Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Plit Juliusz Boguszewo 10-12 (400 m) - start 12:30 UKS Boguszewo darmowy udział
2 Plit Aniela Boguszewo do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
3 Ostrowska Monika Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Szalone Brodniczanki 20.00 PLN
4 Zawadzka Nadia Zawadzka Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
5 Zawadzki Nikodem Zawadzki Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
6 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica biega 20.00 PLN
7 Becmer Mateusz Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
8 Becmer Monika Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 UKS Siódemka darmowy udział
9 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
10 Becmer Krzysztof Brodnica 10-12 (400 m) - start 12:30 SP7 darmowy udział
11 Bekier Maja Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
12 Sadowska Magdalena Brodnica Bieg 5km 30.00 PLN
13 Sadowski Aleksander Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
14 Wojdyło Oliwier Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
15 Laskowski KAMIL Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
16 LASKOWSKA Pola Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
17 Zaborowski Marek Bydgoszcz 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp 31 Bydgoszcz darmowy udział
18 Klecha Krzysztof Chełmża Bieg 5km ZeusTEAM 30.00 PLN
19 Zaborowska Beata Drzycim Bieg 5km Diabelskie Pioruny 30.00 PLN
20 Jurczak Franciszek Gdańsk 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
21 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg 5km 30.00 PLN
22 Banaszewski Maja Grudziądz 13-15 (400 m) - start 12:40 SP 20 Grudziądz darmowy udział
23 Banaszewski Marta Grudziądz 10-12 (400 m) - start 12:30 SP 20 Grudziądz darmowy udział
24 Skorek Joanna Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
25 Skorek Barbara Grudziądz Bieg 5km 30.00 PLN
26 LIS EWELINA PAULINA GRUDZIĄDZ Bieg 5km 30.00 PLN
27 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
28 Godlewski Jacek Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Samindruk Brodnica 20.00 PLN
29 Godlewska Nadia Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Uniwersytet Medyczny Poznań 20.00 PLN
30 Godlewska Beata Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
31 RADOMSKI Marcin Płock Bieg 5km Biegam W Sfetsze 30.00 PLN
32 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Bieg 5km 30.00 PLN
33 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg 5km 30.00 PLN
34 Zielecki Oskar Pokrzywno 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
35 Korczak Kamil Ruziec 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
36 Korczak Łucja RUZIEC 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
37 Korczak Julia Ruziec do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
38 Kijewski Adrian Rypin Bieg 5km 30.00 PLN
39 Gojło Jaśmina Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
40 Gojło Józef Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 darmowy udział
41 Gojło Kalina Toruń do lat 6 (100 m) - start 12:10 darmowy udział
42 Dąbrowski Paweł Toruń Bieg 5km AZS UMK Toruń 30.00 PLN


Wyświetleń: 1015

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ