BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci
8-11 lat
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ptach Weronika Pruszcz Gdański 8-11 lat SKLA Sopot opłacono on-line
2 Serwadczak Martyna Gdańsk 8-11 lat opłacono on-line
3 Blach Antoni Gdansk 8-11 lat Szkoła nr 5 5.00 PLN
4 Lewandowska Martyna Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
5 Piórko Felek Gdańsk 8-11 lat opłacono on-line
6 Skotniewska Karolina gdynia 8-11 lat Active Flow opłacono on-line
7 Wolańska Julia Rumia 8-11 lat opłacono on-line
8 Gałuszyńska Nina Gdynia 8-11 lat Active Flow opłacono on-line
9 Wesołowski Marcel Malbork 8-11 lat Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku opłacono on-line
10 Pelczar Franciszek Gdansk 8-11 lat Junior deaf team siblings opłacono on-line
11 PIOTROWSKI Tomasz Gdańsk 8-11 lat SP 80 Gdańsk opłacono on-line
12 PIOTROWSKI ŁUKASZ Gdynia 8-11 lat SZTORM KOSAKOWO opłacono on-line
13 Wilczkowiak Tomasz Gdynia 8-11 lat opłacono on-line
14 Tchorzewska Paulina Gdańsk 8-11 lat opłacono on-line
15 Tchorzewski Aleksander GDANSK 8-11 lat SP 5 Gdańsk opłacono on-line
16 Świegocka Maya Iława 8-11 lat SP 2 Iława opłacono on-line
17 Świegocki Adaś Iława 8-11 lat SP 2 Iława opłacono on-line
18 Jabłońska Laura Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
19 Pskiet Zuzanna Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
20 Majewska Marcelina Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
21 Panuś Igor Stanowo 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
22 Panuś Anna Stanowo 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
23 Matusik Piotr Minięta 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
24 Weremczuk Martyna Minięta 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
25 Stępak Małgorzata Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
26 Mańka Marika Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
27 Kacperska Marta Dzierzgoń 8-11 lat DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
28 Szymichowski Łukasz Gdańsk 8-11 lat SP 42 opłacono on-line
29 Bernatek Kamil Ustka 8-11 lat opłacono on-line
30 Mierzejewski-Dybek Michał PRUSZCZ GDAŃSKI 8-11 lat 5.00 PLN
31 Roter Laura Gdańsk 8-11 lat GASP w Gdańsku opłacono on-line
32 Tysarczyk Zosia Lublewo gdańskie 8-11 lat Tysar opłacono on-line
33 Witoslawska Weronika Gdansk 8-11 lat opłacono on-line
34 Kuchta Antoni Sopot 8-11 lat opłacono on-line
35 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI 8-11 lat 5.00 PLN
36 Chuchra Mateusz torun 8-11 lat sp 35 Toruń opłacono on-line
37 Keller Gracjan Karczemki 8-11 lat Znikające punkty 5.00 PLN
38 Mokłowicz Eliza Wejherowo 8-11 lat Znikające punkty 5.00 PLN


Wyświetleń: 3749

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ