Zimowy Trening Naratoński

Zimowy Trening Naratoński odbędzie się na trasie znanej z Biegu w Naturze Nadleśnictwa Wołów na dystansie 10,549 km (Ćwierćmaraton). Biuro treningu zlokalizowane będzie na terenie Szkółki Leśnej w Tarchalicach (współrzędne geograficzne: 51°20′55″N 16°29′17″E) i będzie czynne w dniu treningu w godz. od 8.00 do 9.30. Trasa będzie wyraźnie oznaczona, co pozwoli na jej pokonanie bez znajomości okolicznych terenów leśnych. W związku z treningowym i integracyjnym charakterem wspólnego biegu, nie będzie prowadzony pomiar czasu, nie będziemy również rejestrować kolejności uczestników na mecie.

Dla zawodników chcących wziąć udział we współzawodnictwie zostanie utworzona na portalu www.endomondo.com w trybie „prywatnym” rywalizacja (najszybsze 10 km) p.n. „Zimowy Trening Naratoński”. Aby wziąć udział w tej rywalizacji należy przy rejestracji w odpowiednim polu podać swoją nazwę (nick) używaną na portalu Endomondo. Wówczas osoby te zostaną zaproszone przez profil „Wołów Biega” do grona znajomych, a po akceptacji zaproszenia, wyślemy zaproszenie do rywalizacji. Przewidziane są w tej rywalizacji niespodzianki dla pierwszych trzech Pań i pierwszych trzech Panów na mecie. Przewidziane są również niespodzianki za postawę fair-play podczas treningu biegowego. 

Obowiązuje jednorazowa opłata startowa w wysokości 10 zł niezależnie od terminu wniesienia, Płatność na konto SWB BGŻ PNB Paribas 72 1600 1462 1839 8071 4000 0001 lub w biurze treningu w przypadku niewypełnienia limitu miejsc w zapisach elektronicznych. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę „Zimowy Trening Naratoński".

Z opłaty zwolnione są osoby powyżej 70 r.ż.  Organizator nie zwraca opłaty startowej i nie przewiduje przenoszenia jej na inne osoby w żadnych okolicznościach.

Dodatkowe informacje na temat imprezy będą zamieszczane na fanpage'u Stowarzyszenia Wołów Biega - www.facebook.com/WolowBiega/

Wyświetleń: 979

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ