Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Bieg 5km | AZS UMK Toruń | odwołano | ||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
2 | RADOMSKI Marcin | Płock | Bieg 5km | Biegam W Sfetsze | odwołano | ||||
Brodnica biega | |||||||||
3 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Brodnica biega | odwołano | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
4 | Zaborowska Beata | Drzycim | Bieg 5km | Diabelskie Pioruny | odwołano | ||||
JW 3537 | |||||||||
5 | Brodziński Arkadiusz | Mileszewy | Bieg 5km | JW 3537 | odwołano | ||||
PARKRUN Grudziądz | |||||||||
6 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg 5km | PARKRUN Grudziądz | odwołano | ||||
7 | Skorek Joanna | Grudziądz | Bieg 5km | PARKRUN Grudziądz | odwołano | ||||
SP7 | |||||||||
8 | Becmer Krzysztof | Brodnica | 10-12 (400 m) - start 12:30 | SP7 | odwołano | ||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
9 | Banaszewski Maja | Grudziądz | 13-15 (400 m) - start 12:40 | SP 20 Grudziądz | odwołano | ||||
10 | Banaszewski Marta | Grudziądz | 10-12 (400 m) - start 12:30 | SP 20 Grudziądz | odwołano | ||||
Samindruk Brodnica | |||||||||
11 | Godlewski Jacek | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Samindruk Brodnica | odwołano | ||||
Sp 31 Bydgoszcz | |||||||||
12 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | 7-9 (200 m) - start 12:20 | Sp 31 Bydgoszcz | odwołano | ||||
Sp Zelgno | |||||||||
13 | Lada Agnieszka | ZALESIE | 7-9 (200 m) - start 12:20 | Sp Zelgno | odwołano | ||||
14 | Lada Weronika | ZALESIE | 10-12 (400 m) - start 12:30 | Sp Zelgno | odwołano | ||||
Szalone Brodniczanki | |||||||||
15 | Ostrowska Monika | Brodnica | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Szalone Brodniczanki | odwołano | ||||
UKS Boguszewo | |||||||||
16 | Plit Juliusz | Boguszewo | 10-12 (400 m) - start 12:30 | UKS Boguszewo | odwołano | ||||
UKS Siódemka | |||||||||
17 | Becmer Monika | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | UKS Siódemka | odwołano | ||||
Uniwersytet Medyczny Poznań | |||||||||
18 | Godlewska Nadia | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Uniwersytet Medyczny Poznań | odwołano | ||||
ZeusTEAM | |||||||||
19 | Klecha Krzysztof | Chełmża | Bieg 5km | ZeusTEAM | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
20 | Sadowski Aleksander | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
21 | Zawadzka Nadia Zawadzka | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
22 | Zawadzki Nikodem Zawadzki | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
23 | Bałuta Filip | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
24 | Gojło Kalina | Toruń | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
25 | Plit Aniela | Boguszewo | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
26 | Laskowski KAMIL | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
27 | LASKOWSKA Pola | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
28 | Becmer Mateusz | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
29 | Korczak Julia | Ruziec | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | odwołano | |||||
30 | Szymanski Dawid Szymanski | Brodnica | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
31 | Godlewska Beata | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | odwołano | |||||
32 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Bieg 5km | odwołano | |||||
33 | Zielecka Beata | Pokrzywno | Bieg 5km | odwołano | |||||
34 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Bieg 5km | odwołano | |||||
35 | Żuchowski Józef Żuchowski | Płonne | Bieg 5km | odwołano | |||||
36 | Gawlik Łukasz | Wyszogród | Bieg 5km | odwołano | |||||
37 | LIS EWELINA PAULINA | GRUDZIĄDZ | Bieg 5km | odwołano | |||||
38 | Sadowska Magdalena | Brodnica | Bieg 5km | odwołano | |||||
39 | Kijewski Adrian | Rypin | Bieg 5km | odwołano | |||||
40 | Skorek Barbara | Grudziądz | Bieg 5km | odwołano | |||||
41 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
42 | Korczak Kamil | Ruziec | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
43 | Korczak Łucja | RUZIEC | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
44 | Wojdyło Oliwier | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
45 | Zielecki Oskar | Pokrzywno | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
46 | Bekier Maja | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
47 | Gojło Józef | Toruń | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
48 | Bałuta Hubert | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano | |||||
49 | Gojło Jaśmina | Toruń | 7-9 (200 m) - start 12:20 | odwołano |
Wyświetleń: 10751