Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rotmański Andrzej Szymon Złota Wieś 1963 Szkołą podstawową 32 Białystok opłacono on-line
2 Rotmański Andrzej Złota Wieś 1963 opłacono on-line
3 Łuckiewicz Wojciech Wasilków 1963 PSG Kuźnica opłacono on-line
4 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK 1963 Nadaktywni opłacono on-line
5 Skowrońska Daria Wasilków 1963 opłacono on-line
6 Lewko Przemyslaw Bialystok 1963 opłacono on-line
7 Łapiński Sylwester Białystok 1963 opłacono on-line
8 Ilkowski Lew Zamczysk 1963 Stajnia Zamczysk opłacono on-line
9 Sacharczuk Artur Grabówka 1963 opłacono on-line
10 Ekiert Marcin Białystok 1963 opłacono on-line
11 Demczuk Natalia Białystok 1963 MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
12 Wiśniewski Radosław Białystok 1963 opłacono on-line
13 Świderski Kamil Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
14 Świderski Cezary Wasilków 1963 opłacono on-line
15 Świderski Dawid Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
16 Szmuło Adam Wasilków 1963 opłacono on-line
17 Kaczmarczyk Justyna Białystok 1963 MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
18 Hryszko Paweł Białystok 1963 MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
19 Dąbrowska Aleksandra Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa w Wasilkowie opłacono on-line
20 Kuleszyńska Paulina Wasilków 1963 opłacono on-line
21 Opolska Paulina Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
22 Opolski Filip Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
23 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 1963 MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
24 Szydłowski Adrian Białystok 1963 CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
25 Perkowski Dawid Białystok 1963 opłacono on-line
26 Bacia Nikola Wasilków 1963 opłacono on-line
27 SACHARCZUK Joanna Grabówka 1963 opłacono on-line
28 Adamski Piotr Wasilków 1963 opłacono on-line
29 Haponik Kacper Wasilków 1963 ZSE Białystok opłacono on-line
30 Słowikowski Piotr Jurowce 1963 Białystok Biega Team opłacono on-line
31 Haponik Patrycja Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
32 Haponik IWONA Wasilków 1963 opłacono on-line
33 Bacia Hanna Wasilków 1963 opłacono on-line
34 Bacia Marek Wasilków 1963 opłacono on-line
35 Bączek Mariusz Wasilków 1963 Krucza Team Wasilków opłacono on-line
36 GLIŃSKA Gabriela WASILKÓW 1963 Crossfit Białystok opłacono on-line
37 Litwińczuk Anna Białystok 1963 opłacono on-line
38 Czyżewski Marcin Wasilków 1963 opłacono on-line
39 Ejdys Zosia Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa w Wasilkowie opłacono on-line
40 Ejdys jolanta Wasilków 1963 opłacono on-line
41 Dziurdzia Wiktoria Wasilków 1963 opłacono on-line
42 Ejdys Mateusz Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa w Wasilkowie opłacono on-line
43 Rotmańska Iwona Czarna białostocka 1963 opłacono on-line
44 Gryko Szymon Białystok 1963 opłacono on-line
45 Zastocka Katarzyna Dobrzyniewo Fabryczne 1963 opłacono on-line
46 Więcko Adam Białystok 1963 opłacono on-line
47 Białozor Aleksander Wasilków 1963 1PSP opłacono on-line
48 Czarnecki Grzegorz Wasilków 1963 opłacono on-line
49 Białozor Magdalena Wasilków 1963 opłacono on-line
50 Wyszomirski Jakub Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie opłacono on-line
51 Wyszomirski Bartosz Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
52 Klimiuk Oliwia Wasilków 1963 Szkola podstawowa opłacono on-line
53 Klimiuk Anna Wasilków 1963 opłacono on-line
54 Wyszomirska Anna Wasilków 1963 opłacono on-line
55 Łodej Krzysztof Sochonie 1963 opłacono on-line
56 Strutyńska Julia Wasilków 1963 opłacono on-line
57 Strutyński Paweł Wasilków 1963 opłacono on-line
58 Puciłowska Ewa Wasilków 1963 opłacono on-line
59 GLIŃSKA Aleksandra WASILKÓW 1963 opłacono on-line
60 Gieros Jakub Wasilków 1963 SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
61 Gieros Iwona Wasilków 1963 opłacono on-line
62 Kalinowski Filip Wasilkow 1963 opłacono on-line
63 Marciszewski Marek Wasilków 1963 Krymar Białystok opłacono on-line
64 Marciszewski Adam Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
65 Marciszewski Michał Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
66 Gibulska Nika Wasilków 1963 opłacono on-line
67 Owczarczuk Maciej Wasilków 1963 SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
68 Owczarczuk Magdalena Wasilków 1963 opłacono on-line
69 Radecka Katarzyna Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
70 Gryko Kamila Białystok 1963 opłacono on-line
71 Strębyluk Daniel Wasilków 1963 Combat Shooting opłacono on-line
72 Sokołowski Dominik Jurowce 1963 opłacono on-line
73 Sokołowski Paweł Jurowce 1963 opłacono on-line
74 Żukowski Łukasz Białystok 1963 Zespół Szkół Metalowo-drzewnych Białystok opłacono on-line
75 Żukowska Alicja Białystok 1963 opłacono on-line
76 Cywoniuk Michał Wasilków 1963 opłacono on-line
77 Niedźwiecki Marcel Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie opłacono on-line
78 Bolesta Karol Wasilków 1963 opłacono on-line
79 Niedźwiecki Maksymilian Wasilków 1963 opłacono on-line
80 Bolesta Natalia Wasilków 1963 opłacono on-line
81 Bolesta Ernest Wasilków 1963 opłacono on-line
82 Bolesta Izabela Wasilków 1963 opłacono on-line
83 Dziurdzia Michalina Wasilków 1963 opłacono on-line
84 Dziurdzia Karolina Wasilków 1963 opłacono on-line
85 Dziurdzia Dariusz Wasilków 1963 opłacono on-line
86 Matys Marek Wasilków 1963 opłacono on-line
87 Milczunas Marcin Białystok 1963 3T Białystok opłacono on-line
88 Wojtkielewicz Paweł Białystok 1963 1PBOT opłacono on-line
89 Sochoń Wiktoria Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. ks. W. Rabczyńskiego w Wasilkowie opłacono on-line
90 Pruszyńska Patrycja Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
91 Szawluk Mateusz Wasilków 1963 opłacono on-line
92 talecki tomasz Białystok 1963 1PBOT opłacono on-line
93 Zujko Wiktoria Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
94 Zujko Weronika Wasilków 1963 Szkoła Podstawowa im. Króla Z. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
95 Rybnik Łukasz Białystok 1963 opłacono on-line
96 Gryżenia Franciszek Jurowce 1963 opłacono on-line
97 Matulewicz Wojciech Wasilków 1963 opłacono on-line
98 Konieczny Przemysław Warszawa 1963 Wojsko Polskie opłacono on-line
99 Mancewicz Borys Dąbrówki 1963 opłacono on-line
100 Mancewicz Marlena Dąbrówki 1963 opłacono on-line


Wyświetleń: 4091

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ