Zajęcia nauki  i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Falcon
1 Olechno Stanisław Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski Falcon
2 Śliż Filip Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski Falcon
Osir Sokółka
3 Dambrine Marcel Sochonie Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć Osir Sokółka
4 Kozaczyński Grzegorz Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel Osir Sokółka
Przedszkole 1
5 Chomko Laura Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski Przedszkole 1
Przedszkole nr 2
6 Korolczuk Zofia Zadworzany Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć Przedszkole nr 2
Przedszkole nr 2
7 Pezowicz Lena Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć Przedszkole nr 2
Przedszkole nr 5 w Sokółce
8 Żebrowski Bartosz Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski Przedszkole nr 5 w Sokółce
SP 1 Sokółka
9 Żebrowska Aleksandra Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć SP 1 Sokółka
10 Taudul Michał SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski SP 1 Sokółka
Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
11 Irska Martyna Supraśl Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
12 Kondrat Patryk Sokółka Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
13 Woronowicz Wiktoria Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
Szkoła w Kuznicy
14 Kujawski Seweryn Kuźnica Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć Szkoła w Kuznicy
_BRAK NAZWY_
15 Tryzna Kamila Zaśpicze Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
16 Mikołajczyk Kornelia Sokółka Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel
17 Pieszko Krzysztof Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
18 Sieńko Łukasz Dąbrowa Białostocka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz
19 Puszko Ewa Puszko Mićkowa Hać Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel
20 Rokicka Jolanta Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel
21 Kostecka Katarzyna Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel
22 Karpienko Paweł Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
23 Kujawska Kornelia Kuźnica Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
24 Maculewicz-Miks Karolina Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
25 Biergiel Agnieszka Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel
26 Sawoń Daria Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
27 Kłoczko Galeria DĄBROWA BIAŁOSTOCKA Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
28 Dziaduła Antoni Dziaduła Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
29 Kondrat Sylwia Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
30 Olizarowicz Maciej Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
31 Horczak Damian Horczaki 20 Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
32 Stocki Sebastian Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
33 Guziejko Ignacy Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
34 Kiejko Wiktoria Chwaszczewo Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
35 Kejko Amelia CHwaszczewo Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
36 Rygasiewicz Wiktoria Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
37 Romazewicz Kornelia Szudziałowo Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
38 Romazewicz Kinga Szudziałowo Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
39 Łukasz Bancer Wasilkow Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
40 Krupowicz Magda Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
41 Leszczyńska Lena Maria Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
42 SZTACHELSKI DAWID SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
43 KOZŁOWSKI DAWID CZARNA BIAŁOSTOCKA Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
44 Bancerek Sebastian Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
45 Szyszko Patryk Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
46 Czaban Jan Czaban Czarna Białostocka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
47 Rapiej Arleta Kuźnica Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
48 Harasiuk Filip Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
49 Wańczuk Wiktor Czarna Białostocka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
50 Lech Hubert Maciej Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
51 Woronowicz Miłosz Szudziałowo Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
52 Szymaniuk Olaf Sokółka wieś Pawełki Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
53 Cilulko Mateusz Sokòłka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
54 Horczak Krystian Horczaki Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
55 Głażewska Emilia Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
56 Grasewicz Olivier Sokolka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
57 Rybacka Małgorzata Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
58 BURAK BEATA Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
59 Krawiel Patrycjusz Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
60 Murzyn Zofia Czarna Białostocka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
61 Ancypo Stanisław Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
62 Joszczyk Łukasz Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
63 Borowska Edyta Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
64 Brzosko Anna Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
65 CHORZĘPA HUBERT SOKÓŁKA Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
66 daszuta rafal Sokolka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
67 Kobryński Michał Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
68 Babynko Aurelia Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
69 Puszko Klara Zaśpicze Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
70 Ostapowicz Julia Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
71 Kasjaniuk Rafał Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
72 Sieńko Maja Dąbrowa Białostocka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz
73 Kuzebska Wiktoria Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
74 Wasilewska Amelia Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
75 Puciłowska Dawid Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
76 Dechnik Adam Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
77 Sieńko Jakub Dąbrowa Bialostocka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz
78 Malicka Anna Krzysztoforowo Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
79 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
80 Górka Filip Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
81 Tomaszycka Aleksandra Sokolka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
82 Płocharczyk Igor Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
83 Schiro Benito Sokolka Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz
84 Ryszkiewicz Weronika Dąbrowa Białostocka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
85 Steckiewicz Sebastian Sokolka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
86 Maksimczyk Weronika Nowowola Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
87 Kozłowski Filip Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
88 Glubowski filip Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
89 Łoszczyk Natalia Kuźnica Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
90 Tomaszycki Michal Sokolka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
91 Dziewiątkowska Iza Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
92 BAKUN Marcelina Janów Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
93 KUREL Tymoteusz Czarna Białostocka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
94 Szumiło Urszula Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
95 Primak Stanisława Sokolka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
96 ŻURAWSKA RÓŻA SZYSZKI Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
97 Stojak Szymon Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
98 MIAKISZ MAGDALENA SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
99 Korycki Adam Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
100 Borowska Klaudia Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
101 Sienkiewicz Kacper Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
102 Zaniewski Damian Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
103 Poźniak Laura Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
104 Paszko Iga Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
105 Grynczel Kamil Racewo Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
106 prokopczyk Adela sokólka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
107 Ziniuk Dominik Kizielany Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
108 Czechowicz ZUZANNA SOKÓŁKA Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
109 POŹNIAK AGATA POGANICA Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
110 Kabelis Amelia Mićkowa Hać Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
111 Schiro Ola Sokolka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
112 Staranowicz Lena Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
113 Słyż Bartosz Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
114 Ostasiewicz Dominik Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
115 Białobłocki Jakub Kuźnica Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz
116 Kiszkiel Gabriel Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
117 Grynczel Jakub Racewo Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
118 Sakowicz Dominik Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
119 Danilczyk Magdalena Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
120 Żukowska Kamila Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
121 Chociej Tomasz Sokółka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz
122 Słyż Jakub Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
123 Zaniewski Patryk Kosmaty Borek 8 Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
124 Szomko Karolina Wojnachy Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
125 Konik Maja Sokółka Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel
126 RUDŹ MACIEJ SOKÓŁKA Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
127 Rak Mikołaj Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć
128 Jaros Iwona Sokolka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
129 Maliszewski Dawid Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
130 Bułach Jakub Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz
131 Kijaczko Maja Kuźnica Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz
132 Kundzicz-Sańko Anna Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
133 Korecki Eliana Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
134 Wysocki Filip Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
135 Łukaszuk Filip Sokółka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
136 Wójtowicz KACPER Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
137 Kochanowska Lena Czarna Białostocka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
138 Sałak Paweł Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
139 WÓJTOWICZ Anna SOKÓŁKA Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
140 Szarkowski Piotr Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
141 Paszko Amelia Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
142 Walenciej maria sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
143 Troć Dorota Sokółka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
144 Wołowicz Kinga Czarna Białostocka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
145 BIZIUK IGA Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć
146 Mudrewicz Przemysław Sokółka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
147 GICZAN KATARZYNA KUŹNICA Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
148 Malicka Zuzanna Sokółka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz
149 Kowara Blanka Czarna Białostocka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
150 Rećko Bartosz Sokółka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski
151 Szydłowska Marlena Czarna Białostocka Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel
152 Murawski Wiktor Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
153 Paszko Izabela Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
154 Oleksza Marta Krynki Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
155 Szoka Justyna Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
156 Wiącek Konrad Kuźnica Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
157 IGNATOWICZ Filip Ignatowicz SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski
158 klej oskar sokółka Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz
159 WALESZCZYK ANNA WALESZCZYK SOKÓŁKA Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć
160 CYDZIK MARIUSZ Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
161 Drewniak Urszula Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
162 Nienałtowska Lena Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
163 Kureczko Emilia Sokółka Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel
164 Szomko Emilia Wojnachy Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć
165 Chomko Karol Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski
166 Turko Katarzyna Kamila Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel
167 Roszkiewicz Dominik Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
168 Ignatowicz Łukasz Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz
basen w sokółce
169 kieda zuzanna litwinki 5 Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz basen w sokółce
sp1 Sokółka
170 Ciecierska Julia Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz sp1 Sokółka
szkoła podstawowa nr 1 w Czarnej Białostockiej
171 Lukaszewicz Kamila Czarna Bialostocka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć szkoła podstawowa nr 1 w Czarnej Białostockiej


Wyświetleń: 19159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ