iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Alzak Grzegorz Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater WOPR Radom opłacono
2 Andrejczuk Michał Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
3 Andrejczuk Piotr Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
4 Andrusiewicz Anna BIAŁYSTOK Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM opłacono on-line
5 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Warsaw Masters Team opłacono on-line
6 Artemiuk Joachim Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater
7 Bednarek Aleksandra Bednarek Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Worthersee Swim Austria
8 Bielawska Magda Bielawska Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
9 Bielawski Marcel Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
10 Bielawski Mikołaj Suwałki Swim KIDS 50 metrów pływanie
11 Bienias Natalka DZIERŻONIÓW Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
12 Bienias Zuzia Dzierżoniów Swim KIDS 50 metrów pływanie SP 5 Dzierżoniów
13 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Drużyna Wilka opłacono on-line
14 Bołtuć Małgorzata Wrocław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
15 Breczko Paulina Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
16 Breczko Zuzanna Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
17 Buczek Kacper Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
18 Buczek Weronika Waalwijk Swim KIDS 50 metrów pływanie Nadaktywni
19 Chmielewska Maria Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
20 Chmielewski Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie
21 Cichocka Marta Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni
22 Cieciorko Julia Kozińce Swim KIDS 150 metrów pływanie Korona Dobrzyniewo
23 Ciszewska Amelia Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono
24 Domaszewski Dawid Łomza Swim KIDS 50 metrów pływanie UKS butterfly
25 Drywulska Beata Marzena Siemiatycze Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
26 Filipowicz Gustaw Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
27 Gabiec Mariusz Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
28 Gacka Aleksandra Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
29 Gacka Katarzyna Gdynia Pływanie 1500 metrów - Openwater
30 Gacka Zuzanna Gdynia Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS7 GDYNIA
31 Gębka Kamila Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
32 Gozdan Dariusz Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
33 Goździejewska Anna Tomaszkowo Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
34 Gołembiewski Tadeusz Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Cityzen Poznań opłacono on-line
35 Gregorowicz Paweł Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
36 Grigalis Michał Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
37 Grochowski Michał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater iSwim / Nadaktywni opłacono
38 Gudaniec Dorota Koszalin-Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon Koszalin opłacono on-line
39 Gudaniec Radek Kretomino Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Triathlon koszalin opłacono on-line
40 GUMBIS VAIDOTAS KAISIADORYS Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ILGAPLAUKIAI
41 Jabłońska Dorota Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
42 Jakubowski Tomasz Augustów Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master ATP Augustów opłacono on-line
43 Janicki Nataniel Giżycko Swim KIDS 150 metrów pływanie MKS MEDYK GIŻYCKO
44 Januszewska Marta Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
45 Jastrzębska Julia kieźliny Pływanie 1500 metrów - Openwater SWIMLAND opłacono
46 Jaworski Krzysztof Jaworski Trzcianka Pływanie 1500 metrów - Openwater UMT opłacono on-line
47 Kabalyk Kirill Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Politechnika Łódzka opłacono on-line
48 Kiełczykowska Wiktoria Siedlce Swim KIDS 150 metrów pływanie Diabły Siedlce
49 Konopacki Piotr Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
50 Kostrzewa Wojciech Józefosław Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Team Karaś opłacono on-line
51 Kozikowski Michał Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono on-line
52 Kozikowski Teodozjusz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie
53 Krzesak Adam Krzesak Piastów Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
54 Kubiak Krzysztof Poznań Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master K.P. Żaglica Poznań opłacono
55 Kupś Michał Szczecin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SMT Szczecin opłacono on-line
56 Lipiński Cezary Świdnik Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
57 Lubiński Kamil Gdynia Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master JW 5004 opłacono on-line
58 Makar Marcin Suwałki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MUKS Olimpijczyk Suwałki opłacono on-line
59 MARKOWSKA Nicola Białystok Swim KIDS 150 metrów pływanie Juvenia Białystok opłacono
60 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
61 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Swim KIDS 150 metrów pływanie opłacono on-line
62 Mazerant Maciej Łódź Pływanie 1500 metrów - Openwater Balky Water opłacono
63 MICHALIK DOMINIKA BIAŁYSTOK Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master MASTERS BIAŁYSTOK opłacono on-line
64 Milewski Bogdan Olsztyn Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master opłacono
65 Milewski Hubert Zaścianki Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono on-line
66 Miszewski Bartosz Odrano Wola Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Neon Team opłacono on-line
67 Molenda Mirosław Puławy Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
68 Monczak Grzegorz Daszewice Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master One Man Team - Poznań
69 Myśliwiec Janusz Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
70 Ogonowski Michał Łomża Pływanie 1500 metrów - Openwater Medyk Łomża opłacono
71 Olejniczak Elwira Łódź Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master
72 Orlinski Filip Orlinski Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
73 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater TiM Małego opłacono
74 Ołdakowski Filip Grajewo Swim KIDS 150 metrów pływanie
75 Palmi-Kukiełko Mieszko Wejsuny Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
76 Perkowski Rafał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono on-line
77 Piotrowska Maria Choroszcz Swim KIDS 150 metrów pływanie Nadaktywni / SP29
78 Pola Massimo Warszawa Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Endless pain warszawa opłacono on-line
79 Sączyńska Emilia Gdansk Pływanie 1500 metrów - Openwater Warsaw Masters Team opłacono on-line
80 Safrończyk Wieńczysław Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM/Nadaktywni opłacono
81 Stackiewicz Filip Sokółka Swim KIDS 150 metrów pływanie UKS OMEGA w Sokółce
82 Stackiewicz Konrad Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
83 Stankiewicz-Majkowska Joanna Koszalin Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master TKKF Koszalin opłacono on-line
84 Statkevičiene Birute Kowno Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Vandenynas
85 Stefanowska Agnieszka Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Iswim opłacono
86 Sukiennik Anna Łask Swim KIDS 150 metrów pływanie MUKS Wodnik Łask
87 Sukiennik Filip Łask Swim KIDS 50 metrów pływanie Wodnik Łask
88 Świderski Dawid Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie ŚWIDERKI
89 Szewczyk Piotr Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
90 Szyszko Karolina Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater UKP „Polonia” Warszawa opłacono on-line
91 trzeszczkowski marek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Michelin Bloomnet opłacono
92 Turczyńska Michalina Górki Swim KIDS 50 metrów pływanie Klub Sportowy Tae
93 Turczyński Bartłomiej Górki Pływanie 1500 metrów - Openwater Klub Sportowy Tae
94 Uljasz Dawid Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
95 Wielakin Darek Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni Białystok opłacono
96 Wieteska Inga Wieteska Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
97 Wikieł Angelika Ostrołęka Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master SP Narew Ostrołęka opłacono on-line
98 Witczak Jakub Białystok Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master Nadaktywni opłacono
99 Witkowski Dariusz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Outdoor Training opłacono
100 Wójcik Jan Białystok Swim KIDS 50 metrów pływanie Spartanie dzieciom / Nadaktywni


Wyświetleń: 6085

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ