iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cieciorko Julia Kozińce Swim KIDS 150 metrów pływanie Korona Dobrzyniewo
2 Buczek Weronika Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
3 Buczek Kacper Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
4 Wikieł Angelika Ostrołęka Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SP Narew Ostrołęka opłacono on-line
5 Chmielewski Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
6 Chmielewska Maria Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
7 Jaworski Krzysztof Jaworski Trzcianka Pływanie 1500 metrów - Openwater UMT opłacono on-line
8 Kubiak Krzysztof Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master K.P. Żaglica Poznań opłacono
9 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Drużyna Wilka opłacono on-line
10 Ołdakowski Filip Grajewo Swim KIDS 150 metrów pływanie
11 Pola Massimo Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Endless pain warszawa opłacono on-line
12 Breczko Zuzanna Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
13 Breczko Paulina Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
14 Gacka Zuzanna Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
15 Gacka Aleksandra Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
16 Ogonowski Michał Łomża Pływanie 1500 metrów - Openwater Medyk Łomża opłacono
17 Kiełczykowska Wiktoria Siedlce Swim KIDS 150 metrów pływanie Diabły Siedlce
18 Łuczak Jacek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater AQUASFERA MASTERS OLSZTYN opłacono
19 Jastrzębska Julia kieźliny Pływanie 1500 metrów - Openwater SWIMLAND opłacono
20 trzeszczkowski marek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Michelin Bloomnet opłacono
21 Andrejczuk Michał Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
22 Andrejczuk Piotr Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
23 Drywulska Beata Marzena Siemiatycze Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
24 Jabłońska Dorota Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
25 Milewski Bogdan Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
26 Gołembiewski Tadeusz Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Cityzen Poznań opłacono on-line
27 Sukiennik Filip Łask Swim KIDS 50 metrów pływanie Wodnik Łask
28 Sukiennik Anna Łask Swim KIDS 150 metrów pływanie MUKS Wodnik Łask
29 Stackiewicz Filip Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
30 Zborowska Anna Wołomin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
31 Łoś Tomasz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater 3T Białystok opłacono
32 Kostrzewa Wojciech Józefosław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
33 Gabiec Mariusz Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
34 Artemiuk Joachim Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater
35 Szewczyk Piotr Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
36 MARKOWSKA Nicola Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Juvenia Białystok opłacono
37 Wójcik Marcin Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
38 Lipiński Cezary Świdnik Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
39 Molenda Mirosław Puławy Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
40 Bienias Zuzia Dzierżoniów Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
41 Bienias Natalka DZIERŻONIÓW Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
42 MICHALIK DOMINIKA BIAŁYSTOK Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MASTERS BIAŁYSTOK opłacono on-line
43 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TiM Małego opłacono on-line
44 Sączyńska Emilia Gdansk Pływanie 1500 metrów - Openwater Warsaw Masters Team opłacono on-line
45 Grigalis Michał Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
46 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater TiM Małego opłacono
47 Bołtuć Małgorzata Wrocław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
48 Goździejewska Anna Tomaszkowo Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
49 Szyszko Karolina Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater UKP „Polonia” Warszawa opłacono on-line
50 Kozikowski Teodozjusz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie
51 Kozikowski Michał Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
52 Makar Marcin Suwałki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MUKS Olimpijczyk Suwałki opłacono on-line
53 Cichocka Marta Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni
54 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie opłacono on-line
55 Safrończyk Wieńczysław Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM/Nadaktywni opłacono
56 Andrusiewicz Anna BIAŁYSTOK Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM opłacono on-line
57 Gozdan Dariusz Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
58 Lubiński Kamil Gdynia Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master JW 5004 opłacono on-line
59 Konopacki Piotr Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
60 Alzak Grzegorz Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater WOPR Radom opłacono
61 Krzesak Adam Krzesak Piastów Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
62 Gębka Kamila Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
63 Kupś Michał Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
64 Grochowski Michał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater iSwim / Nadaktywni opłacono
65 Świderski Dawid Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie ŚWIDERKI
66 Wieteska Inga Wieteska Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
67 Wójcik Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
68 Wójcik Marysia Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
69 Wójcik Kuba Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
70 Witczak Jakub Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni opłacono
71 Milewski Hubert Zaścianki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono on-line
72 Ciszewska Amelia Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono
73 Janicki Nataniel Giżycko Swim KIDS 150 metrów pływanie MKS MEDYK GIŻYCKO
74 Mazerant Maciej Łódź Pływanie 1500 metrów - Openwater Balky Water opłacono
75 Stefanowska Agnieszka Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Iswim opłacono
76 Palmi-Kukiełko Mieszko Wejsuny Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
77 Kabalyk Kirill Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Politechnika Łódzka opłacono on-line
78 Gregorowicz Paweł Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
79 Januszewska Marta Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
80 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
81 Orlinski Filip Orlinski Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
82 Filipowicz Gustaw Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
83 Perkowski Rafał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono on-line
84 Bielawski Mikołaj Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
85 Bielawski Marcel Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
86 Bielawska Magda Bielawska Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
87 Stankiewicz-Majkowska Joanna Koszalin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TKKF Koszalin opłacono on-line
88 Gudaniec Dorota Koszalin-Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon Koszalin opłacono on-line
89 Gudaniec Radek Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon koszalin opłacono on-line
90 Miszewski Bartosz Odrano Wola Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Neon Team opłacono on-line
91 Witkowski Dariusz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Outdoor Training opłacono
92 Turczyńska Michalina Górki Swim KIDS 50 metrów pływanie Klub Sportowy Tae
93 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Warsaw Masters Team opłacono on-line
94 Bednarek Aleksandra Bednarek Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Worthersee Swim Austria
95 Domaszewski Dawid Łomza Swim KIDS 50 metrów pływanie UKS butterfly
96 Wielakin Darek Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
97 Myśliwiec Janusz Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
98 Piotrowska Maria Choroszcz Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni / SP29
99 Jakubowski Tomasz Augustów Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ATP Augustów opłacono on-line


Wyświetleń: 5864

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ