Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | ||
2 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum/ Team Kopeć | ||
3 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
4 | Pikała Karol | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
5 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg Główny | Finisz Morąg | ||
6 | Ruliński Grzegorz | Gniew | Bieg Główny | |||
7 | Rulińska Julia | Gniew | Bieg Główny | |||
8 | Kusztal Dagmara | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
9 | Michna Daniel | Pelplin | Bieg Główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
10 | Jasnoch Dorota | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
11 | Jasnoch Adam | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
12 | Fałkowski Jarosław | Pawłowo | Bieg Główny | |||
13 | Piotrowski Lech | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
14 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Bieg Główny | Maratończyk - Elbląg | ||
15 | Szymański Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
16 | Woroniuk Anna | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
17 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
18 | Dobrzyński Marek | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | Zajezierze | ||
19 | Kąkol Grzegorz | Gdynia | Bieg Główny | Balls Of Steel | ||
20 | Sobolewski Dawid | Węgry | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
21 | Dramiński Krystian | Malbork | Biegi Młodzieżowe | |||
22 | Hejmowski Natan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Kujatt Runners Team | ||
23 | Błaszak Magdalena | Malbork | Bieg Główny | |||
24 | Błaszak Roman | Malbork | Bieg Główny | |||
25 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Bieg Główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | ||
26 | Manteufel Jacek | Węgry | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | Grupa Malbork | ||
27 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Bieg Główny | GRUPA MALBORK | ||
28 | Brauer Magdalena | Gdańsk | Bieg Główny | |||
29 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
30 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
31 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Bieg Główny | |||
32 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg Główny | JW 4260 | ||
33 | Treć Paweł | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
34 | Treć Leon | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
35 | Walendziak Ryszard | Malbork | Bieg Główny | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego z Malborka | ||
36 | Bogut Dariusz | Elbląg | Bieg Główny | |||
37 | Stremel Kasia | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
38 | sprega aurelia | starogard gdański | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
39 | Przekwas Kacper | Dankowo | Bieg Główny | Traktor team | ||
40 | Dominik Jacek | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | Lider Sztum | ||
41 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Bieg Główny | |||
42 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
43 | Ludwik Andrzej | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
44 | Babiński Łukasz | Pelplin | Bieg Główny | Biegający Tczew | ||
45 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Bieg Główny | Zantr Sztum | ||
46 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ,,Zantyr'' Sztum | ||
47 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | Bieg Główny | OrkaMasters Iława | ||
48 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
49 | Pawłowski Mariusz | marzęcice | Bieg Główny | Grupa Starogart | ||
50 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Bieg Główny | IP KWIDZYN TEAM | ||
51 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg Główny | IP Kwidzyn Team | ||
52 | Oliwińska Agnieszka | Biała Góra | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
53 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
54 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
55 | Karwiński Michał | Malbork | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
56 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
57 | Leszczyński Jerzy | Malbork | Bieg Główny | |||
58 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM KWIDZYN | ||
59 | Dudziński Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
60 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM KWIDZYN | ||
61 | walkusz klaudia | wejherowo | Bieg Główny | LIFE ZDROWIE | ||
62 | Najda Sławomir | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
63 | Ziemba Piotr | MALBORK | Bieg Główny | |||
64 | Fiałek Marcin | Parpary | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
65 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Bieg Główny | |||
66 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
67 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
68 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Bieg Główny | BLUE RUNNER KWIDZYN | ||
69 | Mazerski Bartosz | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
70 | Bucewka Magda | Sztumska Wieś | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
71 | Oliński Wojciech | Makbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
72 | Bakalarz Artur | Malbork | Bieg Główny | |||
73 | Radecka Ilona | Malbork | Bieg Główny | GRUPA MALBORK | ||
74 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | ||
75 | Czerwiński Krzysztof | Ośno drugie | Bieg Główny | Akademia Biegania | ||
76 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
77 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Bieg Główny | Akademia Biegania Grudziądz | ||
78 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
79 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Bieg Główny | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | ||
80 | RYKAŁA Rafał | Malbork | Bieg Główny | |||
81 | Nowakowska Marzena | Malbork | Bieg Główny | ABSO fuckin lutely team | ||
82 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Bieg Główny | Kuźnia Endorfin | ||
83 | Stolarów Robert | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
84 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg Główny | |||
85 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Bieg Główny | |||
86 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Bieg Główny | |||
87 | Olender Tomasz | Grudziądz | Bieg Główny | Enduhub Running Team | ||
88 | Rychlewski Tomasz | Czernin | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
89 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
90 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Bieg Główny | |||
91 | Legaszewski Roman | Skórcz | Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | ||
92 | Wawrzyniak Zbigniew | Prabuty | Bieg Główny | |||
93 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
94 | Najda Mateusz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
95 | Michoński Sebastian | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
96 | Luterek Martyna | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
97 | Przypek Marcin | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
98 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | sztum biega | ||
99 | Jeżowski Grzegorz | Grudziądz | Bieg Główny | Akademia Biegania Grudziądz | ||
100 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg Główny |
Wyświetleń: 20555