iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turczyński Bartłomiej Górki Pływanie 1500 metrów - Openwater Klub Sportowy Tae
2 Witkowski Dariusz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Outdoor Training opłacono
3 Bielawska Magda Bielawska Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
4 Perkowski Rafał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono on-line
5 Filipowicz Gustaw Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
6 Orlinski Filip Orlinski Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
7 Januszewska Marta Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
8 Mazerant Maciej Łódź Pływanie 1500 metrów - Openwater Balky Water opłacono
9 Ciszewska Amelia Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono
10 Wieteska Inga Wieteska Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
11 Grochowski Michał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater iSwim / Nadaktywni opłacono
12 Krzesak Adam Krzesak Piastów Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
13 Alzak Grzegorz Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater WOPR Radom opłacono
14 Gozdan Dariusz Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
15 Andrusiewicz Anna BIAŁYSTOK Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM opłacono on-line
16 Safrończyk Wieńczysław Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM/Nadaktywni opłacono
17 Szyszko Karolina Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater UKP „Polonia” Warszawa opłacono on-line
18 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater TiM Małego opłacono
19 Sączyńska Emilia Gdansk Pływanie 1500 metrów - Openwater Warsaw Masters Team opłacono on-line
20 Molenda Mirosław Puławy Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
21 Lipiński Cezary Świdnik Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
22 Szewczyk Piotr Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
23 Artemiuk Joachim Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater
24 Łoś Tomasz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater 3T Białystok opłacono
25 Jabłońska Dorota Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
26 Andrejczuk Piotr Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
27 Andrejczuk Michał Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
28 trzeszczkowski marek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Michelin Bloomnet opłacono
29 Jastrzębska Julia kieźliny Pływanie 1500 metrów - Openwater SWIMLAND opłacono
30 Łuczak Jacek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater AQUASFERA MASTERS OLSZTYN opłacono
31 Ogonowski Michał Łomża Pływanie 1500 metrów - Openwater Medyk Łomża opłacono
32 Gacka Katarzyna Gdynia Pływanie 1500 metrów - Openwater
33 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Drużyna Wilka opłacono on-line
34 Jaworski Krzysztof Jaworski Trzcianka Pływanie 1500 metrów - Openwater UMT opłacono on-line
35 Stackiewicz Konrad Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
36 Uljasz Dawid Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
37 Jakubowski Tomasz Augustów Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ATP Augustów opłacono on-line
38 Myśliwiec Janusz Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
39 Wielakin Darek Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
40 Bednarek Aleksandra Bednarek Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Worthersee Swim Austria
41 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Warsaw Masters Team opłacono on-line
42 Miszewski Bartosz Odrano Wola Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Neon Team opłacono on-line
43 Gudaniec Radek Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon koszalin opłacono on-line
44 Gudaniec Dorota Koszalin-Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon Koszalin opłacono on-line
45 Stankiewicz-Majkowska Joanna Koszalin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TKKF Koszalin opłacono on-line
46 Olejniczak Elwira Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master
47 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
48 Gregorowicz Paweł Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
49 Kabalyk Kirill Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Politechnika Łódzka opłacono on-line
50 Palmi-Kukiełko Mieszko Wejsuny Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
51 Stefanowska Agnieszka Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Iswim opłacono
52 Milewski Hubert Zaścianki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono on-line
53 Witczak Jakub Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni opłacono
54 Kupś Michał Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
55 Gębka Kamila Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
56 Konopacki Piotr Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
57 Lubiński Kamil Gdynia Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master JW 5004 opłacono on-line
58 Makar Marcin Suwałki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MUKS Olimpijczyk Suwałki opłacono on-line
59 Kozikowski Michał Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
60 Goździejewska Anna Tomaszkowo Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
61 Bołtuć Małgorzata Wrocław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
62 Grigalis Michał Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
63 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TiM Małego opłacono on-line
64 MICHALIK DOMINIKA BIAŁYSTOK Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MASTERS BIAŁYSTOK opłacono on-line
65 Wójcik Marcin Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
66 Gabiec Mariusz Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
67 Kostrzewa Wojciech Józefosław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
68 Zborowska Anna Wołomin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
69 Monczak Grzegorz Daszewice Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master One Man Team - Poznań
70 Gołembiewski Tadeusz Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Cityzen Poznań opłacono on-line
71 Milewski Bogdan Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
72 Drywulska Beata Marzena Siemiatycze Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
73 GUMBIS VAIDOTAS KAISIADORYS Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ILGAPLAUKIAI
74 Statkevičiene Birute Kowno Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Vandenynas
75 Pola Massimo Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Endless pain warszawa opłacono on-line
76 Kubiak Krzysztof Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master K.P. Żaglica Poznań opłacono
77 Wikieł Angelika Ostrołęka Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SP Narew Ostrołęka opłacono on-line
78 Piotrowska Maria Choroszcz Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni / SP29
79 Janicki Nataniel Giżycko Swim KIDS 150 metrów pływanie MKS MEDYK GIŻYCKO
80 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie opłacono on-line
81 Cichocka Marta Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni
82 Kozikowski Teodozjusz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie
83 MARKOWSKA Nicola Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Juvenia Białystok opłacono
84 Stackiewicz Filip Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
85 Sukiennik Anna Łask Swim KIDS 150 metrów pływanie MUKS Wodnik Łask
86 Kiełczykowska Wiktoria Siedlce Swim KIDS 150 metrów pływanie Diabły Siedlce
87 Gacka Aleksandra Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
88 Gacka Zuzanna Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
89 Breczko Paulina Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
90 Breczko Zuzanna Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
91 Ołdakowski Filip Grajewo Swim KIDS 150 metrów pływanie
92 Cieciorko Julia Kozińce Swim KIDS 150 metrów pływanie Korona Dobrzyniewo
93 Domaszewski Dawid Łomza Swim KIDS 50 metrów pływanie UKS butterfly
94 Turczyńska Michalina Górki Swim KIDS 50 metrów pływanie Klub Sportowy Tae
95 Bielawski Marcel Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
96 Bielawski Mikołaj Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
97 Wójcik Kuba Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
98 Wójcik Marysia Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
99 Wójcik Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
100 Świderski Dawid Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie ŚWIDERKI


Wyświetleń: 6084

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ