BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Musur Adam Oleśnica Bursztynowa 10 opłacono on-line
2 Karczyńska Wiktora Karczyńska Gdańsk Bursztynowa 10 Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów osobistych opłacono on-line
3 Górska Justyna Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
4 WOJDAN MIROSLAW GDYNIA Bursztynowa 5 Boot Camp Polska Gdynia 59.00 PLN
5 Hrytsai Sviatoslav Novovolynsk Bursztynowa 20 69.00 PLN
6 Ociepa Małgorzata Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
7 Kociszewska Paulina Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
8 Bitel Joanna Gdańsk Bursztynowa 5 59.00 PLN
9 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bursztynowa 20 69.00 PLN
10 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Bursztynowa 5 Pruszcz biega 59.00 PLN
11 Ślęk Marcin Ślęk Gdańsk Bursztynowa 20 69.00 PLN
12 Dudek Barbara Lublin Bursztynowa 20 69.00 PLN
13 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie Bursztynowa 5 59.00 PLN
14 Mroczek Joanna Dąbrowa Górnicza Bursztynowa 20 opłacono on-line
15 Jasiński Jacek Dąbrowa Górnicza Bursztynowa 20 opłacono on-line
16 Banaczyk Sabina Gdynia Bursztynowa 10 65.00 PLN
17 Zalewski Michał Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
18 Safin Stanisław Toruń Bursztynowa 20 Wataha- Łączy Nas Bieganie 69.00 PLN
19 Brylski Łukasz Brylski Ołtarzew Bursztynowa 20 KB Sporting Międzyzdroje opłacono on-line
20 SAMOLAK Łukasz Lądek Zdrój Bursztynowa 20 opłacono on-line
21 Frejer Monika Gdańsk Bursztynowa 20 69.00 PLN
22 Nowopolski Leszek Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
23 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk Bursztynowa 5 Jaguar Gdańsk opłacono on-line
24 Urbaniak Marek Gdańsk Bursztynowa 10 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
25 Stradomski Roman Gdańsk Bursztynowa 20 tri mama opłacono on-line
26 Kłos Maciej Gdańsk Bursztynowa 10 NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
27 Budziarek Adam Gdańsk Bursztynowa 10 #BBKTS opłacono on-line
28 Sowiński Krzysztof Katowice Bursztynowa 10 opłacono on-line
29 Biała Beata Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
30 Koziatek Mariusz Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
31 Pawęzowska Anna Będzin Bursztynowa 10 Będzin Team 65.00 PLN
32 Gołębiowska Ewa Chorzów Bursztynowa 5 Będzin Team 59.00 PLN
33 Gołębiowski Piotrek Chorzów Bursztynowa 10 Będzin Team 65.00 PLN
34 Bylicki Krzysztof Warszawa Bursztynowa 20 Biegnę dl-A NI-ej :-) 69.00 PLN
35 Szukalski Bolesław Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
36 Szymański Artur Gdańsk Bursztynowa 20 LOTOS TEAM opłacono on-line
37 Gajdus Wiktor Gdańsk Bursztynowa 20 DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
38 Stybel Paulina Elbląg Bursztynowa 5 opłacono on-line
39 Chomińska Agata Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
40 Krawczyk Jan Korsze Bursztynowa 20 Wybiegamy To! opłacono on-line
41 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bursztynowa 20 69.00 PLN
42 Czernia Jerzy Straszyn Bursztynowa 20 CZERNIA TEAM opłacono on-line
43 Poblocka Bożena Lębork Bursztynowa 10 Rada Miasta Lębork 65.00 PLN
44 Olejarczyk Piotr Elbląg Bursztynowa 10 65.00 PLN
45 Cieszyński Artur Gdańsk Bursztynowa 10 65.00 PLN
46 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Bursztynowa 10 Kęckie Harpagany 65.00 PLN
47 Grubich Damian Grudziądz Bursztynowa 20 opłacono on-line
48 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 Pruszcz Biega Kobieta w Biegu opłacono on-line
49 Sznajder Weronika Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
50 Kopiczko Łukasz Rybnik Bursztynowa 20 69.00 PLN
51 Zalewski Daniel Susz Bursztynowa 20 TRI NEGU 69.00 PLN
52 Grynis Paweł Elbląg Bursztynowa 20 opłacono on-line
53 Wydrych Barbara Grudziądz Bursztynowa 20 Parkrun Grudziądz opłacono on-line
54 Kmiotek Malgorzata Kraków Bursztynowa 5 opłacono on-line
55 Kusa Katarzyna Płock Bursztynowa 5 opłacono on-line
56 Galus Aleksandra Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
57 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia Bursztynowa 5 Pokojowy Patrol opłacono on-line
58 Komorowski Tomasz Słupsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
59 Czechowska Emilia Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
60 Sułek Karolina Rumia Bursztynowa 10 65.00 PLN
61 Paczul Natalia Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
62 Malicki Marcin Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
63 Salnik Patrycja Gdańsk Bursztynowa 5 Pokojowy Patrol opłacono on-line
64 Pobłocka Lucyna Tczew Bursztynowa 5 opłacono on-line
65 Brodnicki Tomasz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
66 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
67 Kwidzińska Elwira Łubiana Bursztynowa 10 opłacono on-line
68 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bursztynowa 10 UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono on-line
69 Dzięcielska Agnieszka Poznań Bursztynowa 20 69.00 PLN
70 Bładzikowski Rafał Tczew Bursztynowa 10 opłacono on-line
71 Stykuć Ewa Gdańsk Bursztynowa 5 Keep Calm And Run 59.00 PLN
72 Stykuć Dariusz Gdańsk Bursztynowa 5 Keep Calm And Run 59.00 PLN
73 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 59.00 PLN
74 Tymińska Ewa Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
75 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bursztynowa 20 opłacono on-line
76 Pałaszewska Karolina Kołobrzeg Bursztynowa 10 65.00 PLN
77 Cieśla Ela Olsztynek Bursztynowa 20 Biegające Małżeństwo opłacono
78 Wolfram Dawid Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
79 Chruścicki Iwona Chruścicki Olsztynek Bursztynowa 5 Olsztynek biega 59.00 PLN
80 Nieke Monika Olsztynek Bursztynowa 5 59.00 PLN
81 Lejpolc Aneta Lejpolc Olsztynek Bursztynowa 5 Olsztynek biega 59.00 PLN
82 Mróz Marek Warszawa Bursztynowa 10 65.00 PLN
83 Nowakowski Andrzej Prabuty Bursztynowa 10 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 65.00 PLN
84 Osadowski Przemysław Gdańsk Bursztynowa 10 KWP Gdańsk opłacono on-line
85 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bursztynowa 10 opłacono on-line
86 Żołnowska Monika Toruń Bursztynowa 5 59.00 PLN


Wyświetleń: 3088

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ