Bieg Konika Morskiego

Impreza została odwołana


Sympatycy i Przyjaciele Morskiej Bazy Szkoleniowej Mechelinki,
wielokrotnie podkreślaliśmy, że w Bazie bardzo duży nacisk kładziemy na zapewnienie bezpieczeństwa podczas organizowanych przez nas wydarzeń.
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i trwającym w dalszym ciągu dalszym rozwojem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 zarówno w Polsce jak i na świecie oraz mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i Waszych bliskich podjęliśmy decyzje o odwołaniu wydarzenia Biegu Konika Morskiego 2020 przewidzianego do przeprowadzenia w dniu 19 kwietnia 2020r.
Ze względu na brak, w obecnej sytuacji, możliwości długoterminowego planowania organizacji wydarzeń rekreacyjno – sportowych nie zorganizujemy Biegu Konika Morskiego. Oczywiście zwrócimy wszystkie wniesione opłaty organizacyjne (startowe), prosimy jednak o wyrozumiałość, ze względu na aktualną sytuacje czas zwrotu może ulec nieznacznemu wydłużeniu, gdyż podobne działania prowadzi wielu innych użytkowników portalu elektronicznzapisy.pl. Jeżeli jednak chcielibyście Państwo , żeby wniesiona przez Was opłata zasiliła zbiórkę której celem jest zakup torby / plecaka z zestawem tlenowym planowanego do wykorzystania podczas wydarzeń w Bazie, w tym podczas biegu prosimy o przesłanie zgodny na wykorzystanie na adres: wpisowe@mbsm.org.pl lub oczywiście podania nr konta do zwrotu wpłaconej kwoty.
Licząc, że sytuacja epidemiologiczna w kraju będzie ulegała poprawie, zachęcamy na śledzenia wydarzeń organizowanych w nadchodzących sezonie przez Morską Bazę Szkoleniową Mechelinki.

W dniu 19 kwietnia 2020r. zapraszamy na Bieg Konika Morskiego 2020.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Morskiej Bazy Szkoleniowej MECHELINKI 

 

Ramowy program wydarzenia  dniu 19 kwietnia 2020r.:

9.00 -   otwarcie Biura Organizacyjnego,

9.30 – 10.30 wydawania pakietów startowych

10.45 -10.55 wspólna rozgrzewka

11.00 - start Biegu Konika Morskiego 2020 (dystans 4026m po plaży)

12.00 – zakończenie Biegu Konika Morskiego 2020 (limit czasu na ukończenie Biegu to 1 godzina)

12.00 – 13.00 piknik integracyjny

13.30 - zakończenie przedsięwzięcia

 

Wydarzenie będzie miało charakter rekreacyjny – na każdego kto przebiegnie dystans 4026 m na mecie będzie czekał medal z motywem konika morskiego który jest logiem Bazy, nie przewiduje się podziału na kategorie startowe. Podczas biegu prowadzony będzie pomiar czasu, tak aby każdy startujący mógł sprawdzić czas w którym pokonał trasę Biegu. Każda osoba która ukończy bieg otrzyma medal z konikiem morskim. Szczegóły organizacyjne i warunki startu znajdują się w Regulaminie.    

Ze względu na koszty związane z organizacją wydarzenia uczestnictwo w Biegu wymaga wniesienia opłaty w wysokości 25 zł.

Partnerem organizacyjnym podczas realizacji Biegu Konika Morskiego 2020 jest firma BigYellowFootEvents, znany organizator wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. 

Wyświetleń: 1635

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ