iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olejniczak Elwira Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master
2 Ciszewska Amelia Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono
3 Orlinski Filip Orlinski Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
4 Januszewska Marta Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
5 Ołdakowski Filip Grajewo Swim KIDS 150 metrów pływanie
6 Jabłońska Dorota Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
7 Wójcik Marcin Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
8 Gacka Katarzyna Gdynia Pływanie 1500 metrów - Openwater
9 Drywulska Beata Marzena Siemiatycze Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
10 Szewczyk Piotr Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
11 Chmielewska Maria Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
12 Artemiuk Joachim Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater
13 Gabiec Mariusz Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
14 Krzesak Adam Krzesak Piastów Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
15 Chmielewski Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
16 Bielawska Magda Bielawska Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
17 Bielawski Marcel Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
18 Bielawski Mikołaj Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
19 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie opłacono on-line
20 Zborowska Anna Wołomin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
21 Kozikowski Michał Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
22 Kozikowski Teodozjusz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie
23 Goździejewska Anna Tomaszkowo Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
24 Wieteska Inga Wieteska Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
25 Filipowicz Gustaw Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
26 Milewski Bogdan Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
27 Bołtuć Małgorzata Wrocław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
28 Łoś Tomasz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater 3T Białystok opłacono
29 Konopacki Piotr Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
30 Palmi-Kukiełko Mieszko Wejsuny Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
31 Łuczak Jacek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater AQUASFERA MASTERS OLSZTYN opłacono
32 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
33 Gozdan Dariusz Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
34 Gregorowicz Paweł Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
35 Jakubowski Tomasz Augustów Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ATP Augustów opłacono on-line
36 Mazerant Maciej Łódź Pływanie 1500 metrów - Openwater Balky Water opłacono
37 Gołembiewski Tadeusz Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Cityzen Poznań opłacono on-line
38 Kiełczykowska Wiktoria Siedlce Swim KIDS 150 metrów pływanie Diabły Siedlce
39 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Drużyna Wilka opłacono on-line
40 Pola Massimo Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Endless pain warszawa opłacono on-line
41 GUMBIS VAIDOTAS KAISIADORYS Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ILGAPLAUKIAI
42 Perkowski Rafał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono on-line
43 Andrusiewicz Anna BIAŁYSTOK Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM opłacono on-line
44 Stefanowska Agnieszka Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Iswim opłacono
45 Andrejczuk Piotr Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
46 Andrejczuk Michał Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
47 Grochowski Michał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater iSwim / Nadaktywni opłacono
48 Safrończyk Wieńczysław Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM/Nadaktywni opłacono
49 MARKOWSKA Nicola Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Juvenia Białystok opłacono
50 Lubiński Kamil Gdynia Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master JW 5004 opłacono on-line
51 Kubiak Krzysztof Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master K.P. Żaglica Poznań opłacono
52 Turczyński Bartłomiej Górki Pływanie 1500 metrów - Openwater Klub Sportowy Tae
53 Turczyńska Michalina Górki Swim KIDS 50 metrów pływanie Klub Sportowy Tae
54 Cieciorko Julia Kozińce Swim KIDS 150 metrów pływanie Korona Dobrzyniewo
55 MICHALIK DOMINIKA BIAŁYSTOK Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MASTERS BIAŁYSTOK opłacono on-line
56 Molenda Mirosław Puławy Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
57 Lipiński Cezary Świdnik Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
58 Ogonowski Michał Łomża Pływanie 1500 metrów - Openwater Medyk Łomża opłacono
59 trzeszczkowski marek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Michelin Bloomnet opłacono
60 Janicki Nataniel Giżycko Swim KIDS 150 metrów pływanie MKS MEDYK GIŻYCKO
61 Makar Marcin Suwałki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MUKS Olimpijczyk Suwałki opłacono on-line
62 Sukiennik Anna Łask Swim KIDS 150 metrów pływanie MUKS Wodnik Łask
63 Buczek Kacper Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
64 Buczek Weronika Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
65 Cichocka Marta Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni
66 Witczak Jakub Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni opłacono
67 Piotrowska Maria Choroszcz Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni / SP29
68 Myśliwiec Janusz Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
69 Wielakin Darek Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
70 Milewski Hubert Zaścianki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono on-line
71 Miszewski Bartosz Odrano Wola Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Neon Team opłacono on-line
72 Monczak Grzegorz Daszewice Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master One Man Team - Poznań
73 Witkowski Dariusz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Outdoor Training opłacono
74 Kabalyk Kirill Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Politechnika Łódzka opłacono on-line
75 Kupś Michał Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
76 Gębka Kamila Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
77 Bienias Natalka DZIERŻONIÓW Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
78 Bienias Zuzia Dzierżoniów Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
79 Wikieł Angelika Ostrołęka Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SP Narew Ostrołęka opłacono on-line
80 Wójcik Kuba Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
81 Wójcik Marysia Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
82 Wójcik Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni
83 Jastrzębska Julia kieźliny Pływanie 1500 metrów - Openwater SWIMLAND opłacono
84 Świderski Dawid Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie ŚWIDERKI
85 Kostrzewa Wojciech Józefosław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
86 Grigalis Michał Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
87 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater TiM Małego opłacono
88 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TiM Małego opłacono on-line
89 Stankiewicz-Majkowska Joanna Koszalin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TKKF Koszalin opłacono on-line
90 Gudaniec Radek Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon koszalin opłacono on-line
91 Gudaniec Dorota Koszalin-Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon Koszalin opłacono on-line
92 Szyszko Karolina Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater UKP „Polonia” Warszawa opłacono on-line
93 Domaszewski Dawid Łomza Swim KIDS 50 metrów pływanie UKS butterfly
94 Stackiewicz Filip Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
95 Stackiewicz Konrad Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
96 Uljasz Dawid Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
97 Breczko Paulina Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
98 Breczko Zuzanna Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
99 Gacka Aleksandra Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
100 Gacka Zuzanna Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA


Wyświetleń: 5832

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ