Bieg dzieci 500m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JURCZAK Franciszek GDAŃSK Bieg dzieci 500m darmowy udział
2 Stuczyński Marcel Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie darmowy udział
3 Stuczyński Kacper Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie darmowy udział
4 Borkowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
5 Cicierski Błażej Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
6 Kłosowski Kacper Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
7 Brudniewicz Paweł Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team darmowy udział
8 Brudniewicz Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team darmowy udział
9 Brudniewicz Szymon Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
10 Weremi Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
11 Pawlik Oliwier Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
12 Liwandowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
13 Ejzygmann Kinga Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
14 Matuszak Martyna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
15 Matuszak Matylda Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
16 Gazarkiewicz Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
17 Oliński Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
18 Śmiger Michał Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
19 Zielecki Oskar Pokrzywno Bieg dzieci 500m darmowy udział
20 Piątek Justyna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
21 Piątek Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
22 Kwasigroch Milena Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
23 Dorau Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa nr 20 darmowy udział
24 Włodarczyk Mikołaj Czarnowo Bieg dzieci 500m darmowy udział
25 Ochocki Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 18 darmowy udział
26 Kopicki Bartosz Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
27 Giemza Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
28 Giemza Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
29 Giemza Marcel Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
30 Wiśniewska Malwina Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
31 Wiśniewska Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
32 Szczepańska Victoria Grudziądz Bieg dzieci 500m fit hause Danuta Herczyńska darmowy udział
33 Wędrowski Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko darmowy udział
34 Wędrowska Nadia Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko darmowy udział
35 Zaborska Maja grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 6a Grudziądz darmowy udział
36 Piasecka Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
37 Durzynski Antoni Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
38 Durzynska Zofia Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
39 Pieczyński Oskar Grudziad, Bieg dzieci 500m darmowy udział
40 Mleczko Wiktoria Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
41 Mleczko Antoś Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
42 Leśko Tomasz Grudziądz Bieg dzieci 500m Stowarzyszenie Sezam darmowy udział
43 Górski Michał Mełno Bieg dzieci 500m Stowarzyszenie Sezam darmowy udział
44 Górski Klaudiusz Mełno Bieg dzieci 500m Stowarzyszenie Sezam darmowy udział
45 Brzozowski Marcel Szczepanki Bieg dzieci 500m darmowy udział
46 Muras Igor Piaski Bieg dzieci 500m NSP1 darmowy udział
47 jędrzejewski antoni Rozpędziny Bieg dzieci 500m darmowy udział
48 jędrzejewski jakub Rozpędziny Bieg dzieci 500m darmowy udział
49 zaborski Igor grudziądz Bieg dzieci 500m SP20 3a darmowy udział
50 Pabiś Ignacy Grudziądza Bieg dzieci 500m darmowy udział
51 Pabiś Antoni Grudziądza Bieg dzieci 500m darmowy udział
52 Muszyńska Patrycja Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
53 Muszyńska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
54 MALINOWSKI Adrian GRUDZIADZ Bieg dzieci 500m darmowy udział
55 Gębala Tymek Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
56 Gębala Amelia Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
57 Szczepańska Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
58 Pomianowska Anna Świecie Bieg dzieci 500m darmowy udział
59 Pomianowski Bartosz Świecie Bieg dzieci 500m darmowy udział
60 Kuklińska Aleksandra Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
61 Kukliński Jan Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
62 Cackowska Patrycja Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
63 Maziarz Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
64 Świder Kinga Dusocin Bieg dzieci 500m GKS Olimpia Grudziądz darmowy udział
65 Kunke Julia Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
66 Żuchowska Paulina Grudziądz Bieg dzieci 500m Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM darmowy udział
67 Baturo Dawid Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
68 Baturo Nina Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
69 Wiśniewska Martyna Grudziądz Bieg dzieci 500m Przedszkole Miejskie Rządz darmowy udział
70 Wiśniewski Adam Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkola podstawowa nr 20 kl II c darmowy udział
71 KŁOSIŃSKA NATALIA Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
72 KŁOSIŃSKI NIKODEM Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
73 Wiczarska Lena Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła podstawowa nr 1 darmowy udział
74 Lewandowska Iga Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła podstawowa nr 1 darmowy udział
75 Lewandowska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła podstawowa nr 1 darmowy udział
76 Lewandowska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
77 Gądek Paula Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 Grudziądz kl.II C darmowy udział
78 Kopeć Hanna Grudziądz Bieg dzieci 500m Grudziądzka Fit Mama darmowy udział
79 Halicka Iga Grudziądz Bieg dzieci 500m Przedszkole Miejskie Rządz darmowy udział
80 Jabłoński Aleks Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
81 Lipiński Marcel Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
82 Warzyńska Malwina Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
83 Frączkiewicz Hubert Grudziadz Bieg dzieci 500m SP 20 darmowy udział
84 Frączkiewicz Miłosz Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
85 Brandt Iga Grudziądz Bieg dzieci 500m Przeszkole miejskie Kopernik darmowy udział
86 Plit Aniela Boguszewo Bieg dzieci 500m darmowy udział
87 Plit Juliusz Boguszewo Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa Boguszewo darmowy udział
88 Burzyński Jan Grudziadz Bieg dzieci 500m Szkoła podstawowa nr 13 darmowy udział
89 Zagórski Antoni Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
90 Szymańska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
91 Lewandowska Zuzanna Justyna Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
92 Kulwicki Arkadiusz Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
93 Klimek Dominika Węgrowo Bieg dzieci 500m darmowy udział
94 Klimek Jakub Węgrowo Bieg dzieci 500m darmowy udział
95 Rulewska Inka Grudziadz Bieg dzieci 500m darmowy udział
96 Kowarowski Hubert Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
97 Kulwicki Ksawery Grudziądz Bieg dzieci 500m darmowy udział
98 Kowalewski Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 Grudziądz darmowy udział
99 Kowalewski Wojciech Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 Grudziądz kl.II C darmowy udział
100 Pieniak Nikola Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 Grudziądz kl.II C darmowy udział


Wyświetleń: 5974

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ