BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km

Impreza została odwołana

Drogie Biegaczki, Drodzy Biegacze.
Z prawdziwym żalem musimy Was poinformować, że II Bursztynowy Festiwal Biegowy zaplanowany na 9-10.10.2020 niestety się nie odbędzie. Odwołanie imprezy jest podyktowane obecną sytuacją epidemiologiczną w Trójmieście – wprowadzeniem stref żółtych i czerwonej – oraz rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Decyzję podjęliśmy również po rozmowach z miastem Gdańsk, które jest partnerem festiwalu. Nie chcemy stwarzać sytuacji dodatkowego zagrożenia i narażać zdrowia Waszego, naszych partnerów i wolontariuszy, którzy mieli uczestniczyć w festiwalu.
Wiemy, że wielu z Was czekało na ten bieg, dlatego proponujemy Wam następujące rozwiązania:
1. tym, którzy chcieliby pozostać w klimacie Bursztynowego Festiwalu Biegowego i pobiec z nami w tym dniu w swoich lokalizacjach, prześlemy pakiety startowe wraz z medalami.
2. tym, którzy zadeklarują chęć zwrotu opłaty startowej, zwrócimy poniesione koszty.
Prosimy o przesłanie mejla z prośbą o przesłanie pakietu lub zwrot opłaty na adres biuro@bursztynowyfestiwalbiegowy.pl.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gąsior Pawel Susz Bursztynowa 20 Rozbiegany Susz odwołano
2 Ostrouch Dominika Gdańsk Bursztynowa 10 Fit Jaguar odwołano
3 Żarnowiec Filip Owczarnia Bursztynowa 20 odwołano
4 Koralewska Irena Sadlinki Bursztynowa 5 odwołano
5 Mosiejczyk Jakub Prabuty Bursztynowa 10 WUOZ Gdańsk odwołano
6 Paczos Jerzy Warszawa Bursztynowa 20 odwołano
7 Szofer Bartosz Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 5 odwołano
8 Smilgin Radek Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 5 PizzaPlus na Wyspie odwołano
9 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki Bursztynowa 20 odwołano
10 Lutka Krystian Kowale Bursztynowa 5 odwołano
11 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 20 odwołano
12 Sidorowicz Anna Stogi Bursztynowa 10 odwołano
13 Motofa Marcin Wąbrzeźno Bursztynowa 10 Start Team Wąbrzeźno odwołano
14 Bladowska Dominika Susz Bursztynowa 10 odwołano
15 Bladowska Natalia Gdańsk Bursztynowa 10 odwołano
16 Suszyński Zbigniew Suszec Bursztynowa 10 odwołano
17 Choinski Michal Gdansk Bursztynowa 5 Euro Styl odwołano
18 Lipski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bursztynowa 5 Saint- Gobain SQUAD odwołano
19 DOMINIECKA ADRIANA MALBORK Bursztynowa 5 KIJOWY FOLK odwołano
20 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bursztynowa 10 KIJOWY FOLK odwołano
21 Gutowska Magdalena Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 20 Fit-Impet odwołano
22 Gosz Adam Gdynia Bursztynowa 10 CF3M odwołano
23 Kłos Marcin Gdańsk Bursztynowa 20 odwołano
24 Kłos Janina Gdańsk Bursztynowa 20 odwołano
25 Kłudkowski Karol Banino Bursztynowa 20 odwołano
26 Bladowska Kamila Gdańsk Bursztynowa 10 odwołano
27 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bursztynowa 10 odwołano
28 Dąbrowski Remigiusz Gdynia Bursztynowa 20 odwołano
29 Samolewicz Agnieszka Gdańsk Bursztynowa 20 odwołano
30 Urbaniak Aleksander Warszawa Bursztynowa 20 odwołano
31 Rządkowski Aleksander Ostrowo Bursztynowa 10 GreenGO! Team odwołano
32 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski Bursztynowa 10 #BIEGANIENAWESOŁO odwołano
33 Drzeżdżon Karol Ostrowo Bursztynowa 10 odwołano
34 Karolczak Teresa Leszno Bursztynowa 5 Fundacja Arena i Świat/Wszystkoobieganiu.pl odwołano
35 Lipka Kamila Kraków Bursztynowa 5 odwołano
36 Pacek Marcin Gdynia Bursztynowa 5 odwołano
37 Świder Janusz Kwidzyn Bursztynowa 10 odwołano
38 Nowak Jakub Gdańsk Bursztynowa 10 odwołano
39 Latos Adrian Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 5 odwołano
40 Latos-Manikowska Magdalena Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 5 SPIE Elbud Gdańsk odwołano
41 Aftyka Anna Gdańsk Bursztynowa 10 Żarta Wataha odwołano
42 Manaj Patryk Manaj Bolszewo Bursztynowa 20 odwołano
43 Buszmann Tomasz Reda Bursztynowa 20 Runeda odwołano
44 Pęśko Michał Gdańsk Bursztynowa 5 odwołano
45 Brusiło Ilona Warszawa Bursztynowa 5 Mamy Ruszamy odwołano
46 Brusiło Bartosz Warszawa Bursztynowa 20 odwołano
47 tworke adam gdansk Bursztynowa 10 odwołano
48 Postupalski Michał Gdynia Bursztynowa 10 IHS Markit odwołano
49 Szram Jakub Łowicz Bursztynowa 5 odwołano
50 Jurołajć Tomasz Lipowina Bursztynowa 20 Rozbiegane Braniewo odwołano
51 WOJEWSKI KRYSTIAN SOPOT Bursztynowa 10 odwołano
52 BONDARENKO JOANNA GDAŃSK Bursztynowa 10 odwołano
53 Świtońska Aleksandra Gdynia Bursztynowa 20 odwołano
54 Kaczmarski Sławomir Działdowo Bursztynowa 10 odwołano
55 Narodowski Piotr Biskupiec Bursztynowa 10 odwołano
56 Gruszka Beata Gruszka Gdynia Bursztynowa 5 Wojowniczki Trójmiasto odwołano
57 Gajewski Mariusz Pułtusk Bursztynowa 20 odwołano
58 Szorc Monika Białystok Bursztynowa 10 odwołano
59 Włoszczyński Maciej Elbląg Bursztynowa 20 Pułk Wsparcia Dowodzenia odwołano
60 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bursztynowa 20 ATP Augustów odwołano
61 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bursztynowa 20 ATP Augustów odwołano
62 Novitskyi Oleh Gdansk Bursztynowa 10 odwołano
63 Dec Cezary Lublin Bursztynowa 20 odwołano
64 Suchenia Piotr Reda Bursztynowa 10 runpassion.pl team odwołano
65 Ramocka Anna Warszawa Bursztynowa 20 odwołano
66 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bursztynowa 20 GAZELE odwołano
67 Ingielewicz Magda Braniewo Bursztynowa 20 GAZELE odwołano
68 Skwiot Agnieszka Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 5 odwołano
69 Lorenc Robert Aleksandrów Kujawski Bursztynowa 10 odwołano
70 Walczak Sylwia Ryn Bursztynowa 5 SieradzBiega odwołano
71 Ambroziak Marcin Ryn Bursztynowa 5 DąbrowskiTeam odwołano
72 Muller Tadeusz Wejherowo Bursztynowa 10 odwołano
73 Sobański Patryk Godziesze Małe Bursztynowa 5 Biegam bo Chce odwołano
74 Weremczuk-Kacprzak Marta Łódź Bursztynowa 5 AkademiaBiegacza.pl odwołano
75 Kacprzak Radosław Łódź Bursztynowa 10 Klub Biegacza Provident odwołano
76 Pytlik Dariusz Dąbrowa Górnicza Bursztynowa 5 SG SQUAD odwołano
77 Wolska Aleksandra Mosty Bursztynowa 5 odwołano
78 Matyjasik Hubert Iława Bursztynowa 10 odwołano
79 Podwysocka Agnieszka Gdynia Bursztynowa 10 odwołano
80 Hetak Oliwia Gdynia Bursztynowa 10 odwołano
81 Skrzątek Anna Przyłęki Bursztynowa 5 odwołano
82 Gaweł Ireneusz Rumia Bursztynowa 20 odwołano
83 Edel Asia Gdańsk Bursztynowa 20 odwołano
84 Kupryciuk Magdalena Tczew Bursztynowa 10 odwołano
85 Bezdel Anna Puck Bursztynowa 10 odwołano
86 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 20 Gdańskie Centrum Kontaktu odwołano
87 Rudźko Wojciech Wejherowo Bursztynowa 20 odwołano
88 Kotlęga Miłosz Grudziądz Bursztynowa 10 Akademia Marynarki Wojennej odwołano
89 Piotrowski Szymon Karwieńskie Błoto Pierwsze Bursztynowa 20 odwołano
90 Prętnik Dawid Rumia Bursztynowa 20 OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki odwołano
91 Konarski Maciej Podkowa Leśna Bursztynowa 20 Dogoń Grodzisk Mazowiecki odwołano
92 CIAPKA JANINA GOSZYN Bursztynowa 5 Wataha- Łączy Nas Bieganie odwołano
93 Wawrzyniak Ilona Łódź Bursztynowa 20 odwołano
94 Kosecki Konrad Aleksandrów Łódzki Bursztynowa 20 KB Geotermia Uniejów odwołano
95 Stępień Grzegorz Kiernozia Bursztynowa 10 odwołano
96 Zamiatowska Kinga Bydgoszcz Bursztynowa 10 BELL LINA BDG odwołano
97 Stasinski Rafal Gdańsk Gdańska Karta Mieszkańca: Bursztynowa 20 odwołano
98 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bursztynowa 10 Kwidzyn Biega odwołano
99 Rembowska Natalia Poznań Bursztynowa 10 odwołano
100 Nadolski Tomasz Prabuty Bursztynowa 20 Drużyna Olbrzyma odwołano


Wyświetleń: 8741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ