UWAGA KOLEJNE ZMIANY !!!

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuację w Polsce i stanem epidemii wprowadzonym do 11/04 i nie wiadomo czy nie zostanie przedłużony. 

Proponujemy aby nasz Bieg do Pustego Grobu odbył się całkowicie wirtualnie. Na pokonanie dystnasu ok. 6km każdy uczestnik miałby czas do końca oktawy Wielkiej Nocy czyli do 19 kwietnia. W dowolnym czasie, dowolnym sposobem (biegiem, spacerem czy nordic walking) i  w dowolnym miejscu w Polsce (można także na bieżni mechanicznej w domu) pokonujecie dystans ok. 6km. z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przesyłacie do organizatora Messengerem, e-mailem, lub innym kanałem kontaktowym, zdjęcie, filmik, scren z zegarka lub smartfona z pokonanej trasy. My wyślemy Wam pamiątkowy medal pocztą. Było by super, jak by Wasz bieg zakończył się zgodnie z nazwą, przy Pustym Grobie Pańskim ale w dobie epidemii nie będziemy tego wymagali.

Najważniejsze, żebyśmy połączyli się razem we wspólnej idei i wspólnym celu.

ZMIENIAMY TAKŻE CEL CHARYTATYWNY, dostosowując się do sytuacji i podjęliśmy decyzję, że przekażemy zebrane od Was środki na walkę z COVID-19 i wspomożemy Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, który teraz pełni rolę szpitala zakaźnego

Zapisy potrwają do wyczerpania limitu 101 opłaconych uczestników lub do 19 kwietnia. 

Tra na naszego biegu nagrana na potrzeby realizacji np. na bieżni mechanicznej:  https://youtu.be/QbwR33Ne6xQ

Trasa w wersji przyśpieszonej : https://youtu.be/0QDGoUZCRSs

 

 

____________________________________________________________ 

UWAGA ZMIANY !!!

Z względu na zaistniałą sytuacje w kraju i na świecie, II Bieg do Pustego Grobu w Skorzewie zmienia swoją formę i staje się wirtualnym wydarzeniem sportowym, które na pewno zostanie rozegrane 13 kwietnia 2020 r.

Zgłoszeni i opłaceni zawodnicy, jeżeli wyrażą  wolę i nie odwołają jej poprzez przesłanie maila z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu, zostają do niego zakwalifikowani automatycznie. 
Opłata startowa w wysokości 25 zł pozostaje do końca trwania zapisów. To jest do dnia 05.04.2020 r.

 Szczegóły w opisie poniżej.

Wydarzenie będzie polegało na pokonaniu przez uczestnika dystansu minimum 6 km w dniu 13 kwietnia biegnąc, spacerując lub idąc z kijami do dowolnego kościoła, w którym znajduje się Pusty Grób Pański aby upewnić się, że Pan rzeczywiście zmartwychwstał. Łączymy się w ten sposób wirtualnie  ze wszystkimi uczestnikami a w szczególności tymi, którzy pokonywać będą trasę w Skorzewie.

Trasa w Skorzewie będzie oznaczona w godzinach od 6:00 – 9:00. Medale wydawane będą na mecie przy kościele.

Każdego uczestnika, który będzie brał udział w wydarzeniu poza Skorzewem, zachęcamy do potwierdzenia i przesłania organizatorowi lub umieszczeniu w komentarzu na stronie wydarzenia na Facebooku, dowodu pokonania dystansu w postaci zrzutów z aplikacji lub zdjęć i filmików ze swojej trasy. Na tej podstawie zostanie wysłany pocztą pamiątkowy okolicznościowy medal.

Dokonując zgłoszenia uczestnicy wydarzenia są zobowiązani podać prawdziwe swoje dane osobowe oraz wpisać adres korespondencyjny do wysłania medalu w polu: UWAGI przy wypełnianiu zgłoszenia lub mailowo na adres organizatora: uks-skorzewo@o2.pl

__________________________________________________________
Można pobiec albo przejść z kijkami z pobudek religijnych, można też dla sportu. Pobiec mogą wierzący i niewierzący, mężczyźni, kobiety i dzieci.

Nasz bieg i marsz ma także wymiar charytatywny. 10 zł od każdego uczestnika przekażemy na budowę Kartuskiego Hospicjum Stacjonarnego.

Trasa 6,5km polnymi i leśnymi drogami. Ostatnie 600m chodnikiem ulicy Kościelnej. START - początek przy dworcu PKP w Skorzewie.
Meta: Kościół parafialny w Skorzewie


Do 5 kwietnia zbierane są elektroniczne zapisy na bieg

Zobacz trasę biegu:  https://youtu.be/NOQvwQqquiw

Wyświetleń: 3790

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ