Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kureczko Emilia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel | ||
2 | Szydłowska Marlena | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel | ||
3 | Konik Maja | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel | ||
4 | Mikołajczyk Kornelia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel | ||
5 | Szarkowski Piotr | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
6 | Słyż Bartosz | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
7 | Śliż Filip | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | Falcon | |
8 | Maksimczyk Weronika | Nowowola | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
9 | Płocharczyk Igor | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
10 | Ostapowicz Julia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
11 | CHORZĘPA HUBERT | SOKÓŁKA | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
12 | Krawiel Patrycjusz | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
13 | BURAK BEATA | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
14 | Grasewicz Olivier | Sokolka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
15 | Głażewska Emilia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
16 | Szymaniuk Olaf | Sokółka wieś Pawełki | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
17 | Woronowicz Miłosz | Szudziałowo | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
18 | Leszczyńska Lena Maria | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
19 | Krupowicz Magda | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
20 | Biergiel Agnieszka | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
21 | Kostecka Katarzyna | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
22 | Rokicka Jolanta | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
23 | Puszko Ewa Puszko | Mićkowa Hać | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
24 | Danilczyk Magdalena | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
25 | Ostasiewicz Dominik | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
26 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
27 | Puszko Klara | Zaśpicze | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
28 | KOZŁOWSKI DAWID | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
29 | Guziejko Ignacy | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
30 | Stocki Sebastian | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
31 | Sawoń Daria | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
32 | Maculewicz-Miks Karolina | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
33 | Rećko Bartosz | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
34 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
35 | Troć Dorota | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
36 | Łukaszuk Filip | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
37 | Szomko Karolina | Wojnachy | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
38 | Grynczel Jakub | Racewo | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
39 | Ziniuk Dominik | Kizielany | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
40 | Grynczel Kamil | Racewo | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
41 | Murzyn Zofia | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
42 | Rak Mikołaj | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
43 | Sakowicz Dominik | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
44 | Sienkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
45 | Ryszkiewicz Weronika | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
46 | Korolczuk Zofia | Zadworzany | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | Przedszkole nr 2 | |
47 | Pezowicz Lena | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | Przedszkole nr 2 | |
48 | Horczak Krystian | Horczaki | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
49 | Lech Hubert Maciej | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
50 | Pieszko Krzysztof | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
51 | Kijaczko Maja | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
52 | Poźniak Laura | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
53 | Zaniewski Damian | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
54 | Tomaszycka Aleksandra | Sokolka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
55 | Kuzebska Wiktoria | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
56 | Kobryński Michał | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
57 | daszuta rafal | Sokolka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
58 | Rygasiewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
59 | Kejko Amelia | CHwaszczewo | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
60 | Szomko Emilia | Wojnachy | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
61 | Nienałtowska Lena | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
62 | Wiącek Konrad | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
63 | GICZAN KATARZYNA | KUŹNICA | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
64 | Paszko Amelia | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
65 | Maliszewski Dawid | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
66 | BAKUN Marcelina | Janów | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
67 | Glubowski filip | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
68 | Kondrat Sylwia | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
69 | Dziaduła Antoni Dziaduła | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
70 | Kłoczko Galeria | DĄBROWA BIAŁOSTOCKA | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
71 | Kujawski Seweryn | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | Szkoła w Kuznicy | |
72 | Kujawska Kornelia | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
73 | Malicka Zuzanna | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
74 | Chociej Tomasz | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
75 | Sieńko Jakub | Dąbrowa Bialostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
76 | Sieńko Maja | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
77 | Sieńko Łukasz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
78 | WALESZCZYK ANNA WALESZCZYK | SOKÓŁKA | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
79 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
80 | Sałak Paweł | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
81 | Kochanowska Lena | Czarna Białostocka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
82 | Wójtowicz KACPER | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
83 | Lukaszewicz Kamila | Czarna Bialostocka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | szkoła podstawowa nr 1 w Czarnej Białostockiej | |
84 | Łoszczyk Natalia | Kuźnica | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
85 | Wasilewska Amelia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
86 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
87 | Rapiej Arleta | Kuźnica | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
88 | Szyszko Patryk | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
89 | Romazewicz Kinga | Szudziałowo | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
90 | Romazewicz Kornelia | Szudziałowo | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
91 | Horczak Damian | Horczaki 20 | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
92 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | SP 1 Sokółka | |
93 | Ciecierska Julia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | sp1 Sokółka | |
94 | Bułach Jakub | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
95 | Schiro Ola | Sokolka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
96 | Borowska Klaudia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
97 | Górka Filip | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
98 | Puciłowska Dawid | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
99 | Woronowicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
100 | Wańczuk Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz |
Wyświetleń: 30572