Impreza została odwołana

X DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci
w związku z sytuacją epidemiologiczną ciągle panującą w naszym pięknym kraju,
przenosimy na rok 2021 (wstępny termin 03.07.2021, pierwsza sobota lipca),
dlatego zapisani i opłaceni zawodnicy mają dwie możliwości:
a) przenieść opłaty startowe na rok 2021
b) napisać maila o zwrot środków

Aby, otrzymać zwrot środków prosimy przesłanie danych do przelewu na adres: dychawazowny@gmail.com
Przelew zostanie wykonany w przeciągu 7 dni roboczych.
Osoby, które do końca czerwca nie zgłoszą chęci zwrotu środków, zostaną automatycznie przeniesieni na rok 2021.

#wystartujepóźniej

Pozdrawiamy
Organizatorzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AZS UMK Toruń
1 Dąbrowski Paweł Toruń Bieg 5km AZS UMK Toruń odwołano
Biegam W Sfetsze
2 RADOMSKI Marcin Płock Bieg 5km Biegam W Sfetsze odwołano
Brodnica biega
3 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica biega odwołano
Diabelskie Pioruny
4 Zaborowska Beata Drzycim Bieg 5km Diabelskie Pioruny odwołano
JW 3537
5 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Bieg 5km JW 3537 odwołano
PARKRUN Grudziądz
6 Skorek Joanna Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz odwołano
7 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz odwołano
SP7
8 Becmer Krzysztof Brodnica 10-12 (400 m) - start 12:30 SP7 odwołano
SP 20 Grudziądz
9 Banaszewski Maja Grudziądz 13-15 (400 m) - start 12:40 SP 20 Grudziądz odwołano
10 Banaszewski Marta Grudziądz 10-12 (400 m) - start 12:30 SP 20 Grudziądz odwołano
Samindruk Brodnica
11 Godlewski Jacek Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Samindruk Brodnica odwołano
Sp 31 Bydgoszcz
12 Zaborowski Marek Bydgoszcz 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp 31 Bydgoszcz odwołano
Sp Zelgno
13 Lada Weronika ZALESIE 10-12 (400 m) - start 12:30 Sp Zelgno odwołano
14 Lada Agnieszka ZALESIE 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp Zelgno odwołano
Szalone Brodniczanki
15 Ostrowska Monika Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Szalone Brodniczanki odwołano
UKS Boguszewo
16 Plit Juliusz Boguszewo 10-12 (400 m) - start 12:30 UKS Boguszewo odwołano
UKS Siódemka
17 Becmer Monika Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 UKS Siódemka odwołano
Uniwersytet Medyczny Poznań
18 Godlewska Nadia Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Uniwersytet Medyczny Poznań odwołano
ZeusTEAM
19 Klecha Krzysztof Chełmża Bieg 5km ZeusTEAM odwołano
_BRAK NAZWY_
20 Zawadzka Nadia Zawadzka Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
21 Zawadzki Nikodem Zawadzki Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
22 Skorek Barbara Grudziądz Bieg 5km odwołano
23 Gawlik Łukasz Wyszogród Bieg 5km odwołano
24 Jurczak Franciszek Gdańsk 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
25 Gojło Jaśmina Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
26 Gojło Józef Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
27 Becmer Mateusz Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
28 Gojło Kalina Toruń do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
29 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg 5km odwołano
30 Bałuta Hubert Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
31 Zielecki Oskar Pokrzywno 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
32 Bałuta Filip Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
33 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego odwołano
34 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Bieg 5km odwołano
35 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 5km odwołano
36 Plit Aniela Boguszewo do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
37 Kijewski Adrian Rypin Bieg 5km odwołano
38 Bekier Maja Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
39 Godlewska Beata Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego odwołano
40 Sadowska Magdalena Brodnica Bieg 5km odwołano
41 Sadowski Aleksander Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
42 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg 5km odwołano
43 Wojdyło Oliwier Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
44 Laskowski KAMIL Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
45 Korczak Kamil Ruziec 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
46 LASKOWSKA Pola Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
47 Korczak Łucja RUZIEC 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
48 LIS EWELINA PAULINA GRUDZIĄDZ Bieg 5km odwołano
49 Korczak Julia Ruziec do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano


Wyświetleń: 6328

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ