biega | odwołano | ||||
Samindruk Brodnica | |||||||||
4 | Milewski Benedykt | Grążawy | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Samindruk Brodnica | odwołano | ||||
SieBiega | |||||||||
5 | Karpiński Robert | Pokrzydowo | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | SieBiega | odwołano | ||||
Super Saiyan | |||||||||
6 | Babski Mateusz | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Super Saiyan | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
7 | Karwowski Tomasz | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
8 | Fabrykiewicz Ryszard | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
9 | Wróblewska Joanna | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
10 | Rybkowski Marcin | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
11 | Wiśniewski Andrzej | Podgórz | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
12 | Witulski Andrzej Witulski | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
13 | Dziesiński Dariusz | Grudziądz | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
14 | Witkowski Marcin | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
15 | Witkowska Aneta Witkowska | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
16 | Dukat Mirosław | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
17 | Dukat Bernadeta | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
18 | Natański Dawid | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
19 | Ostrowski Jan | Pokrzydowo | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
20 | Zagol Natalia | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
21 | Borowska Edyta | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
22 | Niewidziała Łukasz Niewidziała | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
23 | ŁAPKIEWICZ Wojciech | GÓRZNO | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
24 | Sulkowski Jacek | Traczyska | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
25 | Bejgrowicz Krystian | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
26 | Żulewski Adam | Brodnica | Bieg 10km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano |
Wyświetleń: 7128